[quote name='PIKA']Wóz jak wóz, na promie raczej się nie przydaje :lol: [/quote] No przeca psy w wozie siedzą :roll:
[quote] Co było z psami na czas podrózy?[/quote] A co miało być? :roll: [quote]Bo bezpośredniego połaczenia promu pasażerskiego to chyba z Finlandią nie mamy, to musieli przez Szwecję. Wiem, że kiedyś nie było może teraz jest , ale wszystko jedno to jednak prawie cala doba "na morzu"[/quote] Jaka doba??? :o Oni nie przez Szwecję, oni przez te różne Estonie, Łotwy i Litwy :lol: A tam malutko morza do przepłynięcia 8)