[quote name='adda'][quote name='Olcia']Adda przebilas mnie REWELKA, opuscily mnie mysli ze nigdy nie sprzedam samochdu :D[/quote] Nic się Olcia nie bój, ustawimy dwa samochody obok siebie, i Twój kupią za fortunę :lol:[/quote]
super to kolo wrzesnia wykorzystam podstepnie Twoj samochod zeby swojego pudelka sie pozbyc, to nikt nie zauwazy ze powgniatany, na kierownicy slady zabkow , na drazku wieksze slady zabkow :D