ja tez bez psa jade:P no ale ja już chcę 15 lutego:D pojedziemy wtedy zobaczyć ośrodek:-) a że tak powiem jutro odbieram samochod:multi::multi::multi: ale jeszcze koła trzeba kupić;PP ale to sie w niedziele załatwi:P wiec nie bedziemy sie tłukli pociągami:-):cool3::cool3:
No to najwyżej nie bedziemy całego ośrodka rezerwować.. a ci co sie później zdecydują moga próbowac sobie zarezerwowac we własnym zakresie:-)
A z tym żeby zebrać znajomymych z "zewnątrz" to nie głupi pomysł:-)
[quote name='AgaCzips']sory, "i" mi sie gdzieś zgubiło:eviltong: A ładna pogoda będzie cały czas! Musi:mad:[/quote]
też mam taka nadzieje:D:D:diabloti:
[quote name='AgaCzips']buhahaha, jak nie wstaniesz to komar Ci siłą wyciągnie:lol:[/quote]
ale ani chodzilo o to że to ja nie wstane:D oczywiście poranne pływania zależy od pogody;-) (ale wstane tyle razyu ile bedzie ladna pogoda):D a i jeszczez nocne pływanie;-)
zapomnialas dodać
-poranne zaprawy i rozpływanie;
-wieczorne spotkania przy ognisku ze śpiewem i gitarą;
-koszmarne atrakcje i atrakcyjne koszmary;P;
-spanie w ciekawych i nietypowych miejscach
[COLOR=White]-a poza tym musi ktos saune zbudowac:D[/COLOR]
no ja papiery mam wiec 10 osób (16-19 lat) biore pod opiekę:D i oczywsicie wszyscy stosują się do planu dnia:D chertni wpisywać sie na liste:diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::p
ja bym prosił o kolor habrowy:D
a tak co do zlotu:P kto bedzie ze mna z samego rana i w nocy pływal w jeziorku??:D:D tak na rozpoczecie dnia i na zakonczenie;P
również informuje że w czyjeś ręce moja zaliczka wpadnie:P a czyje to już wybierzcie miedzy sobą:D i oczywiście też bym prosił o zmianę kolorku:D niekoniecznie musi być różowy;P
[quote name='rose']Tak, tak ja chcę Pawełka:loveu::loveu::loveu: Do naszego domku:loveu::loveu::loveu:[/quote]
A Pawełka to zamiast kogo w tym domku?? no chyba że na podłoge sie go wrzuci:D
[quote name='ewelinabuck'][B]a zapomnialas o misss mokrych podkoszulek:diabloti::eviltong:nie bylo cie na czacie wiec nie wiesz chyba o co chodzi:razz:a dla chlopcow wybieralismy kapielowki ze slonikiem:evil_lol:[/B][/quote]
a chłopców mi sie wydaje że za wielu to tam nie bedzie:P mam nadzieje że na tym zlocie nie bede musial nikogo transportować do domku/namiotu:P
No to sporo Rose szkoli mlodzież, Kara ponadmłodzież:P to ja moge zapewniać bardziej survivalowe atrakcje:D:D (nauka szybkiego pływania, bagna, itd itp) no i oczywsićie dłuuugie spacery:D (minimum 20 km dzienie):D