Jump to content
Dogomania

Dagerka

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • ICQ
  147316573

Dagerka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Psiurk@ !!! Czekamy z niecierpliwością! :D Pozdrawiam, Monika & Dager (też pinczer średni ;) )
 2. Chyba lepiej zignorować wypowiedzi kłamliwej pinczerki :evil:
 3. No właśnie, Mira, plaujesz na drugi rok miot? :D
 4. Pinczerko - ja wybrałam kilka lat temu pinczera na swojego pierwszego, w pełni własnego psa. I absolutnie nie żałuję! A powiem Ci, że wiedzę o psach miałam nie za dużą, nie interesowały mnie wtedy wystawy i te inne rzeczy. Myślę, że gdy ktoś jest konsekwentny i da psu do zrozumienia, że to on jest tu szefem - to już połowa sukcesu. Mnie udało się wychować wspaniałego przyjaciela (którego niestety już nie ma) :(. A kupując Dagera, kierowałam się głównie eksterierem i super psychiką, ale to już oddzielna historia... :)
 5. Cally witaj!! :D JO ma rację - nie liczą się kilometry, a będziesz mieć wiernego i oddanego towarzysza :). Widzę, że już zarejestrowałaś sie na naszym forum :). Czekamy na pierwsze posty :).
 6. Sporty: Ja codziennie rano biegam ze swoim pieskiem :D. Mamy kilka kroków od domu ładny wąwóz i tam ćwiczymy swoją kondycję. Co do agility to chętnie zapisałabym Dagera, bo to bardzo aktywny piesek, ale niestety u nas nie ma takiej możliwości :(.
 7. Cześć Wam! :D No... mnie to już chyba wszyscy znają w pinczerkowym świecie ;-) mam cudnego pieska Dagera (czarny podpalany), który ma 1 rok i 11 mies. :D Asiu, życzymy powodzenia :D Acha i mam do Was wszystkich prośbę: nie zaniedbujcie pinczerkowego forum... :roll: :cry:
×
×
 • Create New...