-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
i ja rowniez:cool1: -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
tu by sie przydal jakis maratonczyk :evil_lol:co by za nia ganial:evil_lol: przepraszam ...... -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
z ZOO niestety nie pomoga -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
dziekuje telefon juz mam i przekazalam dalej siatka maskujaca jest w schronisku (wlasnie dowiaduje sie o tym supergoga) podobno jest ona ogromna i trzeba sie nia umiec poslugiwac -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
przeciez na wszystkich plakatach one sa wiec prosze oficjalnie tu i teraz plisssss -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
ludzie podajcie te telefony -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
strzelanie do niej niestety odpada tak stwierdzil weterynarz -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
siec nie zarzucac tylko wystrzelic z takiej tuby -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
potrzebuje telefon do supergogi , albo do osob, ktore z nia w tej chwili biegaja :roll: -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
prosze, piszczie na biezaco co z sunia?? ja chocia w domu, ale staje na glowie aby Wam pomoc prosze o telefon do supergogi....... -
to znaczy ,ze on teraz koleja bedzie jechal??:multi:
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
bede kontrolowac schronisko w Gnieznie, nie mieszkam w samym Gnieznie a 17 km.od niego w Witkowie oraz we Wrzesni do ktrej mam 19km Bordi........:shake: -
pieknotka:multi: a to dla pani domu:Rose:
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
schronisko we Wrzesni 500 19 10 39 tyle osob ja szuka :-o odnajdzie sie!! -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
numer schroniska we Wrzesni to 500 19 10 39 niestety tylko komorka na pewno sie odnajdzie tyle osob ja szuka:-o -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
dziewczyny w okolicach Poznania jest kilka pseudo schronisk tam tez warto sprawdzic:roll: Sylka-psy z Lubonia trafiaja do Puszczykowa!!!! warto w tych miejscach zostawic plakaty -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
dziewczyny nie piszcie tego GLOSNO:-( -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
z tego co czytam, to cala akcja poszla na marne :roll: bardzo mi przykro...... wszyscy czekaja co powie Drabster a tu..... czy byla chociaz jedna sytuacja , w ktorej Drabster konkretnie powiedzial/a ze pies zrobi to ...czy to... a widziano go dokladnie tu...czy tam....:roll: Drabster- jezeli wiesz dokladnie co sie stalo z sunia to POWIEDZ prawda nalezy sie przede wszystkim YBOTOM :shake::shake::shake::shake: -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z Ewa (Chenti) ze schroniska w swarzedzu , niestety u nich jej nie ma:roll: -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
przed chwila sie dowiedzialam , ze pieski z Lubonia trafiaja do Puszczykowa (to jest rowniez jakies pseudoschronisko) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
ata replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
czytam i czytam:crazyeye: tu naprawde cos smierdzi:mad: kolo poznania jest takie pseudo schronisko w Mosinie tam psiaki zamykane sa w klatkach po krolikach ,a psy wydawane przez jakiegos goscia komu popadnie facet nawet nie spisuje danych tak po prostu przychodzisz i bierzesz .....moze tam jest... a moze w Swarzedzu..... a moze.................................. psiutko:-(