Wind no foty jak foty ladne :) . Welsik ladny airedalek ladny itd ale czy ja wiem czy ja bym chciala zeby to wszystko bylo u nas ?? Zgadzam sie ze pies ma byc czysty i porzadnie zrobiony, ale kazda przesada jest zla. I dla mnie czasem to juz nie psy tylko maszynki do wystawiania i zarabiania pieniedzy, dlatego ja wole czasem "nasze podworko" wystawowe.