Jump to content
Dogomania

SzOlka

Members
  • Posts

    411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SzOlka

  1. [quote name='carolinascotties']SzOlka- Ja już trenuję prawy sierpowy :evil_lol:[/quote] jak Ty prawy to ja lewy:mad: obijemy [B]Fritz[/B] z karzdej strony:multi: az jej glupotki z glowy wybijemy
  2. [quote name='Magicnesca']:multi: Tak, tak :multi: :multi: :multi: mam wolną i też przyjeżdża Pani Alicja z Gliwic po MACHU PICCHU .Właśnie robi sobie wymarzony od wielu lat prezent urodzinowy -przede wszystkim dla siebie:loveu: :loveu: :multi: :lol:[/quote] :placz: moj chrzesniak, a bedzie Pani Alicja zdawala relacje na forum, jak sie jedynak spisuje:cool3:
  3. [quote name='Fritz']dziekuje carolinascotties bo to dla mnie wazne :loveu: :loveu: a jak zejde to przynajmniej Was nie bede wkurzac:P ps :mam nadzieje ze bede :P[/quote] [B]Fritz[/B]:olympic: jak wejdziesz na forum to zostaniesz znokautowana, za takie podejscie
  4. [quote name='Magicnesca']Och ciężki ten dzień w pracy , dobrze że rano mnie tu na dogomani na ładowałyście pozytywnie . Dzieki Wam przetrwałam ten dzień .:loveu: Chcę Wam zaprezentować następnych zarażonych ,a zarazem właścicieli MIOU MIOU :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2589/monikairomaneq4.jpg[/IMG][/URL][/quote] No test zdany:eviltong: odpowiedni kolor i broda:lol: maja plusa ogromnego:multi:
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/33/dscn6366alo6.jpg[/IMG][/URL] [B]Fritz[/B]:mad: bez zadnych takich durnowatych mysli, zobacz na te sloneczka:loveu: i pomysl co Cie czeka:evil_lol: juz zarazona jestes przeciez:eviltong:
  6. [quote name='Magicnesca']To pytaj Nitencji ,bo ja kieruje się sercem :evil_lol: A,że kocham "zarazki" to jetem najmniej obiektywna;) :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4238/anmq0.jpg[/IMG][/URL] akurat [B]Nitencja[/B] jest bardzo obiektywna:evil_lol: co widac na zalaczonym obrazku:loveu:
  7. [quote name='Magicnesca']:cunao: :laola: Huraaa!!!!!!!!! MAGIC SPELL pójdzie w ręce następnych zarażonych i przeciagniętych na ciemną stronę mocy:loveu: :cunao: :cunao: :Cool!: :sweetCyb: :angel: i cudownych nowych właścicieli :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: Ale się zaczął ten rok :bigcool:[/quote] Oby takich pozytywnie :stupid: , tak trzymac:ylsuper:
  8. O zesz w morde, ale mieliscie super hiper zarazkowa impreze noworoczna:BIG: :BIG: :BIG: :BIG:
  9. [quote name='jaszczurka']Szolka jeszcze zatesknisz za krotkimi jak bedziesz wyplatywac po spacerach wszelkie trawy, liscie, galazki, osty i inne skarby polskiej przyrody :lol:[/quote] a tam, to zadne wyzwanie, przy niskopodwozowcach szkocich, a jeszcze po lesie troszke pobiegaja to starczy, tylko niee wiem jak bedzie siersciuch moj mlody reagowal, ma przeciez calkiem inny gatunek sierci A papilotowac tez nie bede, najwyzej bedzie gorsza ocena
  10. [quote name='Fritz']Ja na gwiazdke dostalam od siostry taki fajny notatnik.Szukala pare dni cos ze szkotem i to bylo jedyne co znalazla ,bardzo mnie to ucieszylo :) : [URL="http://img300.imageshack.us/my.php?image=dscn6140aem2.jpg"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/1365/dscn6140aem2.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Super, ja bym go zafoliowala i na honorowym miejscu polozyla:lol: hehhehe
  11. [quote name='Wojenka']Mam całą półeczkę takich bibelotów :cool3: .Od tandety po dziełka sztuki. Lata zbierania...:p .[/quote] nie wazne, czy tandeta, czy dziela, najwazniejsze, ze szkocie:multi:
  12. [quote name='dorota07']jakie caciuśne te bibelotki [B]Wojenki:loveu: :loveu: :loveu: [/B] [B]NITENCJA [/B]OBAWIAM SIĘ ŻE FILM BĘDZIE OBJĘTY CENZURĄ[/quote] Mysle, ze z checia zobaczymy nawet ocenzurowany:eviltong:
  13. [quote name='Nitencja']taaaa dobijaj mnie , dobijaj....:roll:[/quote] Dobijaj:mad: , dobijaj:mad:
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/3/8d98f2e92ae0c6f2.jpg[/IMG][/URL] [B]Magicnesca[/B] jestes fstrentna:bigcry: taka fotka slodka,ja chce zarazki:mad: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/8dfcd35d685c583a.jpg[/IMG][/URL] a to pewnie [B]Cud Malina[/B]:multi: pikna panna, oj pikna:loveu:
  15. o szkocich solniczakch bylo gdzies napisane, przewalilam, nasze zielonogorskie makro i znalazlam ostatnie jedyne, pieknie wymodelowane szkoty,"reserved "nawet nie wiem, ze cos takiego istnieje, a u KRUKA sa ponoc kolczyki ze szkotami, ale to tez u nas nieosiagalne:placz:
  16. [quote name='Fritz']A Mishka byla dzis (znaczy nie sama tylko jej fotka )w naszym ulubionym programie Szkło Kontaktowe na tvn24 :) :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: Ta fota : [URL="http://img179.imageshack.us/my.php?image=dscn5996awp4.jpg"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3839/dscn5996awp4.th.jpg[/IMG][/URL] powtorka dzis o 2:30 w 3czesci.[/quote] :modla: :modla: :modla: zapomnialam dodac, ze rowniez jestem fanka szkla, a jak zobaczylam foty na forum to od razu pomyslalam o tym, zeby sie tam znalazly:lol: nawet nie wiesz ile radosci bylo w domu jak Mishka sie pokazal w tv:multi:
  17. [quote name='Fritz']Szola dla szkotow to nic nie jest za drogo:P:lol:[/quote] jasne, ze nie, ale chodzilo o "te" naturalne szkoty hehheeh
  18. SzOlka

    agresywny pies

    [quote name='bea00']niestety wszystkie te sposoby juz wykorzystałam, nie ma róznicy czy właściciel jest czy nie, pies nie da sie dotknąć,nawet pogłaskac, cały czas się rzuca, ma kaganiec więc nie ugryzie ale strzyżenie na siłę nie jest zbyt mądre, nawet kiedyś odmówiłam, ale właściciel sie uparł bo pies ma byc obcięty, strasznie mi żal tego psiaka, wychodzi zmordowany, ostatnio pysk miał obtarty od stołu bo Pan go tak mocno przyciskał, ale naprawde żeby cos przy nim zrobic trzeba dużo siły, wszyscy potem sa zmęczeni[/quote] w takich sytuacjach , naprawde lepiej (wg mnie) jak wlasciciela nie ma, piesek jest wtedy ( no moze nieodpowiednie slowo, zdezorientowany)nie widzi "pomocy" bo niestety to wlasciciele robia z psiakow "kalekie"i niewychowane psy. Ja mam sznaucerke, 4 szkoty i psy sa czesane conajmniej raz w tygodniu, nie ma problemu, same podnosza lapki do czesania, pyszczki, wystawiaja, a szkoty klade na grzbiet i wyczesuje pod brzuchem, dla nich to zadna tragedia, ciesza sie z takich zabaw, bo dla nich to zabawa, zawsze dostaja za to jakas nagroda w postaci smakoszkow , a jak slysze, ze piesek nie jest czesany, bo sie denerwuje, to mnie szlag trafia
  19. SzOlka

    agresywny pies

    [quote name='weszynoska']on się boi, tak bardzo, że argumenty w postaci trzymania i poskramiania doprowadzają do paniki i gryzienia wszystkiego wokół może też mieć lęk wysokości też mam takich kilka no cóż praca przy nich do najlżejszych nie należy a i efektów w postaci pięknej fryzurki też pewnie nie będzie od razu ;) metoda drobnych kroczków ( ja taką stosuję) właścicielowi dziękuję i zapraszam za godzinkę ( lub na telefon) psa ubieram w szmaciany kaganiec ( żeby sobie sam krzywdy nie zrobił) nie zaczynam od razu strzyc tylko w momencie jak stoi grzecznie głaskam, chwalę, pokazuję narzędzia, włączam maszynkę i .... tyle nic na siłę przy psie nie robię za chwilkę powtarzam to samo, dotykam grzbietu, drapię za uchem zawsze wtedy kiedy stoi spokojnie jak zaczyna szaleć odchodzę i pozwalam mu się wywsciekać , aż zrozumie, że za bardzo to on wyjścia nie ma :lol: potem próbuję zacząć od neutralnej części psa ( omijam okolice karku, tyłka, czy przednich łap) ciągle do niego mówię ( chwalę jaki grzeczny itp) przeważnie skutkuje :evil_lol:[/quote] dokladnie o to mi tez chodzi, ale nie oddalam sie od pieska i w kazdej sytuacji kiedy "atakuje" powtarzam te sama czynnosc, tak zeby zrozumial, ze atak-agresja, nie jest rozwiazaniem, nie robie nic na sile, ale zeby zapamietal, ze jego zachowanie nie ma wplywu na to co sie robi
  20. [quote name='Martach1']:loveu: ładna sunia, silki śmiesznie wyglądają w tym wieku :lol: takie brzydkie kaczatka ja niemogłam sie doczekac az piccolo wkońcu niebedzie mieć tych czarnych końcówek. Szkoda ze ja niezrobiłam fotek w święta, przynajmniej moge pooglądać wasze sliczne zdjęca:loveu:[/quote] no wlasnie tez czekamy, az wloski jeszcze bardziej urosna, chociaz przedzialek juz sie pojawia, ale nam ciagle malo i malo:mad:
  21. [quote name='Magicnesca']Moja córcia też ma zakodowane ,ale tylko na naturalne;) :evil_lol:[/quote] moja za drogo by to kosztowalo bo na razie mieszka w holandii, chociaz czasami ma zapedy
  22. :sg168: :ylsuper: Tylko czyste i schludne dziewczynki:eviltong: , moga znalezc porzadnych i madrych chlopakow:hmmmm:
  23. [quote name='Magicnesca']Jakoś te Twoje bardziej przypadły mi do gustu:cool3: może,że bardziej pszeniczne;)[/quote] corcia ma juz zakodowane, jak widzi to kupuje hehhe, a ostatnio trafila na wyprzedaz i ostatnie dwie kupila
  24. [quote name='Magicnesca']Wiem wiem ...mycie się dziewczyny:):eviltong: A co Maniek nie jest matcho:cool3: taki slodki:loveu: Olu wiosna tuz tuz ,tak ciepło:evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote] zawsze mi to mama przypominala:turn-l:
  25. [quote name='Wojenka'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5149/dsc0125up3.jpg[/IMG][/URL] ;)[/quote] a ja mam takie:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1006/sany1904fm0.jpg[/IMG][/URL] i takie torebkowe:multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/944/sany1908lf2.jpg[/IMG][/URL] jeszcze jakies dwa czarnuchy sa, ale chyba juz rozebrane przez Bube:mad:
×
×
  • Create New...