Sylwio Teekila sliczny! Jak to razem ladnie wygladacie, a jak milo popatrzec na takie zdjecia co pancia z psiakiem razem :)
Hmm Ja juz gdzies te zdjecia chyba widzialam :hmmmm:
Dina hmm z tego co zauwazylam Mejk ciagle lnieje, miesiac temu nasililo sie bardziej, ale teraz jest juz mozna powiedziec ze jest ok. No i trza szczotkowac to klakow jest mniej. Mejka czesze tak gdzies co 2,3 dni.
Tez zadam pytanko nie na temat.. Co ile czeszecie swoje bokserki??
Dina o jutrzejszym dniu to nawet mi nie mow, jak sobie pomysle to juz mi slina cieknie :lol: :lol: