Jump to content
Dogomania

aneta

Members
  • Posts

    2573
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aneta

  1. Widzę, ze staweczka sie rozrasta :lol:
  2. [quote name='BiBi'][B]ATENA Bi-Bi 20.03.1994 - 31.10.2006[/B] ['] Nasza mała Tusinka odeszła od nas nagle:placz: :placz: :placz:[/quote] Bibi, Olmery - bardzo mi przykro :placz: :placz: :placz:
  3. GEMMA Aga - Regi 1988-2001 ['] Pierwszy mój pies, wymarzony od lat dzieciństwa pewnego pięknego dnia dowiedziałam się ,m że sie już urodziła - miałam to szczęście dane nielicznym aby zobczyć swojego piewszego psa gdy miał zaledwie kilka godzin. Po kilku tygodniach Gemcia pojawiła się w naszym domu. Odeszła nagle. PANTHERA Czarna Fuga 1991-2006 ['] Jej niezapomniana córka, wspaniała pod każdym względem ... Biegajcie szczęśliwe po Tęczowych Łąkach.
  4. Mamy dziś 1 listopada . Wspominamy tych co odeszli. Wspomnijmy tu o tych co kochali pudle i o naszych wspaniałych pudlach z Tęczowym Mostem.
  5. To prawda - pudelki do końca życia z reguły wyglądają i zachowują się jak szczeniaczki :lol: Pamiętam sytuację gdy szłam z moją Valinor (fryzurka wystawowoa) i jej matką Pantherą (zestrzyzoną na ładniutkiego federałka - sunią już wtedy leciwą :evil_lol: ). A tu pada pytanie na temat Pantherki ile ma ten szczeniaczek i czy jest na sprzedaż :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Ludziska nie mogli uwierzyć, że "szczeniaczek" jest psią "nastolatką" :crazyeye: :evil_lol: (moja Patusinieczka miała wtedy coś 13 lat). Do 14 lat była to pełna wigoru kobietka, zawsze chętna do piłeczki, żywa, o prześlicznych oczach i tym niezapomnianym czymś ..... OStatni rok a właściwie pól roku było już ciężko - ale do końca walczyłysmy, odeszła mając ponad 15 latek [']. Valinor ma teraz 13 rok - skacze, biega , 6 lat to max :evil_lol: co ludziska jej dają. Natomiast co do seruszka- większość psów po 7-8 latach ma zmiany w sercu - jeżeli weterynarz zapisze leki to podawaj - naprawdę warto zainwestować te kilka złotych - pies się nie męczy, jest jeszcze pełen wigoru przez dobre kilka lat. Z tego co sie zorientowałam najbardziej popularny jest fortecor bądź jego zamiennik lotensin - pobudzają pracę serca, krążenie i dają wspaniałe rezultaty. Koszt ot okolo 30 na msc. ALe jak każdy lek musi go przepisać lekarz weterynarii. Patherka była 2 lata na fortecorze i naprawdę wspaniel działał , potem przez ostateni pól roku już trzeba było wprowadzić Metypred i Vet-medin - i serducho było b.mocne , do końca jej dni ['].
  6. Chyba każdy jest zaaferowany Światówka, ja już zapomniałam, że zgłaszałam na Kielce :shake: to wydawąło mi się jakąś odległa sprawą, a przecież wystawa jest tydzień po Poznaniu :crazyeye:
  7. Dla tego psiaczka o którym piszesz ten los jest niebiem w porównaniu z tym jaki by mu zgotowali inni. Niewazne jak widac, czy człowiek ma kasę czy nie - ważne żeby miał serce, a widać, że i ty i ta Pani macie :loveu: nie tylko jedno :loveu: . .
  8. Barierki, paliki, sznurki od namiotu powinny być na wystawach zabronione bo niestety ale wystawiajac psa takich rzeczy się nie zauważa :shake: sama zmiotłam lat temu x w Katowicach taśmę z jednego boku ringu wpadając z impetem w słupek :roll:
  9. florida Blue - tak bardzo się cieszę, że wzięłaś Tofficzka :loveu: :loveu: :loveu: Polecaj te znajdki każdemu - jak widać te schroniskowce są przekochane. ALe z pudelkami tak jest - one niby kochają wszystkich, ale są zaborcze i jak sobie ubrdają, że jakaś osoba jest na ich wyłączność to potrafia pokazać, że nie są tylko pluszakami. Moje łazą za mną wszędzie - to są moje psy i nie ma rozmowy na temat zmiany właściciela. Spacerek - owszem, kęsek owszem, pieszczochy też od każdego ale bystre oczka zawsze sprawdzaja spod czupryn gdzie jestem :cool3: .
  10. bizab- serdecznie witam :lol:
  11. Sonya Nero - jak widzę na planetpoodle w forum / wystawy jest też uzupełniana stawka pudliszonów :cool3: Natasza nie próżnuje :lol: Sciągnęła od nas całą stawkę i co nieco dodała :lol:
  12. Z tgo co wiem one mają prawo uczestniczyć w wystawie Swiatowej - ale bez prawa co CACIB gdyż ten przysługuje tylko i wyłącznie rasom zarejestrowanym a nie tym z poczekalni .
  13. [FONT=Arial][SIZE=2][LEFT] [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel Du[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y (apricot, srebrny) [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 8 suka 11 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y pies 2 suka 2 otwarta pies 3 suka 5 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 1 suka 1 szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]t pies 1 [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel Du[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y (bia[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y, czarny, br[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]zowy) [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 14 suka 15 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y pies 11 suka 12 otwarta pies 11 suka 14 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 9 suka 9 szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]t suka 2 weteranów pies 2 [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel Miniaturowy (apricot, srebrny) [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 10 suka 9 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y pies 9 suka 4 otwarta pies 8 suka 5 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 4 suka 3 szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]t suka 3 weteranów suka 1 [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel Miniaturowy (bia[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y, czarny, br[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]zowy) [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 9 suka 11 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y pies 16 suka 13 otwarta pies 8 suka 13 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 4 suka 8 szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]t pies 1 suka 3 [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]redni (apricot, srebrny) [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 13 suka 3 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y suka 1 otwarta pies 3 suka 5 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 3 suka 4 weteranów pies 2 [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]redni (bia[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y, czarny, br[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]zowy) [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 11 suka 8 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y pies 6 suka 6 otwarta pies 10 suka 12 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 3 suka 4 szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]t pies 1 suka 2 weteranów suka 1 [/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Pudel Toy [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]championów pies 16 suka 11 m[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]y pies 5 suka 14 otwarta pies 11 suka 14 po[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]rednia pies 7 suka 5 szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]t pies 1 suka 2 weteranów pies 2 suka 1 [/LEFT] [/SIZE][/FONT]
  14. Z tego co mi napisała Iwonka championek duzych bi-br-cz jest co najmniej 9 CUMA FATIMA SABINA SAMANTA to polskie suczki :) A więc zostaje 6 zza granicy
  15. 19084 :evil_lol:
  16. Sredniaczek czarny peis w klasie młodzieży ?? Złocisty Jastrun - niestety nie znam imienia :shake:
  17. Pies toy czarny - champion :roll: ABLE WILLIAM Velvet Garden Od Gosi
  18. Blanka Adler ma zgłoszonego pudla miniaturowego morelowego sukę ENOLA MON CHERI Adorea - chyba w championach :roll: W miniaturach czarnych w psach w młodzieży idzie IMAGE OF SOLNES Only for You.
  19. To może z naszych wiadomości wpróbujemy sklecić katalog przedwystawowy ??? Wiem, że bedzie wystawiany pewien samczyk w toy pudlach , oraz kilka jego dzieci u wnuków w róznych klasach :cool3: , Joasiu Twoja MISS NEGREY, Pudliszony Sonya-Nero, IRa-Ka, i inne znane nam pudliszony. No to co , uzupełniamy ???
  20. [quote name='Gośka']A to zdjęcie uważam za najbardziej udane, może nie pod kątem wystawowym, ale jest słodkie:p [IMG]http://images4.fotosik.pl/170/85a43586f3ffd8b1.jpg[/IMG] Oczywiście Czaruś.[/quote] To zjęcie oddaje jego naturkę - słodkiego rozrabiaki któremu wszystko uchodzi płazem :evil_lol: I tez uwazam że to jedno z najlepszych zdjęć :)
  21. Nie masz za co przepraszać :cool3:
  22. [quote name='Gośka']szczeniaczek CAREWICZ Czarna Fuga [IMG]http://images2.fotosik.pl/205/8b38aa9d4eca1c38.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/169/99be43d1b6d3621a.jpg[/IMG][/quote] GOSIU JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA FOTECZKI :) Dla Ciebie i maleństwa :loveu: :loveu: :loveu: Nie spodziewałam się, że tak wyjdą :) Dla małej poprawki całę imię mojego tekstylniarza brzmi CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
  23. aneta

    Zabrze, 15.10.2006

    a macie jakieś pudliszony :cool3:
  24. Na 2007 na pewno planują mioty czarne z Lublina (nontiscordardime) i apricoty Zajrzyj na moją stronę na ogłoszenia o miotach - są obie zapowiedzi. Możliwe, ze będą tez inne - może będą jakieś krycia naszych polskich suk, może krycia naszych psów za granicą.
  25. A to dzisiejsze zdjecia jakie dostałam od Ewy Pawlak która opiekuje się moją CARYCĄ w Warszawie [img]http://images3.fotosik.pl/200/cda95cd97f972623med.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/164/853a9b7c558a42f0med.jpg[/img]
×
×
  • Create New...