debe głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u mnie mały obrócił się dopiero w 39 tyg i 3 dniu ważył 4400 i 57cm mierzył, a urodziłam po terminie, cała ciąża same problemy z łożyskiem, skórcze od 6 miesiąca , nowa panienka mojego cudnego męża załatwianie rozwodu mega stres, a jednak wszystko się dobrze ułożyło, klocek wielki, zdrowy, spokojny aniołek, po tym co przeszłAm powinnam mieć conajmniej dziecko z mega adhd
BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!