[b]coztego[/b] ma racje troche :) wybrac mniejsze zlo itd itp . Pies do schroniska sie przyzwyczai, ale jaki odstek kotow umiera w schroniskach ?? Szczerze mowiac predzej przygarne psa blakajacego sie po ulicy ( tak kiedys wzielismy sliczna sunie dla moich dziadkow) niz ze schroniska
Poza tym wiadomo tez jak sie oszczedza na schroniskach. Niech tylko jeden pies bedzie chory......... Nie mowie ze to regula. Moja znajoma wziela psa ze schroniska ze Slaska i miala wielskiego pecha poniewaz po dwoch tygodniach pies padl. Tak tez niestety bywa.