[size=7]Kociokwik II czyli kątwa Napoleona[/size]
[i]Dzięki ci Al-Nuko, że umożliwiłaś nam wizytę w Gizie i zwiedzenie piramid. [/i]
[color=green][i]Nie ma sprawy, ale proponuję, abyście się pośpieszyli bo mamy samo południe a poza tym nie macie żadnej ochrony przed słońcem.[/i][/color]
[color=red][i]To pędzimy![/i][/color]
..................
[img]http://img260.imageshack.us/img260/9899/0807zwiedzanieegiptupiramidy9e.gif[/img]
[color=red][i]Ufff, ledwie żyję. I jeszcze coś mnie gryzie. To pewnie alergia na piasek! Piesiaczku, chodź już![/i][/color]
[i]Hm, idę!
Tyle tu wspanialości, ale Gizę możemy zwiedzić później. Coś niucham, że nie tutaj jest rozwiązanie zagadki. Ciekawe, jak tam deszyfranci :wink: dają sobie radę. Bo ja już chyba coś rozumiem....
Może jakieś lody?[/i]
[i][color=red]O tak![/color]
[color=green]Z przyjemnością. W pobliżu jest lodziarnia "Pies Faraona"[/color][/i]
cdn
08-07
zdrówko