Witam!
Potrzebuje pomocy, od kilku dni jestem posiadaczem kundla , ma on 2 lata i wygląda jak mini owczarek niemiecki. Mam problem odnośnie tego iż pies nie sygnalizuje o swoich potrzebach fizjologicznych. Podczas wychodzenia na spacer załatwia się bez problemów, ale nie potrafi sam z siebie zasygnalizować że chce wyjść i się załatwić , już parę razy posikał się nam w domu. Potrzebuje pomocy nie wiem co robić.