[quote name='NNikka'][quote name='Basenji']NNikko,
Sorry, że ranię Ci serce, ale chyba najlepsza najgorsza prawda niż słodkie kłamstewka!
Zdrówko[/quote]
Błądzisz kochany mężu...
Ale postaram Ci się pomóc i na dobrą drogę zaprowadzić... :wink:
Jak by te twoje pieski tak trochę skondensować, zwłaszcza z przodu... :wink:[/quote]
Wszystkiego najlepszego z okazji Święta Kobit!
Ale nie kombinuj z moim psem, raczej może rozciągaj Twojego :lol:
Zdrówko