Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. maluszki:-([']['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] :-( mosii:Rose:
  2. tu by sie przydal jakis maratonczyk :evil_lol:co by za nia ganial:evil_lol: przepraszam ......
  3. dziekuje telefon juz mam i przekazalam dalej siatka maskujaca jest w schronisku (wlasnie dowiaduje sie o tym supergoga) podobno jest ona ogromna i trzeba sie nia umiec poslugiwac
  4. przeciez na wszystkich plakatach one sa wiec prosze oficjalnie tu i teraz plisssss
  5. strzelanie do niej niestety odpada tak stwierdzil weterynarz
  6. siec nie zarzucac tylko wystrzelic z takiej tuby
  7. potrzebuje telefon do supergogi , albo do osob, ktore z nia w tej chwili biegaja :roll:
  8. prosze, piszczie na biezaco co z sunia?? ja chocia w domu, ale staje na glowie aby Wam pomoc prosze o telefon do supergogi.......
  9. to znaczy ,ze on teraz koleja bedzie jechal??:multi:
  10. bede kontrolowac schronisko w Gnieznie, nie mieszkam w samym Gnieznie a 17 km.od niego w Witkowie oraz we Wrzesni do ktrej mam 19km Bordi........:shake:
  11. pieknotka:multi: a to dla pani domu:Rose:
  12. schronisko we Wrzesni 500 19 10 39 tyle osob ja szuka :-o odnajdzie sie!!
  13. numer schroniska we Wrzesni to 500 19 10 39 niestety tylko komorka na pewno sie odnajdzie tyle osob ja szuka:-o
  14. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. przeciez to taki fajny watek:multi: mama przezyla maluchy zdrowe czego chciec wiecej.... a nowe domki i tak sie znajda:lol: byle dobre:cool1: ja tam czekam na zdjecia dla malutkich , ktore nie przezyly (') aborcjo precz z tego watku:angryy:
  16. dziewczyny w okolicach Poznania jest kilka pseudo schronisk tam tez warto sprawdzic:roll: Sylka-psy z Lubonia trafiaja do Puszczykowa!!!! warto w tych miejscach zostawic plakaty
  17. dziewczyny nie piszcie tego GLOSNO:-(
  18. z tego co czytam, to cala akcja poszla na marne :roll: bardzo mi przykro...... wszyscy czekaja co powie Drabster a tu..... czy byla chociaz jedna sytuacja , w ktorej Drabster konkretnie powiedzial/a ze pies zrobi to ...czy to... a widziano go dokladnie tu...czy tam....:roll: Drabster- jezeli wiesz dokladnie co sie stalo z sunia to POWIEDZ prawda nalezy sie przede wszystkim YBOTOM :shake::shake::shake::shake:
  19. mosii-cudowny avatarek:loveu: bede sie powtarzac-sunka miala ogromne szczescie , ze na CIEBIE trafila a szczeniaki jeszcze wieksze:multi: gdyby perzygarnela ja inna dogomaniacka dobra duszyczka to szczeniaczki nie mialyby tyle szczescia:shake: dla ciebie:Rose: MOSII
  20. rozmawialam z Ewa (Chenti) ze schroniska w swarzedzu , niestety u nich jej nie ma:roll:
  21. przed chwila sie dowiedzialam , ze pieski z Lubonia trafiaja do Puszczykowa (to jest rowniez jakies pseudoschronisko)
  22. czytam i czytam:crazyeye: tu naprawde cos smierdzi:mad: kolo poznania jest takie pseudo schronisko w Mosinie tam psiaki zamykane sa w klatkach po krolikach ,a psy wydawane przez jakiegos goscia komu popadnie facet nawet nie spisuje danych tak po prostu przychodzisz i bierzesz .....moze tam jest... a moze w Swarzedzu..... a moze.................................. psiutko:-(
×
×
  • Create New...