Jump to content
Dogomania

tunio

Members
  • Posts

    6865
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tunio

  1. [quote name='Agga']A co na legowisku nie wygodnie?[/quote] Wygodnie,ale to poczucie degradacji... :roll:
  2. Aga,tu przynajmniej ja sie tez zmiescilam na kanapie,a nie musialam isc na jego legowisko... ;) [quote name='Alicjarydzewska'] :shake: niedobry Mikołaj :razz:[/quote] Fakt,kawal drania... :roll: A jesli go do sadu podam i wygram,to i tak wyjde na wiedzme.... Tak wiec chyba trzeba sie pogodzic ze strata :shake:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'];) a gdzie konik ma saneczki :razz: Pozyczylismy św.Mikolajowi w zeszlym roku i nie oddal... ;)
  4. [SIZE=1][SIZE=2]Halo Archie :cool1: Dawaj zdjecia swojej panny na poczatek tematu :cool1: [/SIZE] [/SIZE]
  5. [quote name='Bogarka']W nocy tez spi na łózku? [quote name='zadziorny']Dziwne pytanie :roll:. Jasne że tak :evil_lol: :cool3: :cool1: ;) Panie Boze bron ! :lol: Trzeba zaczac od tego,ze nigdy zaden pies nie spal w lozku,a to tylko kanapa... :lol: Sypialnia jest na pietrze,na ktore w ogole Malenstwo nie ma wstepu,li i jedynie ;) [quote name='Marcino1978']słodka kruszynka :lol: W pelni popieram :cool1: I to ze slodki i to, ze kruszynka :cool1: Zdjecie ze spotkania z Milkat i jej biszkoptowa panna.
  6. [quote name='zadziorny']Przecież one takie przystojne som :evil_lol: :cool3: :eviltong:[/quote] Skoro tak ma wygladac ktos przystojny to ja chyba z listy cech jakie posiadac ma moj przyszly maz wykresle slowo "przystojny" :roll: :lol: BTW.Swoja droga powinnismy zaprzestac naigrawania sie z "ludzi trzymajacych wladze",bo patrzac na to co sie zaczyna wyrabiac,istnieje ryzyko ze zostaniemy zeslani w najlepszym razie na przymusowe roboty... Choc z drugiej strony ja to pewnie od razu stane przed plutonem egzekucyjnym,bo nie dosc ze jestem prowodyrem i prowokatorem,to jeszcze jestem ateistka...Dobrze,ze poki co jeszcze probuje znalezc meza,a nie zone bo inaczej to pewnie bylabym jeszcze przed smiercia niczym Breavahert torturowana dla przestrogi...
  7. [quote name='KORONA'] Mów mi tu szybciorem ile masz... nikomu nie powiem... :)[/quote] Potwierdzam dyskrecje Korony.Tez jej kiedys dawno temu powierzylam tajemnice swojego wieku (jednak coby nie bylo tak pieknie to o ile pamietam zmusila mnie do tego szantazem,ze przez ciekawosc uczyc sie do egzaminu nie moze ;)) i chyba mnie nie sypnela wowczas nikomu ;) BTW.A dla Hipka najserdeczniejsze gratulacje.Jakies zdjecia z wystawy tez sie moze znajda ? :cool1:
  8. [quote name='Gosia_i_Luka']Carragan, ja mam dla Ciebie niezłą partię - do wyboru, do koloru. :evil_lol: [URL="http://img36.imageshack.us/my.php?image=sistars6da.jpg"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8436/sistars6da.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] To ja juz wole to moje staropanienstwo,bo kaczki trawie jedynie na lonie natury,ew.w formie pieczeni..... Jednak obawiam sie,ze akurat te egzemplarze nawet jako pieczen bylby lykowite i nie do strawienia.... Tak wiec czekam na insze propozycje matrymonialne ;)
  9. [quote name='coztego'][B]carragan[/B], plan Gliwic masz w internecie, wejdź na [URL="http://www.um.gliwice.pl"]www.um.gliwice.pl[/URL] i tam znajdziesz odnośnik do planu miasta[/quote] Coztego dziekuje,jednak w koncu znalazlam insza mape.Niestety,niewiele mi to dalo i tak pobladzilismy jak tylko szlo :lol: M.in.zajechalismy i pozwiedzalismy Knurow oraz jakies polne,zasypane drogi,ale to detal :lol: Dodatkowo w trakcie drogi urwal sie tlumik,ale tez jakos to przezylismy ;) W efekcie jednak z Milkat spotkalysmy sie o 13-tej,a nie 12-tej jednak nawet mi sie za to nie oberwalo :lol: Czas szybko uplynal,jednak do domu wrocilismy z Malenstwem dopiero o wpol do szostej,bo jeszcze sobie polazilismy sami po Lotnisku. Milkat,milo bylo spotkac zarowno Ciebie jak i biszkoptowa panne :siara: A tu na chybcika jedno zdjecie wrzucone byle jak na najblizszy serwer.Potem jak obrobie to jest jeszcze kilka,jednak jak na mnie to wyjatkowo malo :roll: Nawet nie wiem czemu :oops: Milkat i ferajna ;) [URL="http://i37.photobucket.com/albums/e71/Malenstwo2003/DSC05544.jpg"]http://i37.photobucket.com/albums/e71/Malenstwo2003/DSC05544.jpg[/URL]
  10. Flaire,na Ciebie zawsze mozna liczyc :diabloti: Czapla,jestes pewna ze to byla tylko jedna szklaneczka grzanca ? :lol: [quote name='bos']przeobraziła się w śliczną dziewczynę [/quote] Bos,nastepnym razem jak sie spotkamy to sie chyba upewnie czy to aby na pewno mnie widzisz.:candle: Noo,chyba ze to sugestia ze mam sobie zrobic cos wiecej niz lifting do tego czasu..... :diabloti: [quote name='rapidka']carragan może spróbuj na taśmę klejącą te zmarszczki:evil_lol:[/quote] Mowisz z doswiadczenia ? :cool1: BTW.A teraz lepiej stad znikam,bo jak widac mam na Was bardzo zly wplyw.Ledwie przyszlam,a juz offuje :diabloti:
  11. Wlasnie sie zorientowalam,ze nie mam mapy Gliwic wiec jak tam dojechac od placu piastow autem ? Sa jakies drogowskazy ? :shake:
  12. No moi drodzy,nie rozumiem Waszego zdumienia.Wszak nie od dzis wiadomo iz zaden lifting nie jest dlugotrwaly ;) A profesja jak profesja.Wlasciwie od malego mi przepowiadano,ze z moim charakterem to stara panna zostane ;)
  13. Milkat,czyli jesli dotrzemy to wypatrywac biszkoptowego labka ? (Goddy poznam,a z Olkiem sie znamy ze zlotu ;)).Gwoli scislosci Malenstwo bedzie mialo czerwona bandamke na szyi ;) BTW.A na lotnisko jest tylko jedno wejscie ?
  14. [quote name='coztego'] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7665/zadziorny8iu.jpg[/IMG] [/quote] [quote name='zadziorny'] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2456/malenstwo21m5kk.jpg[/IMG][/quote] Ale te wilczarze wsrod wlascicieli i milosnikow czworonogow z trzeciej grupy sa popularne.... Kto by pomyslal... :cool3::lol: BTW.Skoro wszyscy to wszyscy.Oto ja :wink: [IMG]http://www.extra.jaja.webstat.pl/304.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Godelaine']Carragan... A macie tam u siebie jakies miejsce, które nadawałoby się na ćwiczenia (czytaj: nie ma tam śniegu po kolana)? :D[/quote] Nie.O nas to nawet czesto plug sniezny zapomina ;) [quote name='Godelaine'] Ja (ani moja mała) kontaktem z taaaakim psem nie pogardzę :)[/quote] Ciesze sie :lol: [quote name='Godelaine'] A jak Maleństwo reaguje na inne psy? U mnie w sumie to jest teraz ten problem, że część psów traktuje Mysze jako szczeniaka, a część podchodzi już do niej jak do dorosłej panny (ma 10,5 miesięca). Przy czym nieraz ciężko określić co jest lepsze :? [/quote] Zalezy od psa i jego zamiarow :roll: Jednak ogolnie,gdy pies nie probuje go zjadac to i Malenstwo go nie zjada ;) [quote name='Godelaine'] Życzymy zdrowia :D[/quote] Nie dziekuje,coby nie zapeszac ;) Jednak dzisiaj bylismy juz na spacerze wiec jesli nie wyladuje jutro na powrot w lozku lub cos mi nie wypadnie to sie chetnie stawie. Z tym,ze moze bysmy sie powymieniali numerami komorek na wszelki wypadek ? Bo jeszcze nigdy nie bylam na lotnisku w Gliwicach :shake: Aha,a jak jest na lotnisku w niedziele z osobami postronnymi ? Czesto sie kogos z obcymi (czyt.nie dogomaniackimi) psami spotyka ? BTW.Jednak trzeba znalezc insza mozliwosc wymiany numerow niz PW,bo PW mi nie dziala :placz:
  16. Dobrze,ze sie nigdy nie zaklinalam ze moj pies nie sypia na kanapie :shake:
  17. tunio

    Sląsk

    [quote name='maxi3'] obok stawu[/quote] Mowa o tym stawie kolo Kennedy'ego ? :hmmmm:
  18. [quote name='coztego'] Np. Carragan jest z Bytomia, a jej Maleństwo się świetnie nadaje do socjalizacji ;)[/quote] :lol: Jasne,chetnie sie kiedys stawie chocby dlatego,ze moje Malenstwo jest wciaz atakowane przez insze czworonogi :shake: Mile kontakty z obcymi psami to rarytas,ba,zdarzaja sie raz na ruski czas.Czego niestety nie mozna powiedziec o niepozytywnych spotkaniach,bo te sie zdarzaja praktycznie na kazdym spacerze :shake: Tak wiec ja chetnie sie kiedys pojawie z Malenstwem.Tylko kiedy i gdzie ? A pocwiczenie posluszenstwa w grupie na pewno dobrze mu zrobi,bo ostatnio sie z tym zaniedbalismy :oops: Obecnie jestem na etapie wychodzenia z choroby,ktora mnie rozlozyla,ale do niedzieli mam nadzieje byc zdrowa jak rydz ;)
  19. Koniec fotografii z lata i ze zlotu.Dobranoc,wracam do lozka. Swoja droga patrzac na te zdjecia i porownujac do terazniejszego wygladu to musze stwierdzic,ze zmienia mi sie chlopak w oczach ;)
  20. [quote name='mrowka']:multi: :multi: :multi: Takie wspomnienia moga byc czesciej :loveu: :loveu: Fotki wszystkie cudowne, Cerrigen -puchaty konik sliczny jak zawsze :multi: Ee,od tego czasu zrobil sie znacznie bardziej puchaty.Na szczescie :lol: [quote name='mrowka'] Od razu mi sie cieplutko zrobilo, ja chce juz wiosne, latoo :placz: A ja nie :shake: Te upaly po 30st w cieniu mnie dobijaja :shake:
  21. Przepraszam jesli jakies zdjecia sie powtarzaja,ale coz robic...W koncu nikt nie jest nieomylny ;)
×
×
  • Create New...