-
Posts
2219 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margo3011
-
Master mial sesje fotograficzna, popatrzcie prosze jaki piekny z niego Kawaler. Szukamy domu dla Mastera, ponizej wkleje ogloszenie z FB i bardzo prosze osoby , ktore maja profil na FB udostepniajcie Chlopaka, on bardzo potrzebuje domu. ,,Master ( ok 8 lat ) Pies znaleziony w szydłowieckich lasach , z całkowicie bezwładnym tyłem , po wizytach u kilku lekarzy znamy przyczynę , zespół końskiego ogona i silna spondyloza , lekami udało się go podnieść na łapy i teraz prawie nie ma śladu , ale na pewno nie będzie maratończykiem , szukam domu z ogrodem dla Mastera , bez żadnych schodów, Master może mieszkać z dziećmi , psy toleruje wybiórczo , dość dobry brak reakcji na koty :) Master przebywa w hotelu w okolicach Tomaszowa Maz. Kto go pokocha na ostatnie lata życia ? kto chce zrobić coś dobrego na tym padole łez ? Master nie zostanie wydany do kojca ani do stałego zamieszkania na dworze. Nie ma możliwości transportu psa.Adopcja jest możliwa po pozytywnej wizycie przed adopcyjnej , osobistym przyjeździe po psa i podpisaniu umowy . Kontakt ws adopcji 605050843 Master przebywa w hotelu , koszt to 300 zł miesięcznie , pomożecie opłacić ? wpłaty tytułem " psy Marzeny " Fundacja Nasze Bezdomniaki Wykno 2a 97-225 Ujazd konto do wpłat PKOBP 63102039160000050202422111 Kod BIC (Swift): BPKOPLPW paypal [email protected] ,, link do wydarzenia Mastera https://www.facebook.com/events/200401187331957/?active_tab=discussion
-
Wiadomosci z domu Rubla : ,,Rubel znów potrafi się utrzymać na czterech łapach, choć nie jest to postęp jaki mieliśmy wcześniej dobre i to...W przyszłym tygodniu jedzie do Dr Bogdana Sekuły specjalizującego się w dyskopatii.,, Rubel ma nowego towarzysza. Panstwo przyjeli na DT Luka, porzuconego chorego owczarka, ktory tez ma problemy z chodzeniem i wymaga leczenia. Nie bylo chetnych, zeby dac domek Lukowi, wiadomo starszy , duzy i chory, zadna atrakcja a schronisko to nie odpowiednie miejsce dla chorego psa. Marne mialby tam szanse, chyba zadne. Rubel dobrze dogaduje sie z Lukiem, w piatek pojechali razem na rehabilitacje. Natomiast z dwoma mlodszymi psami w stadzie sa zgrzyty i Panstwo potrzebuja dwoch duzych klatek. Mamy ogromna prosbe moze, ktos z Was drodzy Dogomaniacy ma taka klatke/klatki i juz z nich nie korzysta i moglby przekazac Panstwu albo odstapic po nizszej cenie? Prosimy bardzo o udostepnianie zrzutki, Rubel caly czas jest rehabilitowany a jego oszczednosci topnieja https://zrzutka.pl/v76azb Rubel i Luke maja wydarzenia na FB Rubel: https://www.facebook.com/events/263237037751446/ Luke: https://www.facebook.com/events/2249154958445405/ Serdecznie zapraszamy do Chlopakow, oni potrzebuja naszej pomocy. Rubel i Luke
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dragon pojechal do dermatologa, zeby sprawdzic dlaczego sie wylizuje. ,, Śrubka na rtg która się wykreśliła z nogi... To to mu takiego guza i stan zapalny stworzyło bo się przemieściła , jeszcze cytologia żeby zobaczyć jaki jest stan zapalny . Zrobiła się przetoka, dostanie antybiotyk, za tydzień kontrola czy się prawidłowo zamyka, jak będzie dalej się płyn zbierał to będzie musiał być założony dren,, Za tydzien wizyta kontrolna i badanie krwi, zeby sprawdzic jaki stan i enzymy. Rodzina, ktora przyjela do siebie Dragusia ma pod opieka spore stado psow. Oprocz Dragona sa dwa mlodsze owczarki Dolar i Cent, Ela mala dzikuska, jako szczeniorka porzucona w swietokrzyskim, Hera, jako starsza zaadoptowana, Bazyl, stary malamut z Palucha, Rubel niepelnosprawny, rehabilitowany trzy razy w tygodniu rowniez z Palucha i Luke, starszy pies, ktory stracil wszystko, lacznie ze zdrowiem. Osiem psow w sumie, wszystkie zadbane, szczesliwe, wyglaskane i leczone gdy jest potrzeba. Wszystkie pieski zyja z Opiekunami w domu. Panstwo przyjeli Dragona na dozywotni DT czyli go adoptowali. Dragon tak duzo zlego doswiadczyl w swoim zyciu, ze nie bylo innej opcji, nie mozna bylo po raz kolejny wprowadzac zmiany w jego zyciu i szukac mu domu W tej Rodzinie znalazl szczescie i milosc i opieke. Panstwo zdecydowali, ze pozostanie z nimi na zawsze i otrzymali obietnice pomocy w pokryciu ewentualnych kosztow leczenia Na koncie Dragona bylo troche ponad 200 zl, za chwile po podliczeniu kosztow leczenia biezacych i nastepnej wizyty to bedzie minus. Obiecalam Dragonowi pomoc w razie potrzeby i w tym tygodniu dokonam przelewu kwoty, ktora chociaz odrobine odciazy Opiekunow. Prosze rowniez Dogomaniakow, ktorzy pamietaja Dragona o pomoc dla niego. Kazda nawet niewielka kwota bardzo pomoze. -
Nastepny dzien na rehabilitacji: ,,Ćwiczymy... Rubel dziś wyraźnie się ożywił na widok kota .Ruda asysta bardzo mu się spodobała ,, Rubel ciagle potrzebuje naszej pomocy, to co ma odlozone na dlugo nie wystarczy. Rehabilitacje sa bardzo kosztowne. Rubel to piesek w kwiecie wieku i bardzo chcialby chodzic a Rodzina walczy o niego z calych sil. Jezeli ktos moglyby wesprzec Rubla to bylaby to ogromna pomoc. Ja uwazam ,ze warto takim Ludziom pomagac, uratowali juz wczesniej kilka psich zyc i jestem pewna ,ze w przyszlosci tez beda pamagac tym najbardziej potrzebujacym. Panstwo maja pod opieka kilka adoptowanych psow w tym Dragona. Wszystkie psy sa kochane, zadbane i szczesliwe. Zostala zalozona kolejna zrzutka na rehabilitacje Rubla bardzo prosimy o udostepnianie https://zrzutka.pl/v76azb
-
Wiadomosci od Pani Rubla: ,,Rubel nie ma spokoju Dziś z bieżnią wodną odpuściliśmy, bo kolega dalej się w niej obija z chodzeniem, za to w zamian była sesja laserem i ultradźwiękami oraz ćwiczenia na piłce Otuchy w „męczarniach” dodawał mu nasz Dragon kanapowiec Powyższe zajęcia są 3 razy w tygodniu, koszt jednej wizyty to 60 zł.,, a oto nasz kochany dogomaniacki Dragon :)
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
,,Za długo był spokój, Dragon zaczął sobie wylizywać bok , nie wiemy dlaczego , wizyta u weta od skórnych spraw w poniedziałek a póki co areszt na lizanie ,, -
Juz nadrabiam zaleglosci :) Pisalam wczesniej, ze upaly bardzo zle wplynely na Rubla. Zacytuje to co Opiekunka Rubla napisala: ,,Poniedziałkowa pierwsza hydroterapia Rubla, lekko przerażony i mocno spięty. Masaż, naświetlanie lampą Solux i bieżnia wodna. Nogi niestety „nieobecne” ale do trzech razy sztuka,, Sroda ,,Dziś kolejna próba wskrzeszenia łapek Rubla, zdecydowanie mniej przerażony jednak nogi jak widać na filmiku bez poprawy. Przepaść pomiędzy tym co jeszcze niedawno widzieliśmy, a tym co jest teraz W piatek kolejna wizyta, rehabilitantki uznały, że jeżeli w dalszym ciągu łapki nie będą pracowały nie będzie sensu kontynuowania zajęć... Potrzebujemy znów cudu, który już raz się wydarzył...,, ,,Mimo braku reakcji nóg na bieżni wodnej postanowiliśmy kontynuować rehabilitacje, Rubel wraca do żywych i znów jest pogodnym psem, który domaga się pieszczot, pozwala założyć sobie wózek i zasuwa po ogrodzie prowadzony na tylnych szelkach bez zmuszania do wyjścia na dwór Cieszy chociaż taka odmiana A poniżej dosychanie i regeneracja po zajęciach ,,
-
Bolek juz za TM :( Po interwencyjnym odebraniu od parszywego dziada mial dwa miesiace dobrego zycia, byl zaopiekowany. Nie mozna juz bylo mu pomoc. Pozostanie w pamieci wszystkich, ktorzy o niego dbali i go pokochali :( Narazie nikt chetny do adopcji Mastera sie nie zglosil. Marzena czeka na dobre zdjecia i bedzie go intensywnie oglaszac. Zacisniete kciuki za domek dla Mastera bardzo sa pozadane
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
,,Jeżeli istnieje raj na ziemi to Dragon własnie tam mieszka :),, Marzena zakupila dla Dragona kolejne dwie tabletki Trocoxilu. -
Radku, ja nie mam wiecej informacji niz to co tu napisalam. Ale jak widzimy wszystko idzie w dobrym kierunku, Bellunia wyglada pieknie i jest zadowolona co oznacza, ze czuje sie dobrze. Jak beda nowe wiesci to od razu podam tu :) Od siebie moge napisac, ze stan w jakim byla Bella, takie koszmarne wyglodzenie nie jest obojetne dla organizmu. Jedne pieski szybko dochodza do siebie inne potrzebuja wiecej czasu a sa tez takie, ktore juz zawsze beda wrazliwe. Pisze to na podstawie doswiadczen z moim psem, ktory byl znaleziony w podobnym stanie wyglodzenia jak Bella. Dlugo trwalo dobranie dla niego wlasciwego jedzenia, biegunka utrzymywala sie przez dlugi czas, pozniej co jakis czas sie nawracala. Byl pod opieka weta, wlasciwie nic mu nie dolegalo. Minelo prawie piec lat, teraz kawal z niego psa ale jesc moze tylko to co ja mu przygotuje, zadnego podzerania od nikogo bo rewolucja :)
-
Wiesci od pieknej Belli :) ,,:Bella ladnie przybiera na wadze,zaokrąglila sie,wydobrzala psychicznie. Pani wetka mowi,ze z wygladu i zachowania to juz inny pies. Nie boi sie podniesionej reki,obcych ludzi,chodzi na smyczy, ktora jeszcze niedawno byla dla niej czyms okropnym.Natomiast zmiana karmy prowadzi ciagle do biegunki jest wiec nadal na hepaticu,,
-
Dziekuje, ze zagladacie do Mastera. Przystojniak kochany czeka na domek, miejmy nadzieje ze ktos sie z nim zakocha trzymajmy kciuki :). Jak beda nowe wiesci i fotki z hoteliku to wstawie. Jeden z psow pod opieka Marzeny, Bolek, o ktorym wspominalam w pierwszym poscie jest bardzo chory, zle z nim :( Niestety nie kazdego pomimo wielkich staran udaje sie uratowac :( U Masterka dobrze tylko domu trzeba.
-
Na konto Belli wplynela kwota 63.30 zl z Nadziejkowego bazarku. Dziekujemy bardzo :) Dziekuje w imieniu Belli za odwiedziny i wszystkie mile slowa. Bella to juz inny piesek niz ten szkielecik znaleziony w parku, czuje sie dobrze i wyglada ladnie. To sliczna, kochana sunia Trzymajcie Ciocie kciuki za najlepszy domek dla niej .