-
Posts
179 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika R.
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
i tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19435&page=54[/url] i tu [url]http://www.zkwp.lodz.pl/html/index.php[/url] pisze ze Buratti wiec chyba jednak on :eviltong: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
chyba jednak Pierluigi Buratti - Włochy:lol: , przynajmniej tak mialo byc czyz bym nie wiedziala o jakiejs zmianie -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
narazie tyle wiem psy szczeniaki LESHAN de Ciukci-nb Winterfrost`s PEGASO-wychodzi ze I,wo,BiS puppy psy młodziez Bambus Lux Torpeda Budyń Lux Torpeda Demon z Dębickiej Kępy Ebonyshadow`n`Shapali DRAGON Figiel Sądeckie Pieszczochy Jazgot z Banciarni Laredo de Ciukci- I,ZW.MŁ Oumiak`s AMASSEDEUR DE FRANCE-2 SHAMROCK Fortunatus SWIFT WOLF Fortunatus ? Psy posrednia AGAT Cest la Vie Arktogea TRAJAN ARCTIC GOLD Eskimoski DOmek ATAMAN Ninsun BALTO de Ciukci FIRST EXPRESS Dwie Korony Nirdic Blue MONTE CARLO ORFEUSZ Arktogea POPOW Polarni Express PRINC Śnieżna Rakieta TALIZMAN For Fortunatus Eskimoski Domek-I,CWC,CACIB,NPwR psy otwarta CONNOR Fortunatus DJ RED DAVID COPERFIELD Potega Naturalnosci DUSTIN Sądeckie Pieszczochy KASDAN de Ciukci-I,CWC,res.CACIB KIRKUK de Ciukci-bez lokaty ? ? psy championy SHAPALI De Ciukci Arktogea BLACK DIAMOND-3?? GREENLAND Hydrargium-2?? EASY RIDER Hydrargium-nb Explorer TRADE MARK- 1 Pushmataha Fortunatus?? psy weterany AKRON Samcanka-vice BiS veteranow?? suki szczenieta Sasquehanna ROSSA-2 HAPY HILLARY Eskimoski Domek-1,WO ICE TOFFE Eskimoski Domek-nb?? ? suki młodziez EVENING FALLS Potęga Naturalności-3 MERCI Srebrno Połnocy BLUE MERLE SIBERIA Briscart-1,ZW.MŁ FAMA Sądeckie Pieszczochy suki posrednia Arctic champions AMERICAN BEAUTY-3 MIRA CETI Srebro Połnocy TIFFANY Eskimoski Domek Pure Poison Fortunatus-1 ?? albo inny Fortunatus?? Latrans ALL FOR YOU Winona de ciukci-bez lokaty :/ ? suki otwarta ATE Połanieckie Wzgórze ALABAMA Fortunatus Dona Nektar Połnocy Evening SHine Nitor Nivalis Piękna Eskimoski Domek Tsunami Atktogea Rilla Dotyk Północnego Wiatru TINA TURNER Eskimoski Domek-1,CWC,CACIB,NSwR,BOB ASZKA Mountain Stream ? ? ? ? ? suki championy ALPINA Arktogea-1,CWC,res.CACIB Inisfree FLEUR DE LIS-nb Snowy Grove`s BLISSFULL BROWNIE-2 ? suki weteranki Calin Fortunatus Hydra Cień Wilka jesli są jakies bledy to prosze o poprawki Gratulacjie dla wszystkich tymczasowych zwyciezcow:eviltong: a zwlaszcza dla Laredzia,Kazia i Syberii. -
mam pytanko : bedzie wybierany NSZwR, czy oba i suczka i pies danej rasy wychodzą na BiS szczeniąt??
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Ewa a masz jakies fotki ;) jak tak to poprosze [email][email protected][/email] no i gratuluje Pegaso'wi:eviltong: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
chyba jeszcze w sukach w posredniej bedzie Arcitc Champions American Beauty... -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
jesli dobrze kojaze to w Plocku -
no bede jeszcze jutro dzwonic:roll:
-
a tak zmieniając temat kto by mnie przygarnąl jadąc(wliczając droge powrotną ) do Opola z Wawy lub okolic oczywiscie bym sie do paliwa dolozyla. Tylko jeszcze chcialabym wziac ze soba swoj asortyment tzn.stolik,suszarke,i jakies drobiazgi.no i psa of course,ale szczeniak husky.:loveu: my wystawiamy w niedziele ale sobota tez moze byc jakby ktos chcial na 2 dni zostac.:eviltong:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
sie przypominam :eviltong: kto by mnie przygarnąl jadąc(wliczając droge powrotną ) do Opola z Wawy lub okolic oczywiscie bym sie do paliwa dolozyla. Tylko jeszcze chcialabym wziac ze soba swoj asortyment tzn.stolik,suszarke,i jakies drobiazgi.no i psa ale to tego najmniejszego -
Gracjana a nie wybieracie sie przypadkiem do Opola, jesli tak to w ktory dzien?? :eviltong:
-
ja z checią bym pojechala ze szczeniakiem tylko... mnie zniecheca to iz nie ma BIS szczeniat :roll: , nie da sie jakos zorganizowac...??
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez bardzo prosze o fotki od wszystkich:eviltong: [email][email protected][/email] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja tez sie przypominam do FOTEK i FILMU :lol: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Piotrjan Ja też prosze o FOTKI i o FILMIK jak sie da z gory dzieki ;) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Ja tez bardzo poprosze o zdjęcia ;) (i jak filmik sie da to tez :eviltong: ) Jej Asia mam nadzieje ze mnie nie zabijesz:oops: , ale mialam spore kłopoty z Seonką.....:shake: wlasciwie jeszcze "mam", a w ogóle to i tak bym nie miala z czym pojechac bo juz zupelnie mi poleciala przez ten tydzien. Najgorsze bylo to, ze nie mialam jak sie z tobą skontaktowac.... jeszcze do tego siostra tel. nie odbierala.Wybaczysz mi to :-( ? -
nie mam sie co cieszyc bo mi do maja napewno nie odrosnie:shake: u niej to wszystko mozliwe w zeszlym roku to sie "jej" nie spieszylo zeby odrosla .JA musze ją na czerwiec miec w pelnym wyposazeniu :mad:
-
chcialabym zeby u mnie byla taka figa z makiem :roll: a tu w niedziele wystawa ale zobaczymy jak bedzie wygladac po kapaniu
-
właśnie, widocznie jeszcze nie jego pora:p , ja bym sie tam cieszyla,co ja bym teraz za to dala....:roll:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
wiem wiem nie wybaczysz mi jak Lesia ci nie oddam, po dłuuugim przemysleniu stwierdzam ze moge ci go odstąpcić:eviltong: ,tylko co ja biedna będe robic:placz: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
a tak zmieniając temat kto by mnie przygarnąl jadąc(wliczając droge powrotną ) do Opola z Wawy lub okolic oczywiscie bym sie do paliwa dolozyla. Tylko jeszcze chcialabym wziac ze soba swoj asortyment tzn.stolik,suszarke,i jakies drobiazgi.no i psa ale to tego najmniejszego :p -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
nie denerwuj mnie.....:mad: ile juz razy z nią na wystawe sie wybieram... i zawsze cos:angryy: , przynajmniej Lesia mam:loveu: nie moge sie doczekac Opola:diabloti: nie no zart jak ja bym mogla sie na ciebie denerwowac :eviltong: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
tak zmieniajac temat to Seonka jednak sie nie pokaze w Grudziądzu i Inowrocławiu :/ juz w polowie lysa jest zobacze jak po kąpaniu w sobote bedzie wygladac wiec NDM tez nie jest pewny.... -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
ja jade ;) a com?? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Monika R. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Seona de Ciukci klasa otwarta w Inowrocławiu i Grudziądzu i na tym skonczymy pokazywanie Seonki na jakies 2 miechy juz dól ma lysy a po miesiącu i dwoch kąpielach juz nic pewnie nic z niej nie bedzie :roll: wiec do Opola nie jedziemy.