Po Primo!! - Wasko Ogromniaste Gratulacje dla całej ROdziny !!!! i 1000 całusków dla małej OLIWII !!!
Po secundo - Gratulacje z okazji zgubienia zebów dla mojego dziecka ;)
Po Tertio - Jak usłyszelismy w radiu że jest biały dym to wszyscy przestali pracowac w karusku i potem przez to wszystkie psy były opóźnione ;) Aja też uwazam, ze dobrze wybrali , Benedykt XVI budzi moja sympatie i zaufanie jakos od samego poczatku.
Wybieram sie w lecie do Kolonii i mam nadzieje, ze naprawde uda mi sie dojechac i papiez tez tam bedzie :)
Wiec dzis mam naprawde dobry nastrój mimo okropnego zmeczenia!!!!!!!!:D
Livka ma sie dobrze i dalej czekamy , a dzis juz 55 dzien ciazy