Jump to content
Dogomania

Olgalinda

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Olgalinda

 • Rank
  Newbie
 1. Bardzo lubię biologię,chemię i nawet fizyke/matme. Chcę iść do liceum na profil biolchem. Następnie na studia weterynaryjne. Poczytałam kilka for i moje wnioski są przerazające. Czy to prawda ze na tym kierunku trzeba zacharowywać sie a po studiach mało perspektyw i praca za 1000? Nie chcę pracować w rzezni czy coś. Bardziej choroby małych zwierząt/koni.
 2. Witajcie, jako że wiele osób peta mam nieiwlekie ogłoszenie.:) Przypadkowo natknęłam się na hodowle, która ma SUCZKĘ z wada zgryzu.:) Suczka jest czarna. Więcej u hodowcy i na stronie: [url]http://www.labrador-dolbia.pl/[/url]
 3. To do mnie?:) Nawet jakby pies nie chciał biegać po torze, albo atakować pozoranta, mogę rzucać patyczki.:p
 4. Doszły zmiany pies byłby za kilka lat, ale szukam już teraz, z czym byłby w domu, z dostępem w ogrodzie plus jeszcze agility,IPO czy coścjeszcze.:)
 5. Znaczy on będzie mieszkał na dworzu w budzie nie w kojcu.:) A i mini tor agility w ogrodzie.:)
 6. Hej, jestem nowa a forum i mam pytanie jaka rasa pasuje: ~Pies miałby do dyspozycji ogród, ale spałby w budzie, rzecz jasna nie byłby w kojcu na 24/24 ~Musiałby zaakceptować innego psa ~Wychodziłabym na spacer po 14 na jakieś 1-2,5 h, pózniej koło 20 na godzinkęm w weekendy dużo dłużej ~na spacerze nowe sztuczki, możliwe że bieg, nawet z rowerem, aportowanie itp. ~co do siersći to obojętnie, nie jakaś skomplikowana pielęgnacja ~pies dość łatwy w tresurze Zastanawiałam się nad białym owczarkiem szwajcarskim, goldenem.... Nie wiem czyto dobry pomysł...:)
 7. Zaginął rudy psiak z białym 'krawatem'. Ma długą sierść oraz co charakterystyczne bardzo silnie teraz linieje. Psiak uciekł w czwartek 20.3.14. Zawsze wracał z biegania. Psiak w typie kundelkopekińczyka. Po przeszuakniu okolic narazie zero śladów. Mógł pobiec za suczką lub ktoś go ukradł. Niestety nagrodę którą mogę zaoferować jest niska jedynie pieniążki ze stypendium.:placz::-(
×
×
 • Create New...