Nas nie bedzie na treningu, bo JA mam niestety szkole. Nawet kombinowalam zeby moze urwac sie z wykladow, ale rozsadek wzial gore (czekam na pochwaly) :8
A teraz mam do was prosbe. Zapytajcie Elki czy wie cos o zawodach, ktore odbeda sie w Pecicach pod koniec marca.
Dzis na spacerze ppodeszla do mnie moja sasiadka, ktora cwiczy w Alternatrywie i zaprosila na zawody. Ma to byc agility i obedience tylko takie nieoficjalne.
Podobno miala byc info na stronie Ovari i Alternatywy, ale nie moge znalezc.
To tyle, udanego treningu zycze, papa!