Jump to content
Dogomania

Agatka

Members
  • Posts

    1969
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agatka

  1. Ja tam nie wiem, napisałam tylko to co czytałam.... Ale pewnie jak zwykle teoria od praktyki dalkeo jest ;)
  2. No to trzymam za słowo:) i sie do nas wybierzecie razem z Iza :) i Sejosława oczywiście :)
  3. Kacia a Ty przyjdziesz nas odwiedzic ??? W końcu ??? i zobaczyc małe Arwiniatka???
  4. NO pieknie !!! A wiesz ze moje suki tylko Ronniego wpuszczaja do kojca.... On moze wszytsko, moze wylizywac moze przytulac, ale tylko on i nikt wiecej... Czy to nie jest dziwne?
  5. W kazdym razie kazda chwila jest mozliwa :)
  6. Ale wiesz jostra to teraz modne jest taki urlop tacierzyński ;) termin na 10/01/2005 ale raczej nie donosimy... ja stawiam na 7/8.01
  7. Toz to Brynhilda we własnej osobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słoniowa Babcia !
  8. :) :cmok: A ta co miałą 13 to przyrodnia siostra Bangi i Berry ;) a ich tatusiowie tez bardzo blisko spokrewnieni.... wiec dziewczyny wszystko przed Wami ;)
  9. No wiec : u miniuchów zdarzaja sie mioty po 9 sztuk . W domu mam taka jedna laske co tyle urodziła. kolezanki suczka, córka tej mojej laski urodziła 13 szczeniat ale ze ... to 5 sie udusiło:( gdzies czytałam, ze pododbno na południu Polski jakas czarna miniaturka urodizła 17 szczeniat. Pododbno wszystkie przezyły, ale włascicielka cąły czas latała z butelka i dokarmiała je. W ksiazce Krassowskiej pisza ze olbrzymki moga rodzic do 17 szczeniat i taki miot spokojnie odkarmiaja. Nie wiem ile w tym prawdy... NO ale srednio rodzi sie od 4-7 szczeniat w miniaturkowym miocie :) Arwenka miała wczoraj robione RTG i wyszło na 100% 6 maluchów, ale koleżanka-pielegniarka znalazła byc moze jeszcze 3.... NO zobaczymy W kazdym razie Arwi jest gruba jak beka. A ja czekam z niecierpliwosci....
  10. My tez bo Arwinka juz bardzo zmeczona tym wielkim brzuszkiem jest
  11. NO to ja Wam dam powód do gadania o ciązach i porodach ;) Własnie szykujemy sie z Arwinka do narodzin kolejnego pokolenia małych futrzaków!!! POwolutku odliczamy godziny.... No i wszystko wskazuje na to ze bedzie nas DUUUUUUUUUUUUUŻO :)
  12. Mek wysłałam Ci na GG moze dzieciory wyłaczyły sprawdź w historii jak nie bedzie to jutro z pracy wysle na PW
  13. Kurcze mam nadzieje, ze dozyje !! Dziekujemy !!
  14. No co ty przeciez bym ich nie woziła, trzebaby jakas nianie zatrudnic ;)
  15. jostra mamy cała rodiznka pryzjechac ??? ;) :D
  16. No juz to widze jakby odemnie wzieli hehehe Śmiechy smiechami, ale szczerze mówiac to nic ciekawego nie znalazłam... takie jakies dziwne te ich sznuacerki... A tak na marginesie to Musze sie kiedys wybrAC NA JAKS WEDRÓWKE PO AMERYKAŃSKICH KONTYNENTACH A w Sylwka pojechałam 300 km odwiedzic kolezanke i napic sie z nia szampana a w domu byłam o 22:30 :D Nie chciała mi uwierzyc ze przyjade to sie przekonała na własnej skórze ;) Juz pewnie mi teraz nigdy nie bedzie mówic ze czegos nie zrobie ;)
  17. W sumie co to dla mnie , Argentyna ;) Ja i na biegun mogę ;) hihihi Niektórzy juz wiedza ze ja naprawde jestem nieobliczalna ;) przekonali sie o tym w Sylwestra ;) Ale jakby im tam jakiegos szczeniaka podesłac.....
  18. To całkiem niezła sznaucerza potęga... Ale chyba by sie im jakas swieza krew przydała...
  19. Dzieki wielkie :) A czy ktos sie doliczył ile tam jest psów... ;) A pieprzaki to nieszczególne maja , zreszta nie tylko...
  20. Nie lenie tylko nowy kurs zaczyna sie dopiero w marcu tzn na IPO. narazie Sonia w domu rzuca sie "na rekaw" hihihi szkoda tylko ze mój ;)
  21. gdyby sie udało to byłabym niezmimernie dzwieczna !! :)
  22. A nazwy hodowli nie pamietasz... jakbym znała nazwe to moze bym sama wyszperała...
  23. nie widziałam, ale jakbys miałą link to ja chetnie zobacze co i gdzie oni mierzyli . To bardzo interesujace!
  24. hehehe to jest czujnik obecnosci on line ;) A my sobie ze ŚŁoniem dopiero od marca znowu połazimy na jakies szkolenia
  25. jestem jak najbardziej za , tylko ze to by trzeba było naprawde współpracy wielu osób... bedzie cieżkie do zrobienia... Bo tak naprawde to tylko hodowcy mogliby porzadnie mierzyc to co u siebie zostawiaja. na innych nie ma co liczyc....
×
×
  • Create New...