Witam !
Mam problem z psem, od jakiegoś czasu przechyla głowę na jedną stronę i od czasu do czasu go pobolewa (piszczy i nie daje się dotknąć). Byłem w innej lecznicy , ale znajomy skierował mnie do Gliwicka Klinika Weterynaryjna ul. Toszecka 19 Gliwice [url]www.wetgliwice.pl[/url] ... Podobno jest tam bardzo dobry neurolog Pan dr Artur Michalski . Macie jakieś własne doświadczenia na temat neurologów w tym mieście? Dzięki za informacje.