Jump to content
Dogomania

mira

Members
  • Posts

    54
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mira

  1. Monia nie martw się, my tylko tak na chwilę, żeby się zareklamować :angel: ....może ktoś do nas dołączy........a parysada jak się nie wyświetlała, tak się nie wyświetla.... :roll:
  2. POWODZENIA Asiu , trzymam kciuki! :thumbs:
  3. Witaj Ewamaria! Bardzo się cieszę że się odezwałaś. :D Czy mogła byś więcej napisac o swoim psie,jak długo jest z Tobą, umaszczenie, gdzie go nabyłaś..itp A może miałabyś ochotę odwiedzić forum pinczerkowe, a najlepiej do niego dołączyć? Oto adres:http://www.forum-pinczery.prv.pl Zajrzyj do nas koniecznie! :P Pozdrawiam!
  4. Witam Dogomaniacy! :fadein: Dzisiaj pierwszy raz goszczę na Forum Dogomania.Nie spodziewałam się że tu tak goraco od tematów związanych z psami. Przeglądając różne tematy nie spotkałam się z jakimkolwiek dotyczącym rasy którą hoduję- pinczer średni. Jest to tak wdzięczna rasa że aż się dziwię brakiem zainteresowania. Są to eleganckie, gładkowłose psy,wystepujące w umaszczeniu brązowym lub czarno podpalanym,są bliskimi kuzynami sznaucera średniego.Uwielbiają spędzać czas ze swoim właścicielem-im aktywniej tym lepiej.Świetnie sprawują rolę stróża,sa niewybredne i nietrudne w utrzymaniu. Aby dowiedzieć się więcej zapraszam do odwiedzenia stron: www.parysada.prv.pl www.pinczer.republika.pl www.pinczer.w.pl Serdecznie pozdrawiam!!
×
×
  • Create New...