Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i to mój pierwszy post.
Mam 13 miesięczną suczke SH. Od czasu jej zakupu dostałem hopla na punkcie zaprzęgow. Nie brałem jeszcze udziału w zawodach ale jest to kwestją czasu.
Trenujemy ostro Velo i to z dobrymi wynikami - przynajmiej tak myśle.
Suczka jest mocnej budowy i jest bardzo silna. Waże 80 kg + rower 12 kg.
Nasz najlepszy wynik to średnia 24.6 km/h na dystansie 4.6 km który poknaliśmy w 11 min. Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że jak na rocznego psa to całkiem dobrze biorąc pod uwagę, że ani razu nie przekręciłem korbą.
Chcialbym bardzo podłączyć ją do jakiegoś zaprzęgu (na trening), żeby nauczyła się pracy w zespole. Stąd moja prośba do Was, czy ktoś nie zgodziłby sie na taki trening i podłączenie mojego psa to któregoś zaprzęgu.
Bardzo mi na tym zależy.
Mieszkam w Żarach koło Zielonej Góry i ze względów transportowych zależy mi aby ewentualnie ten ktoś mieszkał w tej części Polski tj. Pomorze zachodnie, wielkopolska, dolny śląsk, ziemia lubuska.
Można pisać również na gadu gadu nr 1446713
pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
waldek