Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/19/22 in Posts

 1. Ja się dołożę, ale dopiero po 25-tym, bo ze swojej emerytury wycisnęłam wszystkie możliwości. Czekam na emeryturę męża 🙂 Proszę o przypomnienie.
  2 points
 2. I ja się cieszę, choć to radość przez łzy, bo przed oczami te, które tam zostać muszą 😞
  1 point
 3. Chyba lepiej badanie kału na początek, bo może nie będzie jednak czego zabijać.
  1 point
 4. Podrzucę chociaż, czasu jeszcze bardziej brak...wiele się u mnie dzieje 😉
  1 point
 5. Lista cegiełek jest imponująca chociaż następne bardzo się przydadzą bo dług jest ogromny.
  1 point
 6. Najpierw spała tylko w legowiskach, ale w ostatnim czasie wyrobiła sie i spała z yorką Manilą nad głową mojego męża. Legowisko poszło w odstawkę. Dziwiłam się, że nie potrafi wskakiwać do spania, ale nadrobila to jednak z nawiązką.
  1 point
 7. Pozdrowienia od Gratki!! Od pewnego czasu w domu państwa zamieszkała druga suczka, Szala. Została adoptowana ze schroniska. Kiedy ponad rok temu rozmawiałam z panią, proponowałam adopcję drugiego psiaczka. Lea vel Gratka miała tendencję do ucieczek...Odkąd zamieszkała Szala, są nierozłączne!! Z suniami mieszkają jeszcze trzy adoptowane kotki.
  1 point
 8. Z ciekawości zajrzałem na listę cegiełek i całkiem nieźle to wygląda. Chociaż oczywiście kolejne miło by było zobaczyć.
  1 point
 9. 1 point
 10. Najpiękniej jak umiemy, prosimy Agat21 o bazarek imienny dla kudłacza!!
  1 point
 11. Dzień dobry, to moze jeszcze top poz. 21 za KT poprosze 🙂
  1 point
 12. Weszły wpłaty od za 05/2022 od : - Barbarela 20,00 - Koelka 20,00 - Nikus 15,00 Ślicznie dziękuję kochani. Udało mi się sprzedać na Vinted trochę ciuszków i zasiliłam konto Bazylka kwotą 340,15 -
  1 point
 13. Dziękuję 🙂 Również za propozycje imion. Ja sam się nawet nad tym nie zastanawiałem tak mi jakoś szybko ten tydzień minął. Ciekawe propozycje. Coś mi "Honsiu" mówi, ale bez sprawdzania nie przypomnę sobie co to 🙂 Tobie również dziękuję 🙂 Tak, wyjątkowo mu do pyska w tym koszyku i nawet nie próbował go zdejmować więc chyba mu się podobało 😛
  1 point
 14. Smaczki przyjechały😀
  1 point
×
×
 • Create New...