-
Posts
832 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by staff-ka
-
Tak to Am'staffka :D A to napisałam kiedys na innym forum i pozwoliłam sobie to tu przenieśc : [color=darkred]Gdyz obecnie jestem w posiadaniu tych WSPANIAŁYCH RAS ,a takze mam bliski kontakt z BULLTERRIERAMI (ale to nie o nich ma byc ) - to moze zaczne ,powiem tak: Poznajac rasę AMERICAN STAFFOEDSHIRE TERRIER byłam nia zachwycona ,mysle sobie przecia to pies DLA MNIE tak samo zażarty i uparty jak ja ,trudny w prowadzeniu(o tym przekonał sie mój mąż ),ale jakze inteligentny (tego juz nie powiem :wink: ). Nastepnie poznawałam inne walory tej rasy ,ale takze i "ułomności" . Jednakze NIC sie nie zmieniło do dnia dzisiejszego tak samo kocham am'staffy jak i wtedy lat temu ponad 10 !!!!!!!!!!!!! ,ale jednak moje serce bardziej bije to tych mniejszych ,moze mniej OKAZALSZYCH,mniej atrakcyjnych,mniej dystyngowanych,urokliwych czy jak je jeszcze nazwać - ale jednak do nich :) Myślałam,ze juz nigdy nie znajde rasy ponad ASTa ,a jednak - to on to Staffik to jego CIEPŁO, to jego zupełny brak odruchów dominacji do człowieka,to jego MIŁE ZAWSZE spojrzenie(oj moja protoplastka AST to miała przeszywajace i tylko czasem miłe ) ,i ta jego nazwa od dziada pradziada "NANY DOG" - nie jest rzucona jak na wiatr :D One takie sa pełne ciepła i miłosci do ludzi do DZIECI a i nawet do otoczenia.Nie nie jest to prawda,ze Staffik musi chodzic na smyczy - bo zaczepia inne psy ,wrecz odwrotnie - jak nie zostanie on zaczepiony inne zwierzaki go nie interesuja ,wazne aby był PAŃCIO w poblizu i to jego CAŁE SZCZEŚCIE Nie jest się w stanie NIE KOCHAC STAFFIKA !!!!!!!!!!!!! Wcale nie są zajadłe - jak nieraz sie słyszy ,ktos tak mówi nie majac chyba pojęcia o tej rasie(ja rózne dziwne historie o nich słyszałam ,zanim zdecydowałam sie na ta rasę) jest zupoełnie odwrotnie niz POGŁOSKI mówiły - a zaznaczę,ze mam Staszki z róznymi temperamentami i charakterami u siebie :wink: Jesli chodzi o CHARAKTER na łeb bije Am'staffa i to chyba potwierdzi niejedna osoba,która była czy miała stycznośc z tymi dwiema rasami na raz Oczywiscie zaznacze,ze chodzi mi o Staffiki o normalnym charakterze ,nie jakies dewacjaty ,bo i takie sie zdarzą - jak zostana ŻLE i nieodpowiednio ukształtowane od najwczesniejszych dni swego życia Staffordshire Bull Terrier jest zwierzeciem pewnym siebie,wiedzącym czego chce,ale jednak wbrew pozorom DELIKATNYM i trzeba umiec z nim postapic tak aby mu nie spaczyc TAK WSPANIAŁEGO CHARAKTERU i nie "zabic" jego wrodzonej MIŁOSCI do CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!! Pies,który nieustnnie merda ogonem do otoczenia - to Staffik !! Pomimo,ze uparciuch jednak łatwiejszy w prowadzeniu ,szybciej mozna z nim nawiazać kontakt i wspólny język,niezmiernie inteligentny ,lubi sie obrazic w pełnym słowa tego znaczeniu ,tak jak wspomniałam wczesniej NIE WYKAZUJE DOMINACJI W STOSUNKU DO CZŁOWIEKA i nie tylko,nie widziałam jeszcze aby którys z mych Staffików KOPULOWAŁ swego pobratymcę ,a młoda ASTKE juz nie raz przyłapałam na tym odruchu własnie do młodego samca staffika ,no i oczywista z matka raz za razem sie kopuluja - jak tylko maja okazje 0X Jeżeli ktos do nas zawita ,owszem musze poprzymykac Staffiki,ale nie dlatego,ze boje sie o bezpieczeństwo ludzi i,ze im psiaki moga zagrozic,a o to ,że spokojnie nie wejda gdyz Staffiki ich oblegną i ZACAŁUJA na śmierc (co wcale nie znaczy,ze ASTki mam inne,nie tak samo sa ustosunkowane do ludzi,ale juz nie az tak wylewne ja SBT). Powiem tak: jezeli ktos ma watpliwosci i pyta mnie ,która rasa byłaby odpowiedniejsza DLA POCZATKUJACEGO w BULLOWATYCH - odpowiadam,ze STAffik i tłumacze dlaczego :) Majac miot AST zatelefonowała do mnie pewna ,chyba PAni ,oczywiscie o AST jej chodziło,ale w rozmowie wynikło,ze jednak ma troszke obiekcje do tej rasy ,no i zapytała mnie co ja o tym sadze i co bym poleciła jednak (a wiedziala tez ,ze mam Staffiki- szczeniat nie było wredy) powiedziałam otwarcie,ze STAFFIK ,była troszke zdziwiona,ze majac maluszki AST polecam Staffiki,których nie mam ,a nie przekonuje ja do ASTa za wszelka cene :-? Sa ludzie ,którzy jednak nie powinni wejsc w posiadanie ASTa a Staffik moze wydać się ty strzałem w 10-ke,ale jest tez grono ludzi,którzy nie powinni mieć ani tej ani drugiej rasy - a co ja gadam PSA w ogóle !!!!!!!! Nadmienie jeszcze kwestie ekonomiczna : tam gdzie wejdzie jeden AST Staffików zmiesci sie dwa ,tam gdzie AST wylize dwie miski Staffiki pojedza sobie cztery - i tak mozna jeszcze wymieniac .Ja pod pacha nosze dwie suczki SBT - jedna pod lewa druga pod prawa ,a dla suczek ASTek musze miec swoje całe ramiona dla jednej i jeszcze kogos dla drugiej :wink:[/color] Pozdr... :)
-
[quote]Staff-ka - a co to za rudo-białe cudo na zdjęciu? :D ;)[/quote] - ot bardzo prosze oto odpowiedz :wink: [img]http://img388.imageshack.us/img388/4987/kunia26fc.jpg[/img] [img]http://img367.imageshack.us/img367/6594/wyrko0uc.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/7534/rakjaklebek29tp.jpg[/img] - "krewetka" [img]http://img388.imageshack.us/img388/2481/kunia6gg.jpg[/img] Taka sobie jestem PANNA :D rozświtlająca "czerń" tych mniejszych :wink:
-
[quote]Niektóre są agresywne w stosunku do wszystkich psów, na nie mam jedną radę, nie kupować szczeniąt po takich osobnikach.[/quote] I to tez nie tak do końca :wink: Z RESZTA SIĘ ZGADZAM i podpisuje NOGAMI I RĘKAMI :D Pewnego PIEKNEGO STAFFIKA :D o wdzięcznym imieniu - maja prawie wszytstkie obecne staffiki wywodzace sie z Wrocławia i przyległych tam miast ,a takze Małopolski .Mój Bamber jest jego synem i ma ZEROWA AGRESJE do pobratymców(chyba,ze tylko w odruchu obrony jak juz zostanie zaatakowany) ,a z tego co mnie wiadomo(sama włascicielka) mówila mi,ze na psiaka o którym mowa MUSI BARDZO UWAŻAĆ jak w poblizu kreca sie psy . Takze w tym wypadku z charakterem nie padło jabłko blisko jabłoni !!! Marto w Twojej suczce(jak mówisz ) zapewne tez nie drzemie "duch" wspomnianego psiaka ,a przodkiem jej jest - takze to jest NIEWYMIERNE jednak w praktyce :wink: [quote]( co odziedziczyła wiadomo po kim ),[/quote] - hihihi ,a ja bym sie jednak zastanawiała :) ,gdyż psiak o którym pomyslałaś,dawał tak w tyłek jak był mały,ze musiałam go jakos porowadzic torem ,którym idzie dziś - bo podejzewam,ze inaczej byłoby cięzko :evil: .Takze on jest bardziej osobnikiem,któremu NARZUCIŁAM i WYKREOWAŁAM takie stateczne,zrównowazone zachowanie - gwarantuje,ze gdyby nie moja i męża praca - zachowanie byłoby jak wspomnianych dzieci z ADHD :-? . Ale co nie zmienia faktu,ze swoja "statecznośc" moze i przekazuje ???!! - ale to juz MATKI GENETYKI trzeba zapytac :wink: :D A nawiazujac do tego co Jonasz zacytował :roll: [b]NIgdy[/b],ale to [b]NIGDY[/b] mój ponad czteroletni pies , rosły samiec - nie zaatakował PIERWSZY bedac na spacerze, luzno puszczonym bez jakiegokolwiek zabezpieczenia na kufie(zaznacze,ze moje psy nie maiły nigdy kagańca na pychu) ,a juz nie wspominam o suczkach,którym to nawet nie w głowie jakieś bójki osiedlowe czy parkowe (owszem mieszkam na obrzezach,ale czesto jestem ze swoimi psami w bardziej CYWILIZOWANYM swiecie ) gdzie tam tez musza skorzystać ze spacerów po osiedlowych parkach i chodnikach miedzy blokami - gdzie biega MULTUM rozszczekanych kundelków,których nikt nie pilnuje,albo udaje,ze nie pilnuje :evilbat: Ba nawet jak widze,ze moze zaistniec jakas niemila sytuacja NA JEDNA KOMENDE potrafie swoje psy odwołać ,dac komende ZOSTAŃ i nie zapinajac na smycz - przeczekac az łaskawie pan/pani odwołaja swojego nadchodzącego ,najezonego na sztywnych konczynach pupilka - a psy moje ,nie podejmuja nawet próby wyskoczenia do takiego delikwenta !! Jedynie jezeli sytuacja staje sie hmmm pod znakiem zapytania ??!! (pies nie odchodzi ,nie zatrzymuje sie tylko cwaniak nadal podchodzi do mej sfory ) zapinam samce na smycz - po co ma pózniej chodzic plotka :evilbat: WYOLBRZYMIONA po osiedlu,ze NAPADŁY,ZAATAKOWAŁY itd. 0X - jak logiczne(ze gdyby taka sytuacja miała miejsce),ze SAMIEC broniłby swego stada (suczki & mlodszy samczyk) przed INTRUZEM - ale to trzeba rozumiec i znac RELACJE miedzy psowatymi - umiec [b]CZYTAĆ JEZYK PSI !!!![/b] A tego niestety ,nie umie ODCZYTAĆ 3/4 własicicieli i posiadaczy psów !!!!! :( Stad tez pojawiaja sie PROBLEMY i KONFLIKTY na spacerach ,jak i nawet miedzy psami jednego opiekuna (gdzie np.dwa samce czy nawet suczki) nie potrafia ze soba normalnie bezproblemowo zyć :-? Pozdrawiam :) [img]http://img308.imageshack.us/img308/7662/kupa34su.jpg[/img] Na tej kanapie leżą ze soba : - 3 suczki (4 lata,17 miesiecy i 10 miesiecy ) oraz dwa samce (4,5 letni i 2-u latek , obywda kryjace - bo to tez istotne w relacjach psowatych :) ) Jeszcze jedna suńka ,króra dolączyła so stada (4 -ro letnia) w tym roku - niestety nie zmiesciła sie (choć próbopwała sie gdzies wcisnać) juz i nie załapała sie na fotkę :fadein:
-
Z moja WWW (druga od góry) miałaś najmniej problemów hihihihi - nie otwiera sie w ogóle :wink: - przynajmniej narazie :lol: :lol: [b]Tymoteusz[/b] fajna ksywa :D ,nie przejmuj sie ja mam:- KASIEK :D - tyż męskie :wink: ,albo MATKA - jak wolisz :wink: STAFFIK jak najbardziej moze byc pierwszym psem ,ale pod warunkiem,ze ZAPOZNASZ sie z rasa wczesniej ,nie bedzie to Twój "kaprys" ,a odbierając psiaka od HODOWCY zaznaczam HODOWCY (nie z bazaru czy innego miejsca :-? ) - powinnas CHŁONAC JAK GĄBKA - KAZDE SŁOWO na temat RASY ,które hodowca do Ciebie wypowie (chyba nie musze mówić,ze hodowca doswiadczony,nie osoba zajmujaca sie rozmnazaniem wyłącznie). Jezeli pokornie bedziesz sie stosowac do CENNYCH RAD (bo o niektórych nawet nie poczytasz w najswietlejszych publikacjach ) GWARANTUJE Ci ,ze nie bedziesz miała problemu z wychowaniem,ułożeniem i codziennie bedziesz sie cieszyć z posiadania Staffika i bedzie on Twą serdeczna przyjemnoascia,a nie udręką dla Ciebie jak i otoczenia ( nieraz mozna zauwazyc włascicieli ze spacerujacymi psiakami i zachowanie psów ,jak i miny opiekunów 0X ). Oczywiscie swoja własna inicjatywe mozna wnieśc w życie ( Ty ze Staffikiem) ,ale ja mówie o ogólnym bytowaniu i wychowaniu jak juz bedziesz w posiadaniu tejże rasy !!! :wink: - to taki mały GLADIATOR o GOŁEBIM SERCU naprawde,ale trzeba tez pamietać,ze i GOŁĘBIOM nie raz "puszczaja nerwy" :fadein: Pozdrawiam Cię Tymoteusz - Kasiek :drinking:
-
[quote name='altacarya']jak ma na imie bulek, ktory wygral bis baby?[/quote] [b]BEZWZGLĘDNA DOROTKA z Autostrady Słońca[/b]
-
[quote]asher napisał: Matt, ale mnie chodzi dokładnie o to CZEMU TO WŁAŚNIE ASTY stały się tak popularne, skutkiem czego szczeniaki kosztują mniej i co z tego wynika rasa zdobywa coraz większą popularność. Czemu właśnie AST, a nie np. staffik, czy chocby bullterier?[/quote] - to moze ja odpowiem :wink: Dlaczego nie BULLIK czy STAFFIK ,a własnie DLACZEGO ??!! I na pewno nie dlatego,ze DROGIE (niestety juz i staffiki sa pozarodowodowe za 350 złotych). Człowiek jaki by nie był , zawsze chce miec to co NAJLEPSZE,NAJSKUTECZNIEJSZE czy NAJŁADNIEJSZE !!!!!!!! I tak tez jest w tym przypadku Am'staff,Pit Bull jakbysmy nie patrzyli jest RASĄ z bullowatych NAJATRAKCYJNIEJSZĄ : smukła ,umiesniona sylwetka,duża głowa z kopiowanymi uszami - ach cud,miód i orzeszki !! Gdzie sie ma do tego opisu STAFFIK (mały ,pokraczny,uszy na swoim miejscu),czy BULL (grubiutki "wałeczek",o cięzkich ruchach z nieciekawa głowa,toporna w dodatku przypominajaca wyraz pysia świnki :roll: :o ) ,no jakze z taki pieskiem pojawić sie wśród kumpli - gdzie tam - niedorzeczne . Staffiki czy tym bardziej bulle to sa rasy dla KONESERÓW,prawdziwych MIŁOSNIKÓW tych,że ras ,a nie dla ludzi ,którzy chca zaszpanowac bojowcem !!!! A druga sprawa to własnie BRAK WIEDZY NA TEMAT BULLOWATYCH wykreował ASTa ,czy PITa na tego w "innych kręgów" tacy ludzie nie maja pojecia : co tak naprawde DRZEMIE w ciele i duszy Staffika czy bulla !!!!!!!!!! I bardzo DOBRZE ,gdyz przynajmniej te rasy moga cieszyc sie bytowaniem u ludzi majacych DOSWIADCZENIE i OGROMNY POTENCJAŁ do PRACY z tymi rasami . A "dresiarzom" o których tak potocznie mówicie - pozostaja AST czy Pit ),ale raczej z "lewego" łoża ,gdyz z takiego "prawego" to tez mozna powiedzieć, ŻE SĄ ZADROGIE !!!!! A jak sie odbiera staffiki czy bulliki przez włscicieli AST czy APBT (oczywiscie mówie tu o tych wspomnianych) to wystarczy na inne fora sobie zerknać :wink: [img]http://img293.imageshack.us/img293/5854/cacib1wroclaw20056ge.png[/img] [img]http://img31.imageshack.us/img31/9499/fafik10ju.jpg[/img] No bo jak sie ma ten PIEKNY BULL ,czy ten STAFFIK do tego AST czy APBT ???? :wink: [img]http://www.ariasz.maxnet.org.pl/ast/photo/e2c2c5e7be4dde6ee9b97fa2309a49de.jpg[/img] [img]http://img5.picsplace.to/img5/2/_mini-CH74DE~1.JPG[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/9449/paco40dd.jpg[/img] [img]http://www.zoltolicy.republika.pl/paco5.jpg[/img] Uroda,uroda i raz jeszcze uroda (moda-uroda) :wink: :wink:
-
[b]Suczki:[/b] [img]http://img219.imageshack.us/img219/5580/urpi15ii.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/6339/urpi23lt.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/1017/urpi32ez.jpg[/img] [b]Uarrpida[/b] [img]http://img219.imageshack.us/img219/1718/smlii6vp.jpg[/img] [b]Caira[/b] [img]http://img219.imageshack.us/img219/3430/mls34zq.jpg[/img] [b]Gold[/b] [img]http://img219.imageshack.us/img219/9598/possi15ov.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/7123/possi27op.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/8767/possi33sk.jpg[/img] [b]Anne[/b] [img]http://img219.imageshack.us/img219/4046/possii15cs.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/6711/possii8mr.jpg[/img] [b]Ayka[/b] [img]http://img233.imageshack.us/img233/5195/possiiiiiv16na.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/4923/possiiiiiv3dv.jpg[/img] [b]Bad Manners & Saba[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/8529/possiv6pu.jpg[/img] [b]Saba[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/4263/otwsi6nq.jpg[/img] [b]Penny Black[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/2940/otwsii9pa.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/7298/sbtotwsii8ns.jpg[/img] [b]Luksja[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/1326/sukiotwiii16ku.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/7528/sbtotwsiii22jb.jpg[/img] [b]Penny Lane[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/9282/chsi13vo.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/4485/chsi1lk.jpg[/img] [b]La Ola[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/1771/chsii3ec.jpg[/img] [b]Angel[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/4827/porownaniecacib15wl.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/2843/porwnaniecacib21xq.jpg[/img] [b]Porównanie suczki - BOS[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/1900/scacib18iq.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/5736/scacib26ep.jpg[/img] [b]CACIB[/b] [img]http://img343.imageshack.us/img343/3995/srescacib13ii.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/5219/srescacib29yd.jpg[/img] [b]Res.CACIB[/b] i przesympatyczny,wesoły sędzia ,który bardzo rzetelnie "pracował w ringu" :) Pozdrowienia dla Niego :D
-
[b]Bravo dla wszystkich[/b] :D ,a w szczególnosci dla [b]Lugerka & Złosniczki[/b] :drinking: I mała poprawka : Najlepszym Juniorem SBT został:[b] MISTER MAN Mariatos[/b] - gratulacje !!!! :D I kilka fotek sbt: Niestety nie ma fotek młodzieży psów (fotoreporter był wtedy na AST :) ) [img]http://img304.imageshack.us/img304/6411/mlody12lp.jpg[/img] [img]http://img304.imageshack.us/img304/3846/mlody24lr.jpg[/img] [img]http://img304.imageshack.us/img304/3442/mlody32wv.jpg[/img] [b]STAFFKAR - fotki z porównania BOS[/b] :wink: [img]http://img150.imageshack.us/img150/4872/otwpi2gz.jpg[/img] [b]Intro[/b] [img]http://img150.imageshack.us/img150/5673/otwpii6hc.jpg[/img] [b]Cerberus[/b] [img]http://img150.imageshack.us/img150/4107/sbtotwp36gu.jpg[/img] [b]Demon[/b] [img]http://img253.imageshack.us/img253/6690/otwpiv2up.jpg[/img] [b]Astro[/b] [img]http://img246.imageshack.us/img246/1966/otwpv5wi.jpg[/img] [b]Armagedon[/b] [img]http://img31.imageshack.us/img31/9499/fafik10ju.jpg[/img] [img]http://img31.imageshack.us/img31/6360/fafik25gf.jpg[/img] [b]Torpedus[/b] [img]http://img31.imageshack.us/img31/4096/chiipies4nj.jpg[/img] [b]Rasputin[/b] [img]http://img264.imageshack.us/img264/9693/cacibpies8cj.jpg[/img] [b]CACIB[/b] [img]http://img264.imageshack.us/img264/8269/rescacib10zh.jpg[/img] [img]http://img264.imageshack.us/img264/7569/rescacib28wv.jpg[/img] [b]Res.CACIB[/b] [img]http://img264.imageshack.us/img264/1216/justusse6id.jpg[/img] [b]A tu Justuss z sędzią Lesem[/b] :D c.d.n
-
[quote]Czy ktoś z was równiez ma ten problemik ?[/quote] Justynko chyba WSZYSCY mamy ten problemik :roll: (mam juz katalog wystawowy) i do RANKINGU wliczaja sie dwa staffiki TYLKO : DIRTY DANCING (który notabene został najlepszym terrierem typu bull w Polsce za to dodatkowa nagroda) i LA OLA - te dwa pieski sa tylko w rankingu i chyba jedynymi STAFFIKAMI w Polsce :lol: :lol: :wink: Bamber za rok 2004 mial ponad 1400 pkt.(jak dobrze pamietam ) Fafik tez coś ponad 800 i Toriśka około 600- 700 - to tak na okrągło piszę (bo rzeczywistych nie pamietam na ta chwilę) Także TOMO problem dotyczy NIE TYLKO CIEBIE - pociesz sie :wink: ( koniec składek ,koniec klubu i tylko wykonam pewien TELEFON :evilbat: ) [quote]jesteśmy lekko zawiedzeni[/quote] - lekko mówisz :wink: ,ja to normalnie prawie wyszłam z siebie :evil: wczoraj jak dotarli do mnie oddac mi psa i jeszcze mówili,ze czekali na koniec aby odebrac nagrody za ranking :evilbat: (zostali specjalnie) - a SZKODA GADAĆ :( HEBA NOVA - ja cały czas wraz z innymi zastanawiam sie GDZIE TA SUCZKA SKOŃCZYŁA CHAMPIONAT POLSKI :o :o :roll: (bo rozumiem Litwy czy tam jakiegos innego kraju,ale POLSKI hmmm) Od tylu lat jestem prawie na kazdej MIedzynarodowej wystawie (jezeli nie, jest ktos inny takze wyniki znamy WSZYSCY !!!!!) i jakoś nie przypominam sobie ,aby w/w suczka staneła kiedys na I lokacie na mnw z ocena doskonałą (chyba,ze mam jakies braki w info - to BARDZO PRZEPRASZAM i wole od razu zwrócić HONOR !!!) No ,a teraz SERDECZNIE GRATULUJĘ pozostałym psiakom,które to rzetelnie i honorowo staneły na lokatach i nie tylko tych pierwszych :D :D Ale zaczne od nich :wink: : BRAWO - AYKA :multi: BRAWO mój MŁODY (nie ja wystawiałam,mnie nawet nie było na wystawce - to moge mu brawo PRZYDZIELIĆ :wink: :D ,a co tam :wink: ) BRAWO mały BABYK :BIG: BRAWO - TANGO :klacz: i BRAWO Olly Clan Alexandra :beerchug: BRAWO - ALFA :klacz: I dla wszystkich pozostałych UCZESTNIKÓW - WIELKIE BRAWO :laola: Alu z niecierpliwościa CZEKAMY na fotoreportaż :D
-
Alu mozesz odesłać ,mozesz zostawić - jak zostawisz poprostu będzie tak : JAKBYŚ NIE WYSTAWIAŁA AYKI w niedziele (bo nie będa miec kart ocen) czyli np.w wynikach (katalog powystawowy)nie bedzie brana pod uwagę i tylko TYLE :wink: Ps.Ja mam z kolei z soboty :-? (tez niedawno zauwazyłam)
-
Bravo MOnika,bravo Buśka :D :drinking: :drinking: :drinking: i WIELKIE BRAVO - [b]AGENT[/b] :D :D :angel: :angel: :angel: CZy sędzia dłuuuugooooo zastanawiał sie nad Zwyciestwem Młodzieży w pieskach ????? :P [img]http://img328.imageshack.us/img328/2759/0117do.jpg[/img] :D :D :drinking: :drinking: Do zobaczyska :wink: :drinking:
-
No to ja tez WITAM :D [quote name='AMFI']Tak jest, walka z soboty na niedzielę była ostra, tak ostra, że Buśce się klata rozrosła :lol: :lol: :lol: [quote]Amfi tak jest fotki koniecznie [/quote] Jesteś tego pewna? Mogę wstawić fotki pewnej dziewczynki biegajacej w samych stringach po domku...[/quote] - hahahaha [b]Amfi[/b] - pewnej,albo niepewnej :lol: :lol: :drinking: :drinking: [quote]Tak jest, walka z soboty na niedzielę była ostra, tak ostra, że Buśce się klata rozrosła :lol: :lol: :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: DOBRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja tylko pamiętam MINKĘ Buśki/Duśki jak na nią nakrzyczałam :wink: jak deptała po Igorku :angel: :angel: Gdzie na przyszły rok jakaś dwudniówka .. ???!!! :lol: :lol: :lol: Ps.No i w domkach spotkały sie prawie wszystkie bardzo dobre staszeczki :lol: :lol: - musimy to powtórzyć :D :wink: [quote] tym bardziej, że psy z ocenami bardzo dobrymi, ale z drugich miejsc również dostawały medale[/quote] - a mój bardzo dobry pies nie dostał :( :( :wink: [b]Pozdrawiam ciepło wszystkich GrandPrix-owców nie pomijając bullikowców (Tufi , Złośniczki ,Matiss,MIMI ) i w szczególnosci Pana MARKA :D [/b]
-
GRATULACJE dla Wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drinking: :drinking: A myśmy skończyli ze STAFFIKIEM - [b]CHAMPIONAT SŁOWACJI [/b] :D :D A mlodzutka ASTka rozpoczeła (jej debiut w kl.posredniej) :D :D
-
[quote name='Fuka'][quote name='Justuss'][quote]czyzbys tez sie wybieral ??[/quote] Tak wybieramy się.... :D :D :D[/quote] jejku właśnie Cię zobaczyłam, a nie masz może wolnego miejsca? Jestem zgłoszona tylko do Oberwartu....[/quote] - bardzo chetnie [b]FUKA[/b],ale jedzie nas 5 osób i cztery psy - takim małym Citroenem jakby "towarowym" ,ale nie taki tranzyt duzy :( Pozdr.......
-
Serdeczne GRATULACJE dla [b]Alojzyny[/b] :angel: :angel: AMFI sliczne fotki ,a ta to jest niesamowita :wink: jajka: [img]http://img11.imageshack.us/img11/5462/0372bo.jpg[/img] - aż sie OBLIZAŁ :wink: :wink: Grupę wybierała sędzina z IZRAELA - Rita Tranin :) i przy końcyu terrierów to prawie jej nie było widać :lol: [img]http://img326.imageshack.us/img326/2852/wybrgrupa28ko.jpg[/img] - to jeszcze nie wszystkie :) [img]http://img350.imageshack.us/img350/9648/grupa59zm.jpg[/img] - tu juz Mlody na podium :) [img]http://img350.imageshack.us/img350/9838/grupa43ix.jpg[/img] - tu sedzina wyruszała w nasza strone :) [img]http://img350.imageshack.us/img350/4170/grupa25mp.jpg[/img] - dołanczała do nas i zapytała czy moze sobie zrobić z Mlodym foto :) [img]http://img350.imageshack.us/img350/5710/grupa11lm.jpg[/img] -a na ostatniej fotce króciutkie konwersacje z sędzina na temat Młodego i ostatnie Jej słowa : - .... beautiful dog .... - Pozdrawiam ciepło WSZYSTKICH SPOTKANYCH Znajomych,Przyjaciół i przyadkowo poznanych :D Bardzo miło spedziłam czas na warszawskiej wystawie (jak nigdy) - jeszcze raz POZDROWIONKA !!!! Ps.AMFI - dziękuje za :drinking: było tak zimniutkie jak trzeba - sorrki,ze dopiero dzis dziękuje,ale podczas wystawiania ZAPOMINAM O Bozym Świecie :oops: :-? :oops:
-
Hehe ja mam u siebie na ogrodzie podonba teraz [b]carragan[/b]- takze spokojnie ring mozna zrobić :D Staffikom to żzbla trawy właziły i smyrały ich po "meskiej czesci" ,a juz nie wspomne o bieganiu w tym czymś - a ring był jak karuzela ta zwana [b]FALE[/b] -swietna sprawa ,ale w loonaparku ,a nie przy prezentacji PSA :evilbat: Mlodego to musiałam - hamowac jak było z górki ,bo zaczynał robic hop,hop - nigdy nie mialam z nim takich problemów :roll: (bo było w pewnym miejscu) dobrze,ze pod górke nie trzeba było biegac 0X takze tak sie wykazały psy w ruchu :evil: ,ze te które nieciekawie biegaja na płaskim - mialy ten "OGIEŃ w dupie" - skoro takie okreslenie padlo :wink: a te ,które ida zawsze JAK BURZA - niestety straciły i to dużoooooooooo - nie tylko na ocenie ,ale takze ze swej efektownosci :(
-
Marku : [b]110 za dwie i 70 za jedna [/b] - to za 1-go psa , - a drugi pies i nastepne - czy bedziesz tak uprzejmy i podasz - ZA DWA DNI :wink: Dziekuje :drinking: Pozdrawiam :)
-
Alu Kasandra nie dostała CWC - ba chyba nawet troszke nizsza ocene - moja Dusieńka odmówiła wspólpracy całkowiecie :-? - ale to nie dziwne wcale jak suczka byla po raz drugi na swoich pierwszych w zyciu wystawach w wieku 4 lat :) - niestety złe nawyki i PRZYZWYCZAJENIA :evil: sa nieraz silniejsze od zmudnych i ambitnych ćwiczeń :P [b]Gratulacje dla Zwycięzców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b] [b]ALICJO[/b] - bardzo,ale to bardzo miło było mi Ciebie poznac - przepraszam,ze tak w "przelocie" ale niestety jak zauwazyłaś - nie mam na wystawie zabardzo czasu :( Ale mysle,ze do MIŁEGO jak bede bardziej czasowa :drinking:
-
[quote][color=red][b]STAFF-KA przepraszam :oops: [/color][/b] Po prostu Twój przydomek jest dla mnie określeniem stafiiora jako takiego i stad mój fopas... czyli Ci się przyfomek udał :wink:[/quote] [b]CHI [/b] - daj spkój :) - przeciez ja sie nie gniewam - SŁOŃCE :) :D - wyjasniłam tylko,ze STAFF-KA w takiej formie jest juz hihihi wyłącznoscia :wink: i,ze sama stworzyłam ten przydomek i tyle. Naprawde nie ma za co przepraszać :oops: ,miło że tak Ci sie kojarzy Staffik z ta nazwa :wink: :wink: heheh Całuje Cie mocno i DAWNO NIE WIDZIAŁYSMY SIE :-? ????!!!!
-
Wpadla mi do glowy taka mysl : minowiecie iz jest na Forum duzo hodowców( nie tylko AST) , badz takich,korzy planuja nimi zostać , czy wlasnie zostaja - a wiadomo ,ze do tego oprócz zwierzat hodowlanych potrzeba nam jeszcze NAZWY czyli NAZWISKA JAKIE BEDZIE NOSILA badz nosi NASZA HODOWLA moze sie wydać ciekawe takie ZAPYTANIE : - czym kierowaliscie sie, jakie byly Wasze sugestie badz jak wymyslaliscie czy wymyslacie swoje PRZYDOMKI Zaczne od siebie : - skoro juz zrealizowalam zakup Am'staffki i wiedzialam iz to ona da POCZATEK mojej hodowli (nie Owczarek który byl samcem ) to pierwsza MYSL cos od NAZWY RASY American Staffordshire Terrier - najbardziej spodobala mi sie nazwa hrabstwa STAFFORDSHIRE stad [b]Staff[/b] no i co dalej no tak przeciez mam na imie Katarzyna - celowo dalam PAUZE - aby oddzielic slowo Staff i od duzej litery napisać pierwsza literke mego imienia [b]K[/b], a ze jakos tak dziwnie brzmialoby i bardzo oficjalnie cale imie dodalam tylko [b]a[/b] i po skleceniu wyszlo mi krótko i zwarcie i na temat :D [color=red]Staff - Ka[/color] [b]Staff = staffordshire Ka = Katarzyna[/b] teraz sa jeszcze Staffordshire Bull Terriery i nadal jest NA TEMAT :) Bylam bardzo SZCZESLIWA jak oddzial Glówny ZK akurat zatwierdzil mi ta nazwe ,bo wiadomo iz trzeba bylo napisać wiecej,ale to miala byc wlasnie TA !!! Skoro to nie tajemnica (tak uwazam ) to zachecam do refleksji w tym temacie :) Ps.Pozwoliłam sobie skopiować z zielonego forum - gdyz tam watek był podobny :) [url]http://amstaff.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=453[/url] Zachecam do poczytania :)
-
[quote name='GOSIA09']Nastepnym razem Dag jak będziesz chciała zostawic Chrume to [color=red]kontaktuj się z ludżmi z dgm[/color] :wink: My jesteśmy uczciwi i nie zrobilibyśmy Ci takiego numeru bo wiemy co to znaczy kochać psa :wink:[/quote] - dokadnie tak Daguś - u mnie np.niejeden mieszkał i pewnie nieraz jeszcze zagosci :) Ale jaja to sobie niezłe zrobili :roll: - szlag no....... :evilbat:
-
[quote name='CHI']Sorry nie mam czasu czytać całego tobiku więc grzecznie się pytam czy była [color=red][b]STAFFKA większa niż życie[/b][/color] ew. " pseudo zagranicznie" :wink: STAFF-KA large that live.... Pozdrawiam jeśli było to przepraszam...[/quote] [quote]STAFF-KA[/quote] Staff-Ka jest juz zastrzezona w FCI ,a nawet jak ktos doda [b]wieksza niz zycie [/b]- to tez bedzie sie kojarzyło :wink: TAk jest już ,ale [b]STAWKA Większa Niż Życie[/b] :D [b]tufi[/b] - rozwalasz nadgarstki normalnie :lol: :lol: ,toz moje imiona wymiekaja przy tych nazwach :lol: :lol:
-
Po tak dłuuuugiejjj przerwie (brak strony) - kilka fotek ,niestety tylko tyle,gdyz "siadły" baterie w aparacie :( :( :evil: Zwycięzca Młodziezy - STAFFIK ......... :wink: [img]http://img100.echo.cx/img100/5442/zwmlpies5dq.jpg[/img] ABBEY ROAD Bestimentos [img]http://img100.echo.cx/img100/2585/cacib0jt.jpg[/img] [img]http://img100.echo.cx/img100/893/cacib23le.jpg[/img] CH.TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka [img]http://img100.echo.cx/img100/7130/rescacib0my.jpg[/img] MŁ.CH. CERBERUS Skordatura [img]http://img46.echo.cx/img46/4654/00044129fm.jpg[/img] od lewej : - AXEL ROSE Bestimentos , STAFFKAR przysłoniety H.Mullerem , BIG STAR Bu-Am-Sti , BLACK KLENOT Bu-Am - Sti , YPSYLON MARINDO Staff-Ka (fot.Kasia M.) [img]http://img46.echo.cx/img46/8704/00044223py.jpg[/img] od lewej : - KASSANDRA Mendog , KLIO Buldożer , MENSA Port Erin , TORA TORA Buldożer (fot.Kasia M.) Pozdrawiam ...
-
[quote name='AMFI'][quote name='staff-ka'][b]AMFECZKO[/b] - wystawy to sport i nie zawsze sie jest na wygranej :D :drinking: Buziaki :)[/quote] Ależ ja to dokładnie rozumiem, i nawet nie chidzi mi o 4 lokatę Staffkara, bo wiadomo...., ale sama mi powiedz jak to możliwe, że Big Star??? Przecież widziałysmy go razem w Kielcach, czyżby aż tak sie zmienił od tamtego czasu????[/quote] - nie BIG STAR sie nie zmienił, zawiele :-? , moze troszke lepiej sie poruszał(ale i tak musialam isc generalnie z MLodym po zewnętrznej ,nie stricte za wystawcami - bo skubalismy z Mlodym "marchewki") ,ale prowadzenie konczyń,grzbiet etc.etc. nie uległy zmianie (bo niby jak :wink: ) no troszke głowa jakby poprawila swój wizerunek :) . [b]coco[/b] sedzia podchodził do kazdego i tłumaczył swój werdykt :wink: ,i z gestykulacji nawet mozna było sie domyslic iz mówi o PRZODZIE psa ,całym przodzie jak sie okazało - gdyz STAFFKAR jeszcze oprócz tego ma wąska głowę - hmmm :roll: i to mnie najbardziej zastanowiło :lol: :lol: Ale Fafior za to zrekompensował wszystko :angel: :D Pozdrawiam ciepło :D
-
Hi,Hi - tak dopatrzył sie ,ze STAFFKAR jest WASKI Z PRZODU :o :o :o :wink: Szkoda,ze nie dopatrzył sie tego np.Jim F.Beaufoy(hodowca z ponad 30-o letnim stażem ) na europejskiej ,gdzie Mlody miał naprawde stawke ,a nie stawke - [b]AMFECZKO[/b] - wystawy to sport i nie zawsze sie jest na wygranej :D :drinking: Buziaki :)