Jump to content
Dogomania

niuka

Members
  • Posts

    591
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niuka

  1. na msa upewnilam sie, ze zapraszajac Sylvie na seminarium nie popelnilismy najmniejszego bledu. a po zawodach tak jak Olga zapalalam do niej miloscia - widok jej przebiegow i prowadzenia na torze na zywo jest o wiele bardziej fascynujacy i ekscytujacy niz na filmikach w internecie ;) juz sie nie moge doczekac, az wszyscy podygamy pod jej okiem, mam nadzieje, ze kazdy z tych zajec bardzo duzo wyniesie i wprowadzi w zycie! :) pozdrawiam
  2. witam po dlugim okresie nieobecnosci :) (nawet dogomania o tym mi przypomina: 'wygląda na to, że nie pisałeś(aś) na forum już ładnych kilka tygodni') wczoraj udalo mi sie wlaczyc internet i tu juz taka ladna niespodzianka - krecik ryjacy w ziemi na slalomie ;) nawet nie wypadla z niego - ale ona jest dzielna :) dziekuje za filmik :) pozdrawiam
  3. strasznie Was przepraszam za te wyniki - niestety internet mi siadl, mialo byc to chwilowe, ale misiek nie chce sie podniesc juz od kilku dobrych dni i nie wyglada na takiego co by mial ochote.. :( tak wiec bujam sie w blogiej nieswiadomisci co sie na swiecie dzieje i kozystam z internetu u Marzenki.. tak wiec dzis znajda sie juz na necie - Marzenka je wrzuci i da linka do nich :) dzieki wielkie za super zdjecia! czy moge je pozniej powrzucac w troszke zmniejszonej wersji na nasza hopsowa stronke oczywiscie z podaniem autora? - prooosze :) a tolaska.. sama sie przestraszylam jak mi sie stronka zaladowala... no i ekhm... teraz juz wiem czemu tak zapierniczam... :P ps: dzisiaj o 17,30 lub 17,50 na [URL]http://moya.toya.net.pl/site_online.php?s=&m=0[/URL] ma byc reportarz z zawodow! :))
  4. BogdanieG wiecej! wiecej! :)
  5. Mokka dzieki! slowa krytyki tez sa bardzo wazne, dzieki temu mozna wszystko dopracowac nastepnym razem lepiej :) 1. jezeli chodzi o zbyt dluga przerwe to niestety (ja tez jestem jedna z tych rozczarowanych osob, jednak bylo juz zbyt pozno i rozdanie odbylo by sie przy swiatelkach komorek... :/) - nastepnym razem nie pozowle na cos takiego i dopilnuje osobiscie, by pani od karteczek dla sedziow z obiadkami znalazla sie od razu ;) generalnie brak wywieszanych wynikow mial przytrzymac wszystkich lekko w niepewnosci jakie miejsca mieli (czasy i bledy byly odczytywane od razu dla kazdego po przebiegu) - na koniec przy rozdaniu mialo odbyc sie odczytanie wszystkich miejsc po koleji do najlepszego, ale zaaferowana marzenka zapomniala o tym ;) tak wiec obiecuje, ze dzis wieczorem/w nocy (spac po nocach nie moge :P) wyniki dokladne beda. 2. co do sedziowania - fakt - niedziela nalezala do dziwnych pod tym wzgledem, wydaje mi sie, ze sedzia probowala w ten sposob 'zlagodzic' swoje sedziowanie (juz jako kolejny sedzia nie w ta strone co trzeba), bo i czasy wysrubowane dala (w niedzielnym jumpingu jednak troszke przesadzila ;) ), i torki (w sobote zwlaszcza :loveu: ) nie latwe, ale po czesci mam nadzieje, ze dalo to troche do myslenia i po ambicjach troszenke sedzia pojechala, kazac wyciagac bardziej nogi na torach, na ktorych te nogi da sie wyciagnac :) torek a2 i a3 byl ten sam - z tymze sct i maxymalny czas byly skrocone - z tego co wiem to sedzi po prostu podobal sie ten tor i dlatego go nie przestawila ;) napewno nie bylo to lekcewazenie zawodnikow. 3. i jasne, ze Cie przyjmiemy - bo ktorz inny moglby tak ladnie i konkretnie pisac uwagi i w czym problem lezy :) Dorotko Ty po prostu biegasz 'bezpiecznie' ;) dobrze kroki stawiasz i nie masz problemow ;) i ciesze sie, ze i na Ciebie atmosfera podzialala (na mnie bardzo :) ) jak juz Ci mowilam - bylas razem z Szanciucha swietna :) swoja droga wszystkie tervy mialy 'ten swoj weekend' :) no i oczywiscie Dorotko masz u mnie kolejnego szampana za pomoc! :loveu: wlasnie... zdjecia... moze ktos pstrykal? super by bylo, i wrzucilabym na stronke... :) pozdrawiam serdecznie!
  6. wyniki dzis wklepie do programu, tak wiec wrzuce to jak tylko najszybciej bedzie sie dalo :-) a koreczki bardzo przydatna rzecz, gdyby nie one to ja bym zaliczyla z 10 wywrotek, bo i w nich bylo kilka sytuacji 'malo bezpiecznych' ;) i cieszy mnie ze jak dotad takie pozytywne opinie po zawodach :) jest mi bardzo, ale to bardzo milo :)
  7. wlasnie wrocilam do domu i... padam... ale tak zupelnie zupelnie, wszyscy mi wmawiali ze mam adhd - ale chyba az tak zle nie jest - w koncu teraz nie mam sily na nic po tych zawodach ;) dzieki kochani wielkie, ze przyjechaliscie! mam nadzieje, ze sie Wam podobalo, ze organizacyjnie nie bylo wiekszych widocznych (;) ) niedociagniec, ze sedzia nie za bardzo wymagajacy, hihi ;) i mam nadzieje, ze dla kazdego bylo cos milego ;) no i oczywiscie wielkie gratulacje jeszcze raz dla wszystkich zwyciezcow! :) ps: renatko - ten torek razem z Dorotka to wymiotlyscie pieknie! :)
  8. tak jak BeataG mowi - pisza, ze wystarczy tylko swiadectwo szczepienia przeciw wsciekliznie pozdrawiam :)
  9. przyjmowanie zawodnikow o 9.00, rozpoczecie przebiegow o 10.00 na stronce hopsa wszystko jest ;) nie wiem jeszcze jak z przedpsami, musze tam poczarowac i sie zapytac, jakby co, dam znac :)
  10. Marzenka w lodzi znalazla to: hotel Grosik ul. Brzoskwiniowa 17 91-365 Łódź tel. +48 0-42 658 95 29 3os pokoj 90zl
  11. trzymamy za slowo! :)
  12. dzieeeeekuuuuujeeeee :loveu:
  13. Krzysku a znajdzie sie tam jakis Czarny? :loveu:
  14. Mokka - to Cie po obozie tak wzielo, co? ;) co Ci tam zrobili? ;)
  15. przebiegi druzynowe to bedzie zabawa - kazda druzyna bedzie miec 3 psy w jednej klasie wzrostowej. po jednym przebiegu dla kazdego, laczony czas i bledy :) ups.. juz poprawiam... myslalam ze pisze Marta - palce same mi juz po klawiaturze chodza... :) i wstawione odswiezone inf
  16. Mokka dzieki za sliczna tolaske :)
  17. ladnie - bo autor nie byl na tyle szybki, zeby wstawic zdjecia na forum, gdzie sa najbardziej potrzebujacy :P Szejkowych talerzykow nie mialam okazji czyscic - i na cale szczescie - bo bym sie poplakala tam chyba ;)
  18. [img]http://img465.imageshack.us/img465/6931/t108tm9.jpg[/img] (mniejsze zdjecie ;)) w szczegolnosci podoba mi sie to :P (ja rowniez znakominicie sie bawilam - najlepiej ganiajac, zbierajac i czyszczac talerzyki dla innych - tak.. to idealna fucha dla mnie ;) ) [img]http://www.fotogaleria.bighost.pl/galerie/powsin/14.jpg[/img] i to zdjecie - takie tez niestety poza Wilkiem pozostawial tez Klaczek, ciezkie zycie dla zmywacza talerzykow ;( EDIT: i oczywiscie Karmel :P
  19. spadowa olka :P
  20. ja mysle! :):):)
  21. zu, wrzucam wlasnie na hopsa, zaraz sobie z tamtad sciagniesz :) EDIT: tak, Ajsonka trzeba zobaczyc w akcji, byl niesamowity, ten speed do slalomu :D
  22. jest na stronie :) [url]http://www.hopsa.pl/lodzcup06.htm[/url]
  23. Zawody odbeda sie na Stadionie START przy Świętej Teresy 56 rozpoczęcie przebiegów: 10.00 przyjmowanie zawodników: 9.00 :)
  24. Sic musisz sie kiedys przejechac wlasnie na nieoficjalne zawody - typu sylwestrowe, czy piknik agility w bialymstoku - zrozumiesz o co chodzi :):)
  25. dziala dziala :D (nowe linki w poscie Sabata) dzieki Sabat!
×
×
  • Create New...