Jump to content
Dogomania

LenkaW

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

LenkaW's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Wiem na co się decyduję, 'nie silę' się na kupno rasowego psa i właśnie dlatego napisałam, że szukam psa w typie rasy. Rozumiem jakie zagrożenia są z tym związane, jednak ja nie spotkałam się jeszcze z poważniejszymi problemami u takich psów, niż np chore oko. Powtarzam, jestem studentką, nie stać mnie na rasowego psa, ze schroniska bardzo bym chciała wziąć, jednak nikt nie określi mi tam do jakiej wielkości może urosnąć czy ważyć taki pies, gdy dorośnie. Kundelki, tak psy chorują równie często. Kupując psa w typie rasy wiedziałabym jakiej wielkości psa i jakich wymagań związanych z nim mogę się spodziewać. " Po cholerę kupować brzydactwo?" Po to właśnie, że nie wszyscy marzą o pięknym, idealnym w 100% rasowym psie. Może i rozwija się w ten sposób nielegalny handel, jednak jak wspomniałam, niektórym może zależeć na właśnie takich psach. Pytałam o to ponieważ właśnie nie chcę brać pieska od pierwszego lepszego sprzedawcy, i miałam nadzieję że ktoś poda mi tutaj kogoś zaufanego zajmującego się rozmnażaniem tej "rasy". Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
  2. Mam obawy, ale znam wiele osób, który kupowały psy w typie rasy u zaufanych sprzedawców i nie było z tym żadnego problemu, wyrastały na ładne psy. Dlatego szukam kogoś, kto znałby takie osoby. Zależy mi na małym piesku, ponieważ mieszkam w bloku. Myślałam też o mopsie, ale podobnie jak z terrierkiem, kompletnie nie wiem gdzie mogę je kupić.
  3. Witam. Z góry chciałabym uprzedzić wypowiedzi nt kupna psa z rodowodem- jestem studentką, bardzo zależy mi na tym psie. Wiem dużo o jego pielęgnacji, chorobach, wymaganiach i zdecydowałam się na kupno bez rodowodu. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie mogę kupić takiego psa, bo z tego co wiem, to nie w hodowlach. Mieszkam w województwie podlaskim, ale mogą to być też okolice Warszawy. Przeszukiwałam Internet, ale nie znalazłam niczego na ten temat. Jeżeli ktoś posiada informacje interesujące mnie, proszę o pomoc. :)
×
×
  • Create New...