Jump to content
Dogomania

Milo

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Milo

 • Rank
  Newbie

Converted

 • Location
  Poznań
 1. Milo

  Witam :)

  COOOOOO? :o Mało tych od borderów? A ja to co ? Yeti? A tak na poważnie, no rzeczywiście coś mało tych ludzisków z tymi charakterystycznymi "kundlami". :D O ile mnie pamięć nie myli to znam Holkę, maj zeszłego roku u Tomka Pecolda :) Mylę się? :wink: Ja nadal mam Milo, biało-czarnego przystojniaka który w marcu będzie mial 2 lata i od lipca Tokio ( na końcówce kwietnia - 1 roczek) blue-merle (o stalowych oczach ) spod ręki Tomka (po Fly i Baddym).
 2. Fakt. Książka kapitalna. Tylko czy dla wszystkich? Niestety w większości przypadków nawet Ci "zakręceni" wieloletni psiarze traktują coraz to nowsze i lepsze książki jako "zaliczenie" kolejnej, żeby "być w temacie", ale z wprowadzeniem słowa w czyn ..... o to już inna bajka. A tak na marginesie. Jestem po tygodniowym urlopie, który ewidentnie uświadomił mi, że niestety moje traktowanie a raczej wychowanie psa potrafi być solidnie spłycone przez tzw. osoby trzecie. Milo zna swoje miesjce w stadzie, choć jako typ ambitniaka próbuje od czasu do czasu cwaniaczek na co może sobie pozwolić. Generalnie jest OK. Wystarczyło niestety tylko kilka dni "spoufalania się" z moją mamą a już wyrosły różki. Wystarczyło, że pomimo mojego tłumaczenia pozwalała mu na siebie wskakiwać, włazić przednimi lapami na łózko, dawala mu jedzenie z własnego talerza, omijała go gdy leżał na środku korytarza etc. Teraz będę potrzebować kilku dni by przywrócić jego zachowanie do wcześniejszej równowagi. W jego mniemaniu awansował w stadzie a mnie czekają (nieprzyjemne dla mnie ) dni chłodu w naszych relacjach ..... no cóż, głupi dwa razy traci, zacznę chyba unikać własnej matki :wink:
 3. Moja "zmora" wstaje przeważnie ok. 3,30 ale nie daję się zwariować. Wyprowadzam siuśmajtka i wracam pod kołdrę. Właściwa pobudka jest koło 5,00 ..... a budzimy się nawzajem na przemian. Czasem ja zrywam się pierwsza czasem on, choć gdy nadejdzie jesień to pewnie psisko będzie pierwsze na posterunku.
×
×
 • Create New...