-
Posts
832 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by staff-ka
-
Slodycze :D Ta bullinka bedzie BAAAAAARDZO WIELKA :wink: - popatrzcuie jakie ma WIELKIE LAPY :D :wink: :lol: :lol: :lol: Mnie zauroczyla BOKSERECZKA - jest NIESAMOWITA :lol: :D wfh85 troszke niewyrazne fotki ,ale dobrze widze Staffiatko ??????
-
No to w takim razie króciutko o AST !!! Sedzia :VIVA MARIA SOLECKYJ - SZPUNAR Psy - od Klasy Posredniej , Suczki - wszystkie Klasy Psy - Klasa Szczeniat,Mlodieży (M.Kozlowska) PSY KL.Szcz. 1.Wo.MORBIT ANGEL Herezja KL.ML. 1.Zw.ML.ARISTO Prodigi 2.dsk.CZUBAJ CZAN Gold Bonzo 3.dsk.B.J.Gold Bonzo 4.dsk.STRONG MAN Pieszczochy Kramonki KL.Pos. 1.CWC.IRGEN GOLDEN BOY Gang - Staff 2.dsk.BALTO Gold Bonzo 3.dsk.F.P.T JAILHOUSE ROCK Lesoto 4.dsk.CARTIER Blękitne Żarlacze KL.Otw. 1.CWC.APO Herezja 2.dsk.EPD GOLDEN BOY Lesoto 3.dsk.HARRY Atletico 4.dsk.BOOLET Pentagon KL.CH. 1.CWC,NPwR,Zw.RASY NOBLE PATRIOT Parastone"s 2.dsk.BASCO Klan Erolla 3.dsk.MARTIN SCHMIT Buteo 4.dsk.PETER PAN z Wislanego Portu SUKI Kl.ML. 1.Zw.ML. COLLIN Gold Bonzo 2.dsk.CARESS Gold Bonzo 3.dsk.BRENDY ONE Zanzibar 4.dsk.AGITA Florida KL.Pos. 1.CWCKIARA 2.dsk.BORN TO ENYON LIFE Challender 3.dsk.PEGGY SUE Buteo 4.dsk.ARETUZA Ma-Po KL.Otw. 1.CWC,NSwR UNCJA Zloty Kanion 2.dsk.INSPIRACJA Sasquehanna 3.dsk.BISHA Blekitne Żarlacze 4.dsk.CCS KSIĘZNICZKA CHARDACHA Lesoto Kl.CH. 1.CWC ASTA Gold Bonzo 2.dsk.URODA Memory 3.dsk.SINBA Srebrny Krąg Widzialam wybór NAJLEPSZEJ GLOWY,ale :oops: niestety nie dowiedzialam sie co to za zwierzatko - na pewno suczka :) Gratulacje dla poszczególnych ZWYCIEZCÓW KLAS i zawodów WEIGHT PULLING , a takze konkurencji NAJZABAWNIEJ PRZEBRANEGO PSA - BRAWOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Pozdrawiam serdecznie spotkanych na BULLIADZIE - Dogomaniaków :angel: :angel:
-
Tak szczerze powiedziawszy to mialam setki tysiecy innych ludzi z którymi spedzalam czas i wcale mi nie zależalo na nowych znajomaosciach - i moze nawet dobrze bo jak widać "nadajemy na calkiem innych falach" :) Widze tylko,ze skutecznie pewne osoby poszerzaja krag tzw. (jak to nazywasz) WROGÓW mojej osoby :D , ludzi,którzy mnie wogóle nie znaja ,a maja najwiecej do powiedzenia i od samych opowiadań MNIE NIENAWIDZĄ !!! Ja akurat nie uwazam tych osób za swoich wrogów ,wrecz przeciwnie zawsze bylam im POMOCNA i zawsze POSWIECALAM im swój czas ,czegos nauczylam,czy przyuczylam ,byly chwile które BARDZO MILO WSPOMINAM - niestety BYLY :( :( Nie mam ochoty sie nawet odzywać obecnie do nich wszystkich - bo mi jest poprostu PRZYKRO !!!!!!!! Tak to bywa ,ze UCZEŃ chce na sile PRZEROSNAC MISTRZA :) juz gdzies napisalam ,ze wychowalam "węża na wlasnej piersi " i tyle - jest to bardzo BOLESNE :( A zeby być OBIEKTYWNYM I wyciagać WNIOSKI wypadaloby - poznac DRUGĄ STRONE MEDALU (sedzia wysluchuje OSKARZYCIELA I OBRONĘ) !!!! Przepraszam wszystkich ,ze tak nie na temat(w tej chwili) ale poniekad to też tyczylo sie mojej osoby 8) Ja nie bede sie wypowiadać na ten temat,bo ci co wiedza to wiedza jaki mam stosunek do tego :-? ,a jak widzicie zaistaniala EKSTRAMALNA SYTUACJA i prosze ZOSTALAM OKRZYCZONA GORSZA OD PSEUDOHODOWCÓW - BRAWO !!!!! :evilbat: Szkoda tylko,ze taka uwage i osad wydaja ludzie , którzy NIE DO KONCA nawet wiedza jak ja wygladam :wink: a tym bardziej JAKIM JESTEM CZLOWIEKIEM :roll: - jest to BARDZO PRZYKRE I NIEMILE :( , moze faktycznie KTOŚ CHCIAL MI WKOŃCU DOKOPAĆ PUBLICZNIE(jak ktos wspomnial!! - dzieki za to :) ) i takiego HAKA na mnie znależli :-? , widocznie inne argumenty nie byly do tego PODSTAWĄ 8). Oczywiscie licze sie z tym,ze takie sytuacje beda coraz czestsze i nie da sie tego UKRYĆ !!!!!!! Napotkalam juz na niejedna sutuacje(przez tyle lat "zycia w swiecie wystaw i hodowli") , gdzie HODOWCA RENOMOWANY - cos nie do końca zrobil jak na niego przystalo ,ale NIGDY powtarzam NIGDY nie wywlekalam TEGO PUBLICZNIE (poobgadywalam we wlasnym gronie i tyle , ba nawet dokladnie bralam pod UWAGE to do KOGO mozna ,a do KOGO nie mozna - powiedzieć,gdyz wiadomo,ze SCIANY MAJA USZY !!!) No ale cóz sa LUDZIE I LUDZISKA 0X :D Ps.Chcialam zaznaczyć,ze krakowska wystawa jest za niespelna dwa tygodnie , mam zgloszone na nia wszystkie swoje psy , także nie wiem na dzień dzisiejszy czy bede miala kogoś do opieki nad Malcami(bo osoby mi bliskie beda mi potrzebne na wystawie),które jeszcze mi zostaly - dlatego tez z tego powodu moga :roll: pojawić sie na terenie wystawy ZAZNACZAM NA TERENIE nie PRZED , wiec KTO ma OCHOTE mi DOSOLIĆ niech pisze JUŻ DZIŚ !!!!!!!!!!!!!!!! Zaznaczam takze ,ze nawet PÓL szczeniaka NIE SPRZEDAM NA WYSTAWIE ,jak ktos je zobaczy ,a spodobaja sie ZAPRASZAM DO SIEBIE DO DOMCIU po wystawie , w celach chociazby ZOBACZENIA WARUNKÓW HODOWLI i POZNANIA doglębniej HODOWCY ,a i ja musze POZNAĆ i POROZMAWIAĆ z potencjalnym nabywcą (gdzie na wystawie nie bedzie absolutnie na to czasu!!!!!) Wyrazy SZACUNKU dla WSZYSTKICH :angel: Pozdrawiam Katarzyna Stachel Ps.Z mojej strony to juz koniec POLEMIKI na ten temat :agrue: :D
-
No dobra w sumie pucharów naliczylam 15 - 11 w ringu i 4 w ringu honorowym - ufff kupka dobrego zlomku :wink: DZiekuje wszystkim,którzy trzymali za moje psiaki kciuki :buzi: No to jedziemy : sedzia: Magdalena Kozlowska - Staffiki PSY Klasa SZcz. 1.Wo. STAFFKA IN THE WORLD KL.ML. 1.bdb.MAX Dynastia Bulli KL.Pos. 1.CWC TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka KL.Otw. 1.CWC GIN BIN Pullera KL.Ch. 1.CWC,NPwR,Zw.Rasy,BIS RAPID SHOT Buldozer = BAMBER 2.dsk.DIRTY DANCING Daffodil Yellow 3.dsk.SKY SKRAPER Adba SUKI KL.SZcz. - LA OLA Daffodil Yellow - nie stawila sie - YRRYDA TORAMODAZA Staff-Ka - nie stawila sie KL.ML. 1.Zw.ML. MONTGOMERY Buldożer 2.dsk.TORA-TORA Buldożer KL.Pos. 1.CWC BLACK LADY Skordatura - córa BAMBERA :D 2.dsk.FUKSIA Mar - Jak - KATE Buldozer - nie stawila sie KL.Otw. 1.CWC,NSwR TORRIDA KASKARINDA Staff-Ka 2.dsk.VICTORIA Poczta Berlin 3.bdb ZEBA Kabri db.JAWA Kabri W tym : NAJPIEKNIEJSZA GLOWA SBT - GIN BIN Pullera faktycznie glowe ma psisko fenomenalną :D KONKURENCJE HODOWLANE : NAJPIEKNIEJSZE SZCZENIĘ BULLIADY - STAFFKA IN THE WORLD -Staffik ZWYCIEZCA DERBY - CZUBAJ CZAN Gold Bonzo - AST NAJLEPSZA PARA HODOWLANA - TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka & TORA-TORA Buldożer - Staffiki NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA - hodowla GOLD BONZO - AST NAJLEPSZY REPRODUKTOR chyba ,nie jestem pewna,ale raczej tak - GOLD BONZO Kuba Rozpruwacz - AST NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA - niestety nie pamietam :( BIS - RAPID SHOT Buldozer - Staffik Przepraszm za jakość fotek,ale to nasz aparat - niestety :( CALOKSZTALT IMPREZY BYL ZNIEWALAJACY w porównaniu do poprzednich lat :D SIe rozpisalam,a jeszcze nie odesplalam - przepraszm udaje sie na spoczynek :wink: - gdyby jeszcze cos postram sie opisac jutro - Buziaki :D
-
Hmm - prawda jest taka,ze ja nawet nie znalam numeru twojego domku ,gdyz go nie wymienialaś - mniejsza o to :-? A dlaczego stwierdzasz,ze ja jestem ZLA !!!! Akurat piszac to nie bylo we mnie krzty zlośći - po tylu latach zdazylam do tego przywyknać,ze rózne DYRDYBALY o mnie i o mojej hodowli ludzie opowiadaja :wink: Wyjasnilam tylko kwestie przebywania Malców na wystawie 8) Teraz napisalas ktos ode mnie , wczesniej to INACZEJ BRZMIALO :roll: - ja nie mam wplywu na to co KTOS ode mnie robi podczas mojej "pracy" w ringu . bo to pewnie w tym czasie bylo :) A samo to ,ze ta osoba(wiem nawet kto :D ) odzywala sie do dziecka swiadczylo o tym iz , robila to w sensie zartu i humoru - bo kto NAMAWIA DZIECKO NA KUPNO PSA czy chociazby przyprowadzenie rodziców w tym celu. Dzieciom podobaja sie szczeniaczki i koniecznie chca je dotknać - a my im na to POZWALAMY - a przy tym Mateusz pozwolil sobie żartować :D Nie wyciaga sie pochopnych wniosków z zaobserwowania danej chwili i sytuacji - 0X A jesli chodzi o twoje psiaki to do nich nic nie mam ,bo ich nawet nie poznalam ,wiem tylko ,ze AST jest nierodowodowy(sama mówilaś)i nie moze byc zarejestrowany w Z.K mozesz byc jedynie ty - jako czlonek 8) Zarzucilas ,ze organizatorzy nie zwrócili na to UWAGI,ze maluchy sa na wystawie,wiec ja zarzucam,ze NIEZGLOSZONE chodzily po jej terenie i tyle !!!!!!! Gdzie widocznie w przeciwieństwie do ciebie(chodzi o male szczeniaczki) - nie przeszkadzaly mi PSIAKI NIEZGLOSZONE - nie wnikalam co jest co :D Ps. I JEDNA BARDZO WAZNA KWESTIA - OKROPNIE NIENAWIDZE JAK SIE O MNIE MÓWI POZA MOIMI PLECAMI,WIEDZAC O TYM,ZE SIE DOWIEM - na drugi raz prosze WALIC PROSTO Z MOSTU ,ale BEZPOSREDNIO DO MNIE -O.K.!!!!!! Serdeczyska :drinking: :drinking: i do MILEGO zas zobaczyska :wink: Ps.Korona by Ci z glowy nie spadla jakbyś to ty mnie znalazla (znalas numer domku) - widocznie wcale nie mialaś ochoty i tyle :wink:
-
Witam serdecznie WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!! W szczególnosci Agusie i Busiu - wiesz BARDZO MILO bylo Cie poznać (szkoda tylko,ze przez net :roll: ) !!!!!!!!!! A tak wykrzykiwalaś ,ze poznasz moje cudeńka na odleglość :wink: - oj widze ,ze BARDZO POZNALAŚ :evilbat: Bardzo milo urzedowalo ci sie w domku nr.25 (serdeczni moi "przyjaciele" :evilbat: :evilbat: :evilbat: z Krakowa - mozna by rzec KONKURENCJA :lol: ),a tam to SAME SUPERLATYWY O MNIE OPOWIADALI :lol: 0X Hmmm organizatorzy nie zwrócili MI UWAGI - cholera - no tak przecież niedość,ze sie zajmuje HANDLEM NA TERENIE WYSTAWY TO JESZCZE PRZEMYTEM :wink: , jejku w tym UPALE 30 stopniowym ja, UMIERAJACE 8 tygodniowe szczeniaczki (gdzie dawno 8 tyg.skończyly) przemycalam w celach HANDLU ZYWYM TOWAREM NA WYSTAWIE - brrrrrrrrrrrrr - makabra 0X , chyba sie oddam w rece POLICJI :wink: Ja tez moge mieć PRETENSJE do ORGANIZATORÓW,ze wpuszczali OFICJALNIE na teren wystawy PSY WOGÓLE NIE ZGLOSZONE I BA !!!! nawet nie zarejestrowane w Z.K. !!!!!!!!!!!!!!!!! O joj Agusia itd. a wystarczylo FAKTYCZNIE mnie POZNAĆ I dowiedzialabyś sie dlaczego Maluchy byly razem ze mną :) az dwa !!!!!! ,a przecież moglam wziazc CALY MIOT - a co tam niech sie MECZA (jak ty to nazwalaś!!! :evilbat: :evilbat: ) Klient ze SZczecina(po setkach telefonów do mnie i po sfinansowaniu psiaka PRZELEWEWM przed wystawą pare dni poprosil mnie abym mu troche blizej przywiozla wczesniej ZAMÓWIONA sulke, wybral sobie jedna z nich i pojechal z nia do swojego domciu !!!!!!! I tak to WYGLADAL HANDEL ZYWYM TOWAREM NA BULLIADZIE W WYKONANIU MOIM - oczywiście :wink: . Ps. Bral tylko jedną ,wiec skoro ktos pytal "czy do sprzedania " to mówilam,ze tak i podawalam TAKA CENĘ,ze potencjalny kupiec odchodzil w sina dal !!!!!!!!!!!! Aby kupić u mnie szczeniaka ja staram sie poznać duzo wczesniej przyszlego nabywcę , chlopaka,który wzial suczke znam juz kawal czasu :) , a on oczekiwal na to SKOJARZENIE z niecierpliwością . Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH,którzy mnie NAPRAWDĘ znają i dziekuje - milo jest uslyszeć NIE TYLKO SLOWA KRYTYKI !!!!!! Agusia i Busiu pozdrawiam równiez !!!!! Ps.Zawisc ludzka nie zna GRANIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0X 0X :(
-
DOKLADNIE to CALA ja :oops: Uwierzcie nie jest latwo "zmiescic" sie w Swiecie osobie,która okazuje swoje EMOCJE bez ogródek i mówi to co myśli - oj nie :( Niektórzy mówia ,ze jest to ZALETA ja jednak żyjac juz ileś tam lat uwazam ,ze moze tak ale BARDZO ZGUBNA i nie akceptowana przez OGÓL :-? Kontrowersja wzbudza jednak "niemily posmak" do danego czlowieka :( i jest sie automatycznie na przegranej :-? A powiedzonko : " CO NA SERCU TO NA JEZYKU " nie jest odbierane MILO wsród otoczenia :( :( Majac lat 15 myslalam,ze "wyrosne " z tego ,ze to takie wiadomo wiek dojrzewania itp. Majac lat 20 myslalam,ze jednak jeszcze nie doroslam 8) Będac po 30 - utwierdzilam sie w przkonaniu ,ze jednak TE TYPY TAK MAJĄ :roll: , na domiar zlego jestem nijak nieopanowana - brrrrrrrrrr :evilbat: CZAsem mi sie udaje - z czego jestem bardzo zadowolona :D Co W Raciborzu wymyslilam - Ja tam nie myslalam - zadzialal mój impuls i tyle :oops: Nic sie takiego okropnego nie stalo - poprostu "ludzka zyczliwość :evilbat: " i afera gotowa :-? Chodzi mi tylko o to,ze ja sie zle z tym czuje i ,ze tak zareagowalam - bo gdzie jak gdzie ale na wystawach STARALAM sie być mimo wszystko OPANOWANĄ .Okropnie jest mi przykro,ze osoby sedziujace NIEPOTRZEBNIE :evilbat: zostaly w to "wmieszane" bo to absolutnie nie dotyczylo ich :-? - poprostu pewien wystawca ZLE ROZEGRAL SPRAWĘ - majac COS do mojej osoby , a ja do niego i tyle 8)
-
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To musialby być faktycznie przypadek - jedziemy w dwa samochody 8 osób , 7 zgloszonych psiaków - jak " Rumuny " 0X juz nie wspomne o betach :evilbat: :D WOW z niezmierna checia wziela bym kogos po drodze na prawde :) ,ale w obecnej sytuacji - to pozostaje tylko "na wetylek" :-? Powiem szczerze,ze macie rację POWINNAM wziazć WSZYSTKIE stworzenia - fakt nie lubie pozostawiać ich z kims innym niż mąż,siostra, szwagier - niestety SILA WYZSZA :-? Generalnie gdzies wyjeżdzajac wybieramy takie miejsca,aby mozna bylo psiaki zabrać ze soba - ale niestety calego miotu nie da rady :( :( Agusia i Busiu bede wypatrywać Twojego uszka :wink: chyba,ze tufi uraczy mnie za duzą iloscia :drinking: hihihihi i juz nic nie bede mogla dostrzec :wink: Ps. W 2001 roku na Bulliadzie spalam w samochodzie (az trzy godziny :D ) i wyspalam sie :D bylo SUPER i cieplo :)
-
Tak my sie tez juz prawie spakowalismy ,ale wynikl nam jeden NIE MALY problem :( ( a juz bylo wszystko nagrane :-? ) nie mamy z kim zostawi Malcow i dwoch suczek (reszta jedzie z nami) . Mam nadzieje ze klopot sie rozwiaze i sie spotkamy :D :D
-
Podsylam wyniki Staffiorów : PSY Klasa Szcz. 1.Wo NATAN Port Erin Klasa ML. 1.Zw.ML. BETA Redbull Klasa Posr. 1.CWC,NPwR,Zw.RASY TARAKIRRI KIRRIK Staff-Ka 2. nieobecny INTRO INCOGNITO Pullera Klasa Cham. 1.CWC DIRTY DANCING Daffodil Yellow SUKI Klasa Szcz. 1.Wo.Naj.Szczenie w Rasie LA OLA Daffodil Yellow - no musze przyznac,ze od Bytomia suczka wyglada o wiele lepiej :) Klasa Mlodz. 1.Zw.ML.BRITTA Redbull 2.dsk.DELI Bu-Am-Sti Klasa Posr. 1.CWC ANGEL Redbull 2.KASSANDRA Mendog 3.KAREN Mendog klasa Otw. 1.CWC,NSwR HIGH EMOTION Daffodil Yellow Za zamieszanie powstale w ringu z mojej przyczyny serdecznie PRZEPRASZAM :oops: przede wszystkim sedziujacych i obecnych którzy musieli byc tego SWIADKAMI :oops: :oops: :oops: Od ponad 12 lat (jako handler) zdarzylo mi sie to po raz pierwszy :evilbat: ,aby narobic "szumu' na wystawie :oops: :oops: :oops: Na glupotę nie ma lekarstwa :roll: , a CZLOWIEK JEST TYLKO CZLOWIEKIEM :-? Pozdr.......... 8)
-
Staff-Ka z kazdego miotu (jaki ma) przynajmniej jedno,dwa szczeniaki sprzedaje w systemie ratalnym :angel: , o ile wie,ze mozna takiej osobie zaufać :roll: ( jak narazie tylko raz mialam przypadek ,raty nie wplywaly :o ,ale co sie okazalo wlasciciel psiaka ode mnie zostal zaaresztowany :o ) no cóz pojechalam pod adres widniejacy w UMOWIE i psiaka odebralam , nie czekalam pomimo zapewnień brata nabywajacego,ze wyrówna raty :-? !!!! Sama zakupilam swoje psiaki w systemie w/w - jednak wzbudzam BARDZO DUZE ZAUFANIE u hodowców :D :angel: i faktycznie nie zawiedli sie na mnie :D Dla chcacego nic trudnego - moim zdaniem lepiej zaplacic za psiaka wiecej ,a nizeli brać BO JEST OKAZJA za pare stówek :evil:
-
NIC UJAĆ , NIC DODAĆ TYLKO TAK JAK NAPISALA carragan :D :D :D No carragan tak trzymać ,a na 1000 % mozesz być opiekunka nawet kilku AST-ków i dorzuce jeszcze Staffiory :wink: Tak z ROZSADKIEM ale na SPORTOWO :D Jedynie bardzo trzeba uważać ,aby nie forsować psiaka gdy jeszcze sie rozwija ,a w szczególności trzeba uwazać do 12 miesiaca zycia (niektórzy mówia do 8 ,ale ja jednak wole dodać jeszcze te cztery miesiace) to jest bullowaty,a one rozwijaja sie fizycznie troche dluzej :)
-
Dlatego,ze terrier jest PSEM ,który WIE CZEGO CHCE - to tak moimi slowami :wink: A ogólnie terrier ma: swoj twardy charakter , niezalezność,jest wyraznie temperamentny, uparciuch , a z takimi psami LUBIĘ pracować :D .Terrier nie jest "slepo" patrzacym psem jak owczarek,który jakby mógl za komende wydana przez czlowieka dalby sie pokroić ,aby tylko móc ja wykonać 8) Terrier potrafi postawić na swoim ,a w szszególności podoba mi sie w nim to,ze TWARDO STAPA nawet po miekkim gruncie i jest to zwierze bardzo PEWNE SIEBIE ( oczywiesie mam na uwadze osobniki o zrównowazonej psychice :) ) Terrier to Terrier :D :D :D
-
Ale ja nie JESTEM PSEUDOHODOWCĄ :evil: :evilbat: MSMIMI przepraszam :oops: , albo przegapilam ta wiadomość,albo wyraznie zapomnialam :oops: :oops: albo nie doszla do mnie - obiecuje,ze przewertuję dokladnie jeszcze raz swoja skrzynkę . Ostatnio znajoma musiala zatelefonować i "opieprzyla" mnie,ze nie odpisuje na maile - a ja wogóle od niej nic nie dostalam :( :( Dag , tufi na zamówienie nawet smazone UDKA Z ASTka , a juz maja spore :wink: :wink:
-
Nie wiem zaba14 jak jest w Twoich okolicach (przykro mi skoro tak jak wspomnialaś :( ) ,ale bynajmniej o tym zoologicznym ,o ktorym ja wspominalam - juz NIC NIE MA !!!!! :) Daguś - LEPIEJ TEGO NIE MOGLAŚ UJAĆ :D :wink: - DOKLADNIE TAK :angel: i jeszcze na lepsze trawienie :drinking: :drinking: Obecnie (za jakis czas) beda male AST-ki na patalnie bo urodzilo sie 9 ,a sprzedane tylko 3 - hihihihihihihihihi :lol: :lol: Naya - dlaczego jak bylaś na miejscu u hodowcy od którego masz swojego psa - nie ZAPYTALAŚ co z reszta , jak zostaną :roll: ,zawsze moglas wziać caly miot przynajmniej mialabyś spokojne serce,ze NIE TRAFIA DO GARNKA :wink: bartek_yo - :thumbs:
-
W Krakowie przy centrum handlowym Carrefuor ,tez byl taki wydzielony kacik w ZOOLogicznym i tam biegaly szczeniaczki(oczywista bez metryk) ,pomimo iż na szybie (bo to za szklem) widniala kartka : TU MOZESZ KUPIĆ RASOWE PSY Z RODOWODEM LUB BEZ :evilbat:. Tak Malców nie bylo mozna dotykać ,ale ten tlum gapiów(bo chetnych jakoś nie bylo :( ) blokowal dostep powietrza do tego prowizorycznego kojczyka. Okropnie mnie to nurtowalo i poszlam do ekspedientki ,aby sie dowiedzieć czegos blizej - udawalam zainteresowana taką droga sprzedazy szczeniat.Udostepnila mi wiele informacji- mianowicie: - hodowca ? jest caly czas przy tych Malcach (tzn.kręci sie po zoologii), sprzata nieczystości,karmi,poji i tylko on ma tam dostep.Udziela informacji potencjalnym kilentom - fakt jakaś kobita caly czas zagladala do kojczyka. Ponoć spisuje jakas UMOWĘ Z WLASCICIELAM ZOOLOGII i narzucam swoja cenę (jaka chcę) i tyle za szczeniaka wezmę do reki :roll: , no to ja powiedzialam 2.000 pln. a ona mi na to ,ze tyle DOSTANĘ :wink: ja sie jej zapytalam to jaki ma w tym interes Wlasciciel skoro nie narzuca sobie marzy - zgupiala ,ale wybrnela z sytuacji informujac mnie,ze niedawno byla Am'staffka(szczenie) sprzedana za 1.500 pln. :lol: (chyba chodzilo jej o 150 pln.) - nieistotne. W kazdyn badz razie tak to mniej -wiecej wyglada :( :( Ten bullek na pewno byl tańszy i nierodowodowy, gdyz sam wlsciciel takiego"zlotego interesu" ZOOLOGII musi na tym coś zyskać 0X takze narzuca sobie swoja cene ,a wlasciciel zwierzęcia dostaje tyle ile powie - w zyciu nie sprzedalabym taka droga psa chociażby z tego wzgledu,ze wybierajacy sie na zakupy do ZOOLOGII nie maja przy sobie akurat 2.000 pln.(zalożmy) a po MARZY wlasciciela sklepucena zwierzaka pewnie okolo 2.400 pln. badz wyzej - także to tylko niestety te nieszczesne psiaki pozarodowodowe - sa narazone na STRES I NIESWIEZE POWIETRZE i ogólne przebywanie w takim miejscu jak jakieś placówki handlowe :evilbat: Aha bardzo (ponoć) wazna sprawa bylo aby pies posiadal wszystkie szczepienia , aczkolwiek w umowie tego nie wyczytalam(mialam ja w reku) Kotki tez byly za 30 pln. :( :( Jednak "zloty interes" chyba sie nie powiódl bo teraz zamiast zywych psiaków :evilbat: - wsadzili tam towar ,który zalegal na pólkach :D
-
mgd_a SNORRUŚ wyglada teraz SUPER i widac mu tą ISKIERKĘ w oku :D :D ,czego mu wczesniej brakowalo :-? A z tym"utorbieniem" mu do twarzy - EXTRA !!!!!!!!!!!!!! Ps.Na tej fotce jestescie u Ingi :wink:
-
Tak zgadza sie przedluzyli :D Toś Ty jes tufi naszo DZIOŁCHA :wink: :D HEJ !!!!!!! :drinking:
-
tufciu Kochana - to ogloszenie takze widzialam , i tam byly fotki psów z Gang-Staff (bez zgody oczywista :evilbat: ) i SWIETNA REKLAMA psiaków nierodowodowych :evilbat: :evilbat: rzekomo po Chamionach :evil: :evil: - skurczysyństwo i tyle :evilbat: Po jakiego czorta ludzie jezdzili by po wystawach(minimum jedna wystawa 60 pln.krajówka , 85 pln.miedzynarodowa) osiagali tytul (a wiadomo nie jest to takie za proste) i nastepnie kryli psy z tytulami i sprzedawali po 500pln, - jeju zastanówcie sie - a nie wpadajcie w euforie - Rocky :roll: Najmniej reproduktor Champion (co sie spotkalam ) to przy kryciu , zaznaczam przy kryciu bral 700 pln. :-? Spotkalam sie też 1.000 pln.rozlozone na dwie raty - ale na pewno nie 500 pln. z tytulem Chamiopna mimo,ze Champion ,Championowi NIERÓWNY :-? bo i tak sie zdarza :wink: No chyba,ze to jakaś inna "bajka" której ja wogóle nie znam - ale jesli chodzi o AST rodowodowe i SBT - to generalnie wszystkie "bajki" i nie - znam :)
-
Gorzej by bylo jakby uciakalo samo CIALO bez GLOWY :wink: :wink:
-
Dzieki tufi ja tez poprosze jeszcze :angel: A wiesz kto sedziowal SBT i AST ?????????? LaOLA - dostala WO :o :-?
-
Nie zazdroszcze Wam tych "lizawek" :-?Jest to jednak jakis problemik :( . Moje na szczescie to liżą sobie tylko to co moga sobie lizac i nawet jest to wskazane :D A najlepiej jak wymieniaja sie "po - lizakami" :wink:
-
KARYGODNE - sku.......... zastrzelić (cholera, widocznie nie sedziowal jego kumpel i gość k...a bardzo sie staral :evilbat: - az za bardzo :evilbat: ) Nie znam goscia (nie moja grupa) ale NA JEGO SKÓRZE 0X pokazalabym jak ma sie pies prezentować na ringu BEZSTRESOWO z merdajacym ogonem w kierunku wystawcy :) tufi co jak co ,ale ja nie zauwazylam aby psiaki pani M. zachowywaly sie tak jakby byly ZASTRASZANE , wrecz odwrotnie zawsze sa wyśmienicie pokazywane i wpatrzone w nia jak w obrazek - powiem szczerze ,ze nieraz zazdroszcze jej takiej POSTAWY z psiakami (kontaktowej) 8) Mnie jednak nerwy zżeraja w ringu i psiaki to wyczuwaja :( Ale wracajac do tematu - jestem bardzo ciekawa jakby ten w/w sedzia od gr.VIII zareagowal na wystawce ,który podobnie TERRORYZOWAL zwierzaka w ringu podczas jego sedziowania ?????? BARDZO MNIE TO INTRYGUJE :roll: i zastanawia :-? A moze mieliscie okazje to zaobserwować kiedyś ???????
-
I BARDZO DOBRZE :D :D Wbrew pozorom to nie jest latwa sprawa skleić tak uszko ,aby bylo jak trzeba ,a dochodzilo do niego powietrze :-?
-
Matiss ja tam bede kwitla juz pewnie od 7 (srodek nocy :wink: ) take jakby co mozesz na mnie liczyć :) Tylko sie przypomnij :wink: Kazik@ jak PIĘKNIE ZATYTULOWANY POSCIK :D :angel: :angel: