Jump to content
Dogomania

Jagoodka

Members
  • Posts

    1361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoodka

  1. [quote name='flashka-g']Ale na pewno 20 Euro? Bo moze dam znajomej czeszce zeby mi zawiozla papiery do CMKU.[/quote] JUż Wam wszystko mówię, bo się podowiadywałam. Ja płaciłam w tamtym roku 20E, a od 1.01. 2007 wszedł w życie w Czechach nowy cennik CMKU i teraz opłata za wystawienie Championatu to 15E. Więc obniżyli stawkę :) Ceny za wystawienie innych czeskich championatów: Młodzieżowy Champion - 15 E Champion Pracy - 20 E Veteran Champion - bezpłatnie
  2. W Ostravie nie można zostawiać wniosków na Championat ( my też w tamtym roku kończyliśmy Ch.Cz właśnie w Ostravie). Co do opłaty to jest to 20E!!
  3. Niestety nie będzie wiadomo, do zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Dopiero jak będzie wiadomo ile psów jest zgłoszonych z jakiej rasy - wtedy będą przydzieleni sędziowie do ras. W Bytomiu co roku tak jest.
  4. [quote name='Asiaczek']OK. Ciasto będzie na pewo! Ostatio dostała cudowy przepis na ciasto z jabłkami i/lub gruszkami. Będę miała okazję wyrpóbowac przepis....:lol: Pzdr.[/quote] [B]Asiaczku[/B] mam nadzieję, że i my się załapiemy na pyszne ciacho.... :)
  5. [quote name='Collieland']Dla pocieszenia mogę Wam powiedzieć, że na krajówkę w 2008 roku na całą VIII i VII grupę planowani są sędziowie z W.Brytanii. W tym roku się nie udało...[/quote] Było by super :)
  6. [quote name='Kaur'] Wiza jest bezpłatna. [/quote] A ja znalazłam tabelkę opłat za wizy i wcale z tego nie wynika, że jest ona bezpłatna. [CENTER][B][B]Kategoria i rodzaj wizy[/B][/B][/CENTER] [CENTER][B][B]Opłaty konsularne,[/B][/B][B] [B][B]pobierane w złotych[/B][/B][/B][/CENTER] 1. [B]Wiza jednokrotna zwykła lub jej przedłużenie[/B] termin rozpatrzenia wniosku (nie licząc dnia przyjęcia wniosku): 5 dni roboczych [CENTER]48[/CENTER] 4 dni roboczych [CENTER]80[/CENTER] 3 dni roboczych [CENTER]112[/CENTER] 2 dni roboczych [CENTER]176[/CENTER] 1 dzień roboczy [CENTER]240[/CENTER] w dniu przyjęcia wniosku [CENTER]368[/CENTER]
  7. [quote name='Kaur'] Nie przysłali mi formularza zgłoszeniowego, więc wydaje mi się, że wystarczy uniwersalny - tak jak pisała Asiaczek. Mam jeszcze adres do tradycyjnej korespondencji (też bukwami) - mogę wysłać na meila.[/quote] Co do formularza to nasz polski uniwersalny? I czy zgłoszenie wypisujecie po rosyjsku, czy naszymi literami? kurcze obawiam się, że jeśli wypiszę zgłoszenie naszymi literkami to mi mogą nie przyjąć bo nie będą umieli odczytać (tak jak na maile po angielsku nie odpisują). [B]Kaur[/B] możesz mi wysłać adres organizatora na [email][email protected][/email] Przyomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Czy ktoś orientuje się w sprawie rosyjskich ubezpieczeń na samochód? Gdzie takie coś można wykupić i mniej więcej jaka jest jego cena.
  8. [quote name='Kaur'] Przy wizie jednokrotnej wymagają dodatkowo rezerwacji np. na hotel, natomiast przy dłuższej - badań w kierunku HIV.[/quote] Heee??? bo teraz to zdurniałam. Czyli jeżeli chcę dostać wizę to muszę mieć zarezerwowany hotel?? nawet jak jadę na jeden dzień??
  9. [quote name='Kaur'][B][SIZE=3]Poszukuję kogoś "bukwującego" ?[/SIZE][/B] Dostałam od nich meila i "rozszyfrowałam", że można zgłaszać się meilowo, a opłata jest w dzień wystawy. Napisali jeszcze, że odpowiedzą na wsie waprosy. Wolałabym jednak, żeby to ktoś potwierdził, a ichnie znaczki nie chcą mi się tutaj wkleić.[/quote] Kaur czy wiesz już na 100% jak to jest z tą wystawą?? Czy rzeczywiście można zgłaszać meilowo ( do kiedy i na jaki mail??) i czy można płacić na mijscu (i ile??) czy ktoś ma formularz zgłoszenia i może go wkleić na forum??
  10. [quote name='Judit']A jak zdobyc wize do Rosji i ubezpieczenia na auto? narazie posiadam wize tylko do USA i obeznana w tym nie jestem :/[/quote] ja niestety też nic nie wiem, bo nigdy nie byliśmy w Rosji, więc może ktoś z "tych bardziej obeznanych" nam pomoże :)
  11. Ja też bardzo intensywnie myślę nad Kaliningradem. Ale z tego co wiem to trzeba tam wizy, rosyjskie ubezpieczenie na auto itp.. Mimo wszystko chcemy jechać :) Teraz tylko czekam czy mi na to fundusze pozwolą. Opłata 40E (niestety nie wiem do kiedy trzeba zgłaszać). [B]królicze i kaur[/B] podały sędziów: Peter Haršani - I, II, V gr. Saba Solt Lokodi -Ru-II,III,VI,X gr Zoran Brankovich-SiCG-I,II,III,V gr IV, VII, VIII - Lawinia Stir - Rumunia VI - Ludmiła Nikitina - Rosja
  12. [quote name='Avaria']Czy ktos mialby miejsce dla jednej osoby i psa nieduzego? pozdrawiam serdecznie.[/quote] Jeżeli pojedziemy to będziemy mieć wolne miejsce :)
  13. [B]simbik[/B] to wstaw może na forum skan zgłoszenia. Pewnie większośc z nas by go potrzebowała. aha i jeszcze jedno - powiedzcie mi jak to jest z opłatami w Rosji?? Ja na wszystkie zagraniczne w Czechach i Słowacji wysyłam pieniądze listem wartościowym (bo przelewem się nie opłaca) i nie wiem czy tam takie coś akceptują.
  14. [quote name='YaBear-CubCammy']Jakby znalazlo sie u kogos jakies miejsce da 1 czy 2 osob z malym psem to bysmy pojechali:) Jagoodka- napisz z kim bys jechala[/quote] Standardowo do Bialegostoku pociagiem, a pozniej autkiem z moim tatą :)
  15. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Yoshko']Pies w klasie weteranów NIE otrzymuje CWC, wchodzi natomiast do porównania o Zw.Rasy , według nowego regulaminu.[/quote] Dokładnie tak, a na ringu spanieli tez wszystkie weterany z ocena doskonałą 1 dostały CWC (mój też :)). Ale sie usmiałam.:p
  16. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Iwona']Muszę :lol: poprawić Twoją wypowiedź- było " Jeżeli na ringu w klasie młodzieży jest nie mniej niż 5 psów, to pies/suka który uzyskał I lokatę i ocenę doskonałą otrzymuje tytuł "Zwycięzca młodzieży". Tytuł ten może być też przyznawany wg uznania sędziego psu, który w tej klasie nie ma konkurentów".To chyba obowiązywało do zmiany Regulaminu wystaw, która była przed 2000 rokiem.[/quote] No to ja też cos poprawię. Nie wiem czy czegoś takiego nie było nigdy, ale od 1995 roku jest zapis, że Zwycięstwo Młodzieży może otrzymać pies/suka z klasy młodzieży [U]według uznania sędziego[/U]!.
  17. Jagoodka

    Katowice 2007

    Ok niektóre polskie championy niestety wyglądają góra na dobrą.... Ja byłam świadkiem kiedy to fińscy sedziowie dawali championom oceny dobre lub nawet dyskwalifikowali championy za wady niezgodne ze wzorcem. Champion wcale nie równa się pies doskonały. [quote name='filonek_bezogonek']moze to jedna z niewielu raz na ktorej sie zna .... Ja o dziwnym sposobie sedziowania slyszalam juz gdy sedziowal PONY to ze uzywa pelnej gamy ocen to ok .... ale tak jakos dziwnie wyglada jak wszystkie psy w rasie maja bdb (jedna db)... czyzby nawet championy byly bliskie wzorca ale nie na tyle bliskie by byc dosk ? zaluje ze mnie tam nie bylo i nie ogladalam tego obiektywnie zza ringu ... ale wydaje mi sie ze prezentowane uwagi maja duzo wspolnego z rzeczywistoscia[/quote]
  18. [B]króliczek[/B] a wiesz coś może na temat sędziego na VIII grupę??
  19. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Reyes'][B]Jagoodka[/B] boska jesteś!!!!!! :multi: :multi: :multi:[/quote] Eeee tam, przesadzas :oops: Aż się zaczerwieniłam hihihi :) Nawet nie wiedziałam, że tyle fotek moja siostra nacykała, bo ja się chowałam za ludziami, żeby mnie Taresikowski nie widział :)
  20. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='pierozek_monika'][B]Jagoodka[/B] a poznajesz tę amerykankę z [B]Reyes[/B]? :)[/quote] [B]pierozek_monika[/B] jasne że poznaję. To oczywiście piękna Lady :)
  21. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Reyes']To nic, tylko psa zazdrościć! Show-man jak się widzi! A na poważnie wspaniale go ułożyłaś :)[/quote] [B]Reyes[/B] dziękuję za miłe słowa.Wiesz on od szczeniaczka uwielbiał współpracować ze mną i sprawiać mi pryjemność. On się zawsze bardzo cieszy jak widzi, że jestem z niego zadowolona. i największą nagrodą dla Taresa nie jest smakołyk tylko słowo "dobry pies" i pogłaskanie lub poklepanie. To naprawdę wyjątkowy i wspaniały pies :) [B]Reyes [/B]chyba mam coś jeszcze dla Ciebie :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/5283/94110969dg5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4337/86722564fy4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3217/94063560is5.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/5656/31884074wr3.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2821/13814843el3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4000/96347806in5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/9994/64480331gl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/3580/40187637zx0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7931/47726713ge1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8761/10gj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  22. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Reyes']Z Cocer Spanielem Amerykańskim Twojego psa dostałam na wymianie i musze przyznać ze cudo :loveu:[/quote] [B]Reyes[/B] bardzo się cieszę, że Ci się dobrze z nim biegało :) on uwielbia wystawy i jest bardzo szczęśliwy kiedy może się pokazywać. A tak w ogóle to gratuluję finału MP :)
  23. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Reyes']Super dzięki ! Ala sie ucieszy - poza tym ja też Ci się złapałam w tle[/quote] [B]Reyes [/B]która to Ty?? A teraz sam Taresik tym razem z ringu ze mną :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img153.imageshack.us/img153/6567/tarescacibbj5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img141.imageshack.us/img141/2255/tarescacib2dm8.jpg[/img][/URL] i Elroyek [URL=http://imageshack.us][img]http://img95.imageshack.us/img95/8737/elciu2ec9.jpg[/img][/URL] jeszcze nasz Shadowek, który w swoim debiucie w klasie młodzieży dostał Zw.Mł. i tym samym rozpoczął Championat młodziezy [URL=http://imageshack.us][img]http://img152.imageshack.us/img152/6724/shadow2sy1.jpg[/img][/URL] i na koniec walijczyki Elroy, Tares i czeska suczka Aylla od kretinky [URL=http://imageshack.us][img]http://img215.imageshack.us/img215/69/wssgz8.jpg[/img][/URL]
  24. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='Reyes']Ma ktoś może fotki z JH?[/quote] [B]Reyes [/B]ja coś mam ale koszmarnej jakości i tylko kilka. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2612/mp3gc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3209/mp4vt4.jpg[/IMG][/URL] podium grupy starszej [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3274/mp1sp0.jpg[/IMG][/URL] zwyciezczyni grupy starszej [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4926/mp2ud3.jpg[/IMG][/URL] najlepsi prezenterzy dnia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5649/mp5et6.jpg[/IMG][/URL] zwyciężczyni dnia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5104/mp6ui8.jpg[/IMG][/URL]
  25. Jagoodka

    Katowice 2007

    [quote name='jusiss']BOG VIII FCI nie golden, a labrador, konkretnie UDINE Gorska Fantazja. Laganek doskonala (reproduktor :multi: ) [/quote] Hihihi może i labek :) Ja tam się "zagapiałam" tylko na spanielki [B]jusiss[/B] gratulujemy Lagankowi ukończenia hodowlanki.
×
×
  • Create New...