[quote name='suche']Ja też :evil_lol: Dziękujemy :) Ona czystym workingiem nie jest. W naszej rasie nazywa się to vers czyli coś pomiędzy workingiem a showem. I ona taka jest, nie aż tak smukła jak workingi, ma najmocniejszą kość z miotu ( ba widziałam showy z drobniejszą :diabloti:) i w ogóle liczyłam na o wiele drobniejszego psa po tym jaki ma rodowód. Niemniej od showa trochę się różni, miedzy innymi nie ciętym ogonem, krótkim włosem, nieklejonymi uszkami itp. ale zbudowana jest nieźle :)[/QUOTE]
Ciety ogon i klejone uszy nie robia psa showem ;-)
A suczysko, fakt, ladne i trzymam kciuki