Jump to content
Dogomania

Search the Community

Showing results for tags 'rasa rozpoznanie'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Ogólne
    • REGULAMIN FORUM
    • DOGOMANIA ON FACEBOOK
    • Wszystko o psach
    • Hodowla
    • Media
    • Pielęgnacja
    • Podróże i wypoczynek
    • Prawo
    • Sprzęt i akcesoria
    • Weterynaria
    • Wychowanie
    • Wystawy
    • Żywienie
    • Tęczowy Most
    • Foto Blogi
    • Administracja
  • Psy w potrzebie
    • Psy do adopcji
    • Bazarek
    • Okrucieństwo
    • Organizacje
    • Akcje
  • Sport - praca
    • Agility
    • Coursing
    • Dogoterapia i psy asystujące
    • Dogtrekking
    • Flyball
    • Frisbee
    • Obedience
    • PT, PTT, MPPT
    • Ratownictwo
    • Sporty obrończe
    • Myślistwo
    • Tropienie
    • Wojsko - policja
    • Zaprzęgi
    • Pozostałe...
  • Rasy
    • Grupa 1
    • Grupa 2
    • Grupa 3
    • Grupa 4
    • Grupa 5
    • Grupa 6
    • Grupa 7
    • Grupa 8
    • Grupa 9
    • Grupa 10
    • Grupa 00
    • Grupa 'Extra' - Kundelki
    • Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
  • Inne zwierzęta
  • Dogomania.com

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Facebook


Instagram


Messenger


Signal


Telegram


TikTok


VK


Viber


WhatsApp


WWW


Location


Interests


Biography


Location


Interests


Occupation

Found 1 result

  1. Witam, cześć i czołem, proszę nie pytajcie nawet skąd się wziąłem ! :lol: Otóż pewnego słonecznego grudniowego dnia, spacerowałem sobie przy drodze jak zwykle o tej samej ustalonej porze. Gdy nagle moim oczom ukazał się widok, bardzo niecodzienny albowiem, na drodze zatrzymał się pojazd marki Opel ( Insignia, swoja drogą fajne cacko.) Tutaj słowo "zatrzymał" było by mało adekwatne do zaistniałem sytuacji, nazwijmy to bardzo gwałtownym zatrzymaniem. Sytuacji która miała miejsce potem była na pewno widowiskowa mianowicie, tylne drzwi auta otworzyły się z wielkim impetem, ktoś wypchnął coś "szarego, włochatego", po czym drzwi zamknęły się i samochodów z piskiem opon ruszył przed siebie ( Nie ma co się dziwić, niemieckie auto - MUSI IŚĆ :evil_lol:! ) Wydawało mi się, że te "coś". to jakiś sweter, wełniany, szary. Jednak nie, ten wełniany sweter okazał się psem. Pies nie podejmował nawet próby dogonienia auta, wodził tylko wzrokiem za oddalającym się samochodem. Potem jego wzrok spoczął na mnie, patrzeliśmy na siebie kilka, lub kilkanaście sekund. Odwrócił się i zaczął rozglądać ( same pola i lasy, mieszkam jak outsider na uboczu, kompletnie zadupie ) znowu nasze spojrzenia się odnalazły. Zagwizdałem, po czym niechętnie ale przyszedł do mnie, na początkowy nie chciał dać się pogłaskać, chodził i mnie obwąchiwał po jakimś czasie mogłem dopiero podrapać go za uchem. Nie wiele myśląc, zacząłem iść w stronę domu nawołując te biedne stworzenie, drogę około 200 metrów ( tyle dzielilo mnie i psa do mojego domu) pokonaliśmy prawie w półtora godziny. Pies był bardzo ostrożny, wszystko wąchał, czasami stawał i rozglądał się. Dziś jest ze mną już kilka dni, i lata tak jak gdyby ktoś robił mu lewatywę z coca- coli. Jest bardzo żywym psem, nie potrafi usiedzieć trzech sekund w miejscu. Podjąłem decyzję, że zostanie już u mnie. Obecnie jestem w fazie nadawania mu imienia ( na razie jest : " Ej, chodź tu ! ") Znajomi twierdzą, że jest to pies rasowy. Piszę tego posta właśnie w tej sprawie, chciałbym aby ktoś pomógł mi ustalić czy jest to rasowy pies, czy zwykły kundel, oraz jakieś dodatkowe rady dla osoby która pierwszy raz będzie miała psa. Z góry dziękuje, na dole wstawię zdjęcia. ( Jakoś będzie kiepska, nie jestem W. Evansem, a i pies nie potrafi usiedzieć w miejscu, więc było mi ciężko ! ) P.S. Zdjęć niestety nie udaje mi się wstawić, wyskakuję :"Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words."
×
×
  • Create New...