Ja mam ciągoty do wszystkich chartoli :wink: , polaki są u mnie na dosyć ogległym miejscu wśród chartów do których darze większy sentyment, ale i tak są super (a jak by inaczej! :wink: )
Mojej znajomej rodziece mieli kiedyś cp. po rodzicach: INTRUZ Celerrimus x HETKA Celerrimus, miot z roku - 87r. :lol: Wprawdzie ich cp. odszedł 8 lat temu, ale polaki nadal darzą sentymentem :P
__________________________________________
Rotti, nawiązałam kontakt z Lazarusami (najlepsza PL hodowla whippetów) - opisali mi typ amerykański whippetów, może pomogą przy wyborze hodowli :wink: . Państwo Lazar są poprostu super :lol: :wink: