Zanim mialam husky, mialam bzika na punkcie kilku ras, glownie na chow-chow, owczarkow niem, husky, i innych ;) Ale teraz jak juz mam haszczaka, to sie przerzucilam na 1 ;) Wiecie najladniejsze mam pocztowki z wloch, siostra mi przywiozla,ale te ich huskie to sie roznia troszke ;) Nasze ladniejsze :D