ja mam trzy wyżełki niemieckie psa który ma 6 miesięcy ,suke 2,5 letnią (Diana) i psa 8 letniego Mera (brat Nestora z T.K) ale nie ma wyrobionego rodowodu,ojciec sie tym nie interesował i ja tez dopiero 4 lata temu zaczełam a tak wogole to bardziej sie interesuje s.husky a te dwa to tata dostał po Merze ja nic o tym nawet nie wiedziałam dopiero po fakcie
szkoda mi troche bo Fred (młodszy piecho) ma super budowe