Ja tez pozwalam, ilosc chetnych zmienna. Najczesciej chetne sa chyba dzieciaki - o ile jakas mama ich nie odstraszy :lol:
Choc kiedys sie zdarzylo (tu chyba tez o tym pisalem), ze dzieciaki szly, szly, szly, zeby Spajka poglaskac - i nie doszly, bo w koncu uciekly.
Ale to chyba dlatego, ze nieogolony bylem ;)