Jump to content
Dogomania

Robull

Members
  • Posts

    1125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Robull

  1. [quote name='Ifat']Sprzedawanie w Polsce psów bez rodowodu jest przestępstwem?[/quote]Nie. Chodzi głównie o to, że szczenięta są bezrodowodowe, a przedający pisze na allegro i wmawia potencjalnym nabywcom, iż to rasowe psy.
  2. TO ZWYKŁY OSZUST, NACIĄGACZ, HANDLARZ Z FABRYKI KUNDLI I NA DODATEK KAWAŁ ....!!! ZŁOŻYŁEM NA NIEGO DONIESIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA!!! ALE JAK WIDAĆ TO NARAZIE NIE WIELE DAŁO :evil: :( W POLSCE TRUDNO WALCZYĆ Z TAKIMI OSZUSTAMI, KTÓRZY ŻYRUJĄC NA LUDZKIEJ NAIWNOŚCI NABIJAJĄ SOBIE KABZĘ :evil: :evil: :evil:
  3. Pewnie - nie zaszkodzi sprawdzić :)
  4. Magda, gartuluję! Cieszę się, że masz 2 nowych zapaleńców, bo razem z Wami daje już 4 osoby... Niech co roku ta liczba się podwaja, a za kilka lat będziecie prawdziwą potęgą 8)
  5. I bardzo dobrze, bo fotka jest SUPER!!! :lol: :lol: :lol: Chyba muszę zbudować taki torek... :wink:
  6. Niestety nie miałem aparatu, a więc nie mam żadnych fotek :cry: Wyników tez nie ma, bo drukarka siadła :cry: W kategorii L 1 miejsce zajęła Kryśka (tervurenka) z Martą Kordos; 2 był Tokaj (Border) z Andrzejem Kordos; 3 był maliniak (nie pamiętem jego imienia :( ) z Danką Woźniak.
  7. :question: :-?
  8. Ja też nie pamiętam numeru hali, ale jak wejdziesz głównym wejściem na teren Targów, to musisz kierać się w prawo jest to ostania po prawej.
  9. o 8 ???!!! :shocked!: To pewna informacja? Nie chcę być złośliwy, ale jestem ciekaw, o której zacznie się pierwsze zapoznanie z torem? Jak się okaże, że ludzi spędzą o świcie, a zaczną o... :evil:
  10. Już nie 8) Gronki i terviki mają równo po 32% :P
  11. na www.fort.w.pl w zakładce agility znajduje się ABC agility oraz ćwiczenia
  12. Robull

    IAL # 4.2004

    Piłeczka - lekarstwo na wszystko :lol:
  13. głosowałem na tervika, choć bo ostatniej francuskiej klubóce, a ściślej mówiąc po ringu i mongioringu, jestem zachwycony maliniakami. Tyle, że tego co mnie w nich zachwyca nie widać na zdjęciach 8)
  14. Robull

    IAL # 4.2004

    nie wierzcie meteorologom 8)
  15. BBM to maliniak. BA, nie wiem, ale też pomyślałem, że to poczwarek :wink: Czy gdzieś można obejrzeć coś z tych mistrzostw :-? Szukałem w sieci i nic nie znalazłem :(
  16. u mnie wszysko chodzi :o nie mam pojęcia czemu tak się dzije :-?
  17. chodzi bez zastrzeżeń :o a wcześniej miałaś jakieś problemy z tą stroną na tym co teraz kompie?
  18. Jeśli masz na myśli http://www.smoothmovesagility.com/awc/awc2004.php , to tu wszystko gra.
  19. odsyłam Cię do topiku http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=10080
  20. Każda hala, nawet ta w Koziej Wólce, wygląda lepiej od tej "parowozowni" w Montichiari :lol:
  21. Robull

    IAL # 4.2004

    To przyjedź bez psa, jako kibic :laola:
  22. No to opowiadam… Wyjechaliśmy z Warszawy o 4,30 wielkim luksusowym autokarem (49 miejsc, video + 2 tv, klima, WC), do którego 6 godzin później dosiedli się zawodnicy z Wrocławia, a za kolejne 20 godzin byliśmy już na miejscu :P . Hala, na której zorganizowano mistrzostwa nie była cudem świata – mała, bez klimatyzacji i nie pierwszej młodości. Pierwszego dnia (czwartek) odbywały się treningi wg ściśle określonego harmonogramu. Nasza 11-osobowa ekipy miała 17 minut, w czasie których każdy mógł wypróbować przeszkody oraz wykładzinę. Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata Agility 2004 rozpoczęła się w piątek rano, no i się zaczęło… Na pierwszy bój poszły psy najmniejsze (S) w konkurencji indywidualny Jumping, a następnie średnie (M) i duże (L). Tego samego dnia rozpoczęły się też konkurencje drużynowe w Agility psów S i M. Wielka żółta kartka należy się dla organizatora, który na parkurze położył wykładzinę z kawałków (ok. 1,5/1,5 m :o ), której nie potrafił skutecznie przytwierdzić do podłoża, i która zrywała się przy każdym gwałtownym zwrocie psa lub przewodnika :evil: . Powodowało to bardzo częste przerwy techniczne, a w efekcie przeciągnięcie się zawodów do okolic godziny 21 :evilbat: !!! Nic więc dziwnego, że gdy późnym wieczorem dotarliśmy na camping, to wszyscy szybko zniknęli w swoich domkach. Sobota, to dokończenie konkurencji drużynowych w S i M (Jumping) oraz oba starty (Agility i Jumping) w kategorii L. Jak zwykle największe emocje przypadły na niedzielę, bo to właśnie w tym dniu odbywały się drugie biegi (Agility S, M, L), a zatem rozstrzygające o tytule Indywidualnego Mistrza Świata Agility 2004. O wynikach nie będę się rozpisywał – są one dostępne na oficjalnej stronie organizatora http://www.agilityitaly2004.com/risultati/index.php?lang=en i każdy może sobie je przeanalizować. Pragnę natomiast zwrócić szczególną uwagę na starty naszej młodzieży, która spisał się rewelacyjnie, pozostawiając za sobą dużo starszy i bardziej doświadczone koleżeństwo. Wielkie brawa dla Tomka (najmłodszy reprezentant) startującego z Wampirem, który jako jedyny nie popełnił żadnego błędu na torze i to zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej. Równie wielkie brawa dla Marty (starsza od Tomka zaledwie o kilka miesięcy), która bardzo ładnie biegała z Kryśką i jako jedyna bezbłędnie przebiegła parkur mieszcząc się przy tym w standardowym czasie. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła licznie przybyła francuska publiczność, która wspaniałą zabawą i chóralnymi śpiewami wypełniała praktycznie każdą przerwę między biegami. Pochwały należą się dla trochę mniej licznej polskiej publiczności, która ubrana w biało-czerwone koszulki, wyposażona w wielkie flagi, w gwizdki oraz w wielką i najgłośniejszą trąbę robiła co mogła, aby zagrzać do boju wszystkich naszych zawodników. Duży ukłon w stronę sędziów za bardzo ciekawe tory (Gryga jak zwykle dał do pieca) i bardzo uważne i sprawiedliwe sędziowanie. Mam nadzieję, że za rok Polska pojedzie do Hiszpanii jeszcze liczniejszą ekipą i równie ambitnie będzie walczyć o jeszcze lepsze lokaty na tej najważniejszej w roku imprezie. Ja osobiście już nie mogę się doczekać tego momentu…
  23. Polecam następujące strony: http://www.agilityitaly2004.com/en/ - oficjalna strona organizatora http://www.luigi-cerrato.net/AWC2004/ - bardzo dużo informacji, wizytówki wszystkich zawodników oraz wyniki również w PDF-ie http://www.smoothmovesagility.com/awc/awc2004.php - bardzo ciekawe filmy http://www.rhone.ch/bbv/CM-WC.htm - wyniki ze wszystkich mistrzostw świata oraz klasyfikacja medalowa
  24. pewnie, że super :P pełne listy startowe są na oficjalne stronie...
  25. W ten weekend odbywają się MŚA 2004 we włoskiej miejscowości Montichiari, w którch Polska będzie reprezentowana przez 11 zawodników :P . Wszystkie informacje dostępne są na oficjalnej stronie http://www.agilityitaly2004.com/en/ Fajnie też zapowiada się stronka http://www.smoothmovesagility.com/awc/awc2004.php Na dzień dzisiejszy nie jest ona imponująca, ale z tego co widzę, to będą tam wszystkie tory, wyniki, filmy, a nawet kamera z 10-cio sekundową aktualizacją obrazu.
×
×
  • Create New...