Witaj Ewamaria!
Bardzo się cieszę że się odezwałaś. :D Czy mogła byś więcej napisac o swoim psie,jak długo jest z Tobą, umaszczenie, gdzie go nabyłaś..itp
A może miałabyś ochotę odwiedzić forum pinczerkowe, a najlepiej do niego dołączyć? Oto adres:http://www.forum-pinczery.prv.pl
Zajrzyj do nas koniecznie! :P
Pozdrawiam!