W naszym domu obecnie znajduje się pies rasy Owczarek Niemiecki. Pies trafił do nas z zalanego schroniska w Krakowie. Do schroniska trafił 18 kwietnia z Osiedla Centrum C (Huta)
Pies bardzo duży nawet jak na owczarka (45kg). Zadbany i zdrowy - bardzo tęskni za swoim panem. Wiek oceniany na jakieś 4-6 lat.
Poszukujemy właściciela psa a nie nowego domu dla niego.
Zdjęcie psa:
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f308320beb59ff62.html[/URL]
kontak:
[EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL]
tel. 502645201