mozesz mu podac linka na dgm :evilbat:
kolko ogrodnicze tz zwiazek dzialkowca,
a tak powaznie, to moze grasz na czyms ??? albo przez przypadek bys sie uczyla grac na jakims instrumencie zespolowym???
siatkowka, koszykowka, jazda konna, polo, szachy, rowerowa jazda zbiorowa, na rolkach tez zbiorowo mozna jezdzic......... aaaa zawody psow pociagowych, wyscigi itp