No moze rzeczywiscie o przykrych doswiadczneiahc powinno sie głosno mówic, ale i o dobrych tez
BO ja np mam bardoz miłe doswiadczenia ze współpracy w wybieraniu szczeniaka z Olga z Rus Astershvarc.
jej naprawde zalezało!
widac było ze kupe serducha w to włozyła.
Bo tak naprawde eksterierowo mam naprawde piekna suke , tylko dziewcyznka ma jakies uprzedzenie do wystaw i marudzi, a moze sama jestem sobie winna, moze brak doswiadczenia... ale z Olga mam cąły czas kontakt i pisze jej o wszystkich wystawach ŚŁonika :)