Jump to content
Dogomania

anna1

Members
  • Posts

    942
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anna1

  1. linda!!!! wrocilas:)))))) wszyscy sie stesknili:)))
  2. Będzin- BOB junior Secret Pan i Wladca- gratulacje onka BOB dla Quando sub divo:))) Gratulacje Res:))))) trzymamy kciuki za finaly:)
  3. nie pamietam nr. michala. ale juz uciekam:))
  4. dziewczynki spokojnie, spokojnie:)))) to kilka fotek z kaliningradu, szkoda ze Daniel nie zlapal reszty:((( [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/martinikaliningrad.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/martinikaliningrad2.jpg[/IMG] martini i pies z klasy otwartej Dieffier (cac) [url]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/martinikaliningrad1.jpg[/url] "Honarata" czyli Secret Na Wage Zlota , siostra przyrodnia Teddiego- Secret Pokaz Klase [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/honoratakaliningrad2.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/honoratakaliningrad.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/honoratakaliningrad3.jpg[/IMG]
  5. chcialam namiary na samca goldena bo twoj dentysta ma ale w trakcie okazalo sie ze suka nie hodowlana wiec odpada jak tylko z papierem;jestem u michala ale juz uciekam bo za duzo do zrobienia mi zostalo:)
  6. ach to cher:)))) czesc zuuzza:))) to w takim razie jeszcze raz gratulacje!!! jesli bedziesz w sopocie z cher to bede trzymac kciuki z daleka bo do sopotuy nie dojade; orsini ty keidy trzeba to w leb dostaniesz ale za to to nie:))) musze sciagnac wsie fotki; przeslij mi plizz ta druga znad morza:)))na maila:)))zreszta ta ktora wlepilas tyz:) musz zgrac kaliningdar:)))
  7. hejka wszystkim:))) kaliningrad to byla kupa smiechu, zero organizacji i mimo ze moje grzywki wygraly to dawno nie widzialam tak ustawionej pod tubylcow wystawy:) no ale coz moze to tylko sedziowei nie mieli zbytniego pojecia o sedziowaniu:))) metaxa cac, cacib, bos, ch, rus i rkf martini bob i te same championaty secret na wage zlota cac i res cacib - to jesli chodzi o polskie grzywki kilka fotek wlepie potem i podam dokladne wyniki grzywek bylo niech policze...8 z czego tylko ch. pies nie dojechal; gratulacje dla wystawcow z innych czesci kraju i swiata!!!! dla pana marka od fokusa i em-ki ale nie wiem za co bo nie napisane tylko grztulscje ale tak czy siak bardzo bardzo gratuluje miniaga ja mam bardzo duze poczucie humoru- nie bardzo tylko wyczuwam twoje bo czesto tak zlosliwie sie odgryzasz na nawet najmniej istotne posty ze trudno mi cie wyczuc- ale wierz mi ze ta fotka mnie ubawila i nawet nie przyszlo mi do glowy obrazac sie na orsini czy cos w tym stylu:)) zuzza- a z jakim chinczykiem w gdyni bylas bo ja to juz sie pogubilam:)))
  8. nie mam u michala; ale zaraz ci jego nr. dam na priv;
  9. no ja nie mam kompleksow na punkcie mojego t... czka:))) a kiecka typowo plazowa- w koncu sie nie wystawialam tylko plazowalam:)))) co zreszta widac na zdjeciu:))) no ale dosc o tym:)))
  10. a odczepcie wy sie od mojego tylka:mad: :mad: ja twojego miniaga nie komentuje a o wlepianie go tutaj sie nie prosilam orsini i tak masz przechlapane:evil_lol: :evil_lol:
  11. musze ci dac grafik to bedziesz koczowac :)))) naladujesz bateryjnki za jeden usmiech na caly tydzien....patrz jak niewiele ci trza, romantic orsini:cool3: :cool3: :cool3:
  12. orsini dostala porazenia na tle łowcareckow:))))
  13. a to niby dlaczego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja napewno cie ukatrupie jak dopadne:mad: :mad: :mad: fan clubik łowcarecka:loveu: :loveu: :loveu:
  14. no niestety juz wiadomo ze oje:) a dlon niewatpliwie meska:) orsini- ja ci wkleje!!!! bo jak z łowcareckiem porozmawiam sobie to juz sie tam nie pokazesz:mad: :mad: :mad: :))))) a jeszcze go nie dorwalam:)))) wiec nadal masz szanse:)))
  15. no ja wiem na 200% czyje to "dupsko":)))) a łowcarecki fajne sa orsini, łoj fajne :))))
  16. oj niezly serial by byl:))))) nadrobimu dziduniu kochana , nadrobimy:)))) a rybka byla obłedna!!!! morze cudne, foty tyz:)))))
  17. no odpalilam a cie niet; to lece do domu;bo masa pracy mnie czeka; dziduniu no szkoda ze cie nie bylo bo ubaw byl niezly:) ja moge jezdzic z taka ekipa na wszytkie wystawki rekreacyjnie
  18. oj wycieczka do gdyni byla rewelacja:))) dawno sie tak nie nasmialam:))) Gratulacje dla doroty , iwony od kesi i miniagi no i mojej ostatnio ulubionej cher odelli- bardzo mi sie ta lysa dziewuszka podoba:))) finaly byly rewelacyjne- Wanio- wielkie gratulacje za super handling!!!! no butelcyny nam sie pokonczyly ale nadrobimy straty:))))
  19. no jasne:)))) ja dopiero sopot i za tydzien kaliningrad:) krajowki juz w tym roku odpuszczam; lece bo psiury wolaja:)))) buziaki:)
  20. poszly:) one spore wiec wyczysc troche interie:)))
  21. juz wysylam dziduniu moja kochana:loveu:
  22. no juz bez przesady z ta autoryzacja:crazyeye: bylam przy ringu, mialam aparat, na fotach sa moje psy i nie tylko i nie bede wycianac bo komus sie nie podoba; ja nikomu nie zabraniam wlepiac moich psow bo to jest totalny bezsens;
  23. lece bo juz probowki przyszly:)))
×
×
  • Create New...