Na nosie mojego psiaka pojawiła się dziwna narośl, koloru brudno różowego. Nie mam pojęcia co to może być a przed wizytą u weterynarza chciałbym się dowiedzieć czy to coś groźnego czy może jakaś bardziej "popularna" choroba. Poniżej zamieszczam zdjęcia:
[IMG]http://i54.tinypic.com/cn53q.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/15qrbrp.jpg[/IMG]