-
Posts
2573 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aneta
-
Jak widać chopy nie są aż takie twarde :razz: Natomiast kolor - zależy od Ciebie, obie odmiany są super :lol:
-
Przyzwyczaić :) Kupić psa i wsadzic do ręki smycz :razz: Mój początkowo też nie chciał na to tałatajstwo patrzyć :razz: A teraz sam bierze smycze , psy i wychodzi z nimi na spacery :lol:
-
Cieszę sie że nasze tematy - do których jesteśmy po prostu przezwyczajeni są dalej :)
-
Pati - a może tak wstawisz tu dla dziewczyny metamorfozy swoich podopiecznych odzysków ???
-
Niestety w Częstochowie nie znam nikogo :shake: Gaber - to dobrze że chcesz wiedzieć, niewiedza nie jest zła, nie jest grzechem !!! złem jest dopiero tkwienie w niej i brak chęci dowiedzenia sie prawdy . Tu na forum jest kilka osób które mają psy w typie ras - sa to obecnie prawdziwi miłośnicy i psów i konkretnych ras - wiedzą jedno, nie rozmnożą nigdy bo widzą do czego to prowadzi. Wiedzą już co to jest Hodowla a co ro jest dziki rozród na ilość... Natomiast zastanawia mnie czy sunia jest tą sama którą rzekomo widziałaś 2 tyg czy kolejnym szczeniorem np. przemytu i czy ta osoba po prostu nie parała się handlem.
-
Witaj Gaber - masz pieska i jest to powód do radości - ale niestety mam wiele ale ... Popierwsze osobę która sprzedała wam psa bym postawiła pod ścianą i zrobiła :2gunfire: bez prawa do apelacji z 2 (!!!) powodów: po pierwsze SPRZEDAWAL OSESKI !!! NIEOPUSZCZALNE I KARYGODNE !!! po drugi SPRZEDAWAŁ NA TARGU a to dla mnie jest postępowanie KARALNE ... Psa sie nie kupuje na targowisku - psa sie kupuje w domu, oglądnąwszy papiery, warunki a nie popiera się bezrozumnych handlarzy, sam sposób cytuję : ---------------------------------------- "usłyszałem donośny szczenięcy skowyt który zwrócił uwagę otoczenia.Ten skowyt dobiegał z plastikowego boxu ,właściel wyjął małą czarną puchową kulkę i trzymał w rękach próbując uspokoić. " ----------------------------------------- powinien spowodować reakcje natychmiastowego zawezwania Straży Miejskiej w celu ukarania jegomoscia a nie radość że szczeniaczek jest i można go kupić !!! Co do rozmnażania mam pytanie co do Twojej wiedzy: 1 - jakie ma badania suka, czy zdajesz sobie sprawę , że te "pudelki" z tagów b. często cierpią na problemy serca i choroby oczu - sa to prawy dziedziczne, niestety do zdiagnozowania na podstawie symptomów w wieku okolo 4-5 lat . Czy chcesz dołożyc ręke do tego aby Twoja suka po pierwsze miała kłopoty okołoporodowe a po drugie wypuściła kolejne bezbronne szczeniaki obciążone juz chorobami ??? 2. Czy wiesz że suka NIE MUSI mieć szczeniaków, że to bujda która często powoduje problemy zdrowotne suk - u psów bez papierowych dodatkowo b.często następuje zakażenie suki po kryciu bo psy są zainfekowane - po prostu kryją to co sie zjawi na widnokręgu. Efekt prędzje czy później sterylizacja - ale w stanie zapalnym ropomacicza. 3 - skontaktuj sie z forumowiczką Pati - , Kokopudel - one coś wiedzą o efektach takich posunięć, potem my finansujemy ratowanie owoców takiego postępowania, DOKŁADNIE PRZECZYTAJ TEMAT "PUDLE W POTRZEBIE", przejdź sie do schroniska, popracuje tam z miesiąc dwa i wtedy sie wypowiedz. 4. Dla dobra suki. jej zdrowia, dbałości o gatunek, PRAWDZIWEJ miłości do pudli - WYSTERYLIZUJ SUKĘ I szkoda że wydałeś te kilkaset zł na psa z targu kiedy TYLE PUDLI CZEKA w schroniskach, może gdzieś tam już jest to drugie szczenię, albo szczeniak z poprzednich miotów. Teraz u Pati na tymczasie jest około 2 letni prawie biały pudel ze schronu. I dbaj o sunię, żeby była szczęśliwa, a szczeniaki mogą jej to szczeście zburzyć.
-
Gratuluje wybranym i cieszę sie że tym razem zebranie było owocne :)
-
Gosiu - dopiero pod blokiem jest dzungla :shake: W zeszłym roku facet o mało mi nie przejechał :angryy: po nogach , a jak bym nie miała psa na smyczy to by było po staruszce. Tak jakbym byłą jakimś powietrzem :mad: Valinor no i tak dostała oponą w tylną łapę i do dziś mam problem z 1 zewnętrznym palcem (uszkodzony został pazur z torebce ) a jakbym jej nie szarpnęła na smyczy to by mi ją przejechał :angryy::angryy::angryy: Nieraz sie zastanawiam czy w końcu nie dojdzie do tragedii - wąska uliczka , auta stoja z braku miejsc na chodniku a pomiedzy nimi biegaja dzieci i bawia sie w gonionego, w chowanego :shake: a niektórzy zdają sie o tym zapominac i na przestrzeni 100 m jeżdą jak na jakimś rajdzie :mad::mad::mad:
-
Tak u jednej z moich podopiecznych - chodzi zawsze na szelkach i ma wyjakowo koślawe łokcie . Tak samo w przypadku buldożków, często widzę zniekształcone klaty jak są ciągnięte na szelkach. Uwaga - post przeskoczył :-o:-o:-o:-o Szelki wogule nie wchodzą w rachubę - powodują nawet zniekształcenia klatki, odstawanie łokci. Natomiast moje wyprowadzam na smyczy - tzn na ringówce ;) Equss - ładny pies w każdej fryzurze się podoba :)
-
Jak widać są jeszcze 2 suczki.
-
Już je przekopiowałam na Klub :megagrin::megagrin::megagrin:
-
Poprawka - z miniaturką ;)
-
Tedi przeszedł prawdziwą metamorfozę :multi: Z zaniedbanego kundlo-barana stał się naprawdę ślicznym pełnym wdzięku pudelkiem :loveu: Że też go sie ktos pozbył :shake: nierozumię ludzi :shake::shake::shake:
-
Szamanga, w tym małym świecie przynajmniej część ludzi wie o kogo może chodzić więc nikogo nie pomawiasz. Ważne aby Chanel była kochana przez Ciebie - zawsze kochana :loveu: i nigdy nie rozmnażana.
-
Niezłe smoki :) Widaże że Mamusia nie skąpi im mleczka :lol:
-
Dawać można, ale to nie królik żeby marchew jadła :roll: Takie opienie do mnie docierały ale czy mają w sobie prawdę ? Nie zauważyłam zmian. W intensywności koloru przedewszystkim ma znaczenie genetyka.
-
Wiesz, sam wzrost nie jest wyznacznikiem. Optymalna kondycja to tak aby żeberka były zakryte a kości wyczuwalne.
-
[quote name='Gośka']Aneta nie znasz się to black&tany standardy:evil_lol: coś akurat dla mnie. Bo te czekoladki Asi to jakieś takie niedorobione:lol:[/quote] Będziesz miała trojkę rosyjską :) 2 karosze i siwka :evil_lol:
-
No wiesz te "pudle" to jakieś skundlone :razz: jakieś podpalania :razz::razz::razz: Chyba że to ten nowy trend kolorowych pudli :razz:
-
Asia a ja chcę zobaczyć małe szczury afgańskie - dawaj je tu :razz: Chyba rozróżnimy zdjęcia szczuro-pudli od szczurów afgańskich :razz:
-
To już nie Hodowla jeżeli są tam zwierzęta bez papierów :shake: to pseudo - hodowla i niestety "championaty" i "rodowody" mogą być tylko kłamstwem - to popularny chwyt handlarzy :shake: Jeżeli maja tam "z" i "bez" nie kupiłabym żadnego -( Albo ojciec został zdyskwalifikowany z hodowli ... tak tez bywa. Mam taką sytuacje w Krakowie że kobieta kupiła psa z rodowodem pies rasowy , rodowodowy ma wadę nie do wystaw i bez prawa do nabycia praw hodowlanych. Mimo tego chce go rozmnażać produkujac już w tym wypadku osobniki wadliwe :shake: Najważniejsze jednak że Chanel jest szczęśliwa :) I ma Dobrą Panią :)
-
Dobre !!!!!!
-
Dokładnie jak napisała Alfa - sprawdź czy nie ma podwijania się rzęs do spodniej strony powieki. Wpadające włosy często powodują podrażnienia. B. często jest to też alergia i zanieczyszczenie powietrza - tego niestety nie da sie łatwo przeskoczyć . Zostaje ci przemywać zacieki 2-3 razy dziennie najlepiej przegotowaną wodą, rumianek i świetlik często uczulają. Ktos mi tez mówił o jakiś dobrych homeopatycznych kroplach do oczu które poskutkowały u maltańczka , ale nie pamiętam nazwy :shake: Miałaś wielkie szczęście że Chanelka wygląda jak ładny pudelek, to ten nikły procent gdzie pies wyglada na czystej krwi. Niestety większość takich zakupów kończy się tragedią - a efekty widać w temacie pudle w potrzebie.
-
[quote name='lothia'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16313&page=267[/URL][/quote] Te zdjęcia z opisem powiny trafiać pod adres każdego kto chce rozmnożyć bądź już rozmnożył "pudelki" "ratlerki" "pinczerki" i inne bidy :shake:. Bo ciągle się podnoszą głosy , że przecież oni tylko "sprzedają" w kochające ręce. Ten biedak jakby mówił ludzkim głosem opowiedziałby niejedno :shake:
-
Czy można prosić o championat i nadanie hodowlanki nieżyjącej suni?
aneta replied to McDzik's topic in Prawa hodowlane
Myśle że warto spróbować aby zyskać tytuł championa dla suni, wg. mnie jest to hołd jej pamieci [']. Zadzwoń do oddziału gdzie była ta pomyłka i dopytaj. Możesz też przesłać kwerendę o championat ze stron [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] - jeżeli sekretariat wystawy poprawił ewidentny błąd sekretarza to jest to naniesione w papierach ZG w Warszawie. Przydomek to Twoja nazwa Hodowli , wiec nie musisz się podpierać niezyjącą suczką.