Jump to content
Dogomania

PsiaKostka:)

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About PsiaKostka:)

 • Rank
  Newbie
 1. Stała sie straszna rzecz, okłamano mnie bliskie mi osoby opowiedziały że znalazły moja Ksenkę i byli u Pana który ją niby znalazł, ja za bardzo ufałam i nie chciałam Ksenie robić nie potrzebnie stresów i nie sprawdziłam czy podane mi informacje są prawdziwe. Bliscy powiedzieli tak bym sie nie zadreczała jej zniknieciem. ale ja nie odpuszcze bede jej szukac!!! może pomógłby mi ktoś wstawić zdjęcie suni?
 2. ja bardzo dziękuję za odpowiedzi. Sunia się znalazła a dokładnie znalazł ją pewien Pan który wziął ją do siebie. Mycha moja ma teraz swoj wielki fotel i pełną michę , oraz zapewnione leczenie. Jestem strasznie szczęśliwa, moja sunia ma nowy dobry dom gdzie jest szczęśliwa, a ja mam miejsce dla drugiego potrzebującego psiaka u siebie:)
 3. Witam serdecznie jakieś trzy tygodnie temu zaginęła mi moja sunia, po bardzo długim ,, śledztwie " dowiedziałam się że znaleziona została przez bardzo miłego bezdomnego. Tylko że coś jej było, bezdomny o nią się starał z tego co się dowiedziałam, dwa tygodnie temu postanowił że nie da rady jej dłużej pomagać i zawiózł ją do schroniska w Mysłowicach. Z tego co się dowiedziałam nie chcieli jej tam przyjąć, ten Pan wiedząc że sam ma iść do szpitala przywiązał ją do bramy schroniska. I na tym by się skończyło tylko że o dziwo!!!! jak się dowiedziałam o tym fakcie zadzwoniłam do schroniska a oni mi mówią że żądnego takiego psa nie było!!!! i nikt dzień przed sylwestrem nie oddawał im psa, tłumaczylam Pani zeby sobie na monitoringu zobaczyła . Wierzę temu bezdomnemu bo opisał moją charakterystyczną sunię dokładnie , pozatym miała ona na obroży imię wypisane, Pani w momencie jak usłyszała o nagraniach z monitoringu powiedziala ze ogladała te nagrania i nie było u nich takiego przypadku żeby 30 grudnia ktoś był oddać psa. Sunia moja zaginęła i dalej już nie wiem gdzie szukać dzwoniłam wszędzie pytać po schroniskach , nikt nic nie wie . Co ja mam robić błagam pomóżcie!!!!
×
×
 • Create New...