[quote name='Magda i Saga']No mam nadzieję, że nastąpi ciąg dalszy, bo pyrasków i gończaczków brak, a ja zaraz puknę noskiem w klawiszki[/quote]
Magda, ja ma Twje 2 filmy na komorce, niestety jak podlaczam ja do kompa to mi pisze, ze w niekompatybilnym trybie jest podlaczona.
Nie mam teraz sily nad tym sie glowic, bo zatoki mnie tak napieprzaja, ze zaraz wykituje...