[quote name='PIKA'][quote name='Olcia'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia']
a zgadnijcie kogo mam w domciu na 2 tyg :lol: :lol:[/quote]
Ludek Ci psiaka "sprzedał" ? :lol:[/quote]
ano kupilam go za dosc przyzwoita cene :lol:[/quote]
tzn za ile par pogryzionych butów? :lol:[/quote]
graf jest grzecznym psem i butow nie jada , w odroznieniu od nadusia :lol:
dzisiaj byl bardzo grzeczny i jak wrocilam do domu to mnie cala wyslinil z radosci :lol: