Jump to content
Dogomania

Yavanna

Members
  • Posts

    129
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yavanna

  1. [quote name='phase']Sporo ma przyjaciół. :):)[/QUOTE] Staram się go intensywnie socjalizować, tak żeby różniste psy jako szczeniak poznał.
  2. [quote name='Whisky1']strasznie szybko rośnie :crazyeye: ale chyba to normalne u większych ras. Jest boski boski boski :loveu: zazdroszcze ... A z wystawami też się łamię i na początku mówiłam że nie ale teraz może... :)[/QUOTE] Ja tam obiektywna być nie mogę, ale faktycznie jest boski. :D Mega wesoły psiak z niego. Ja jestem ciekawa, jak sędzia oceni mojego psa. Choć nieco się obawiam, że nie odnajdę się w tym wystawowym klimacie.
  3. [quote name='Luzia']Słusznie z tym robieniem co tydzień, ja to zaniedbałam i teraz żałuję :lol: A urosło toto moje szybciej nić się obejrzałam :grins: https://lh6.googleusercontent.com/-MMPt8gDKg3M/Um1tj6O0BII/AAAAAAAAROc/lia7QBnabCQ/w800-h600-no/muffin61a.jpg Fajnie pracujecie nad skupianiem się w rozproszeniach :) Oj tak, muszę mu zrobić fotę na rękach (pierwszą mam robioną po odbiorze szczeniaka z hodowli), wtedy najlepiej widać jak urósł. A ćwiczymy regularnie, w weekend Muffin miał zwyżkę formy, przychodził na każde zawołanie. Oby mu nie przeszło. ;)
  4. I na koniec ja z psiakiem. :) Staram się mu robić fotki co tydzień, rośnie niesamowicie szybko, jeszcze niedawno była z niego taka kuleczka, a teraz powoli zaczyna przypominać bordera. ;)
  5. 13 tygodni I wreszcie świeżutkie dzisiejsze - 14 tygodni Z dużym kolegą. :) Zaczepiamy psiaka.
  6. 11 tygodni Z pierwszą miłością - tollerką Toffi. :)
  7. Dziękujemy za miłe słowa. :) A myślałam, że już nikt nie zajrzy do naszego wątku. Mam zamiar spróbować z wystawami, choć nie znam się na tym totalnie. ;) Mam instrukcję od hodowcy, zobaczymy jak nam pójdzie. Plan jest na grudzień. I zaległe zdjęcia.
  8. Witam wszystkich, od dawna śledzę to forum, wreszcie przyszedł czas na rejestrację i pierwszego posta. O psie marzyłam od dziecka, długie poszukiwania, śledzenie for, hodowli i wreszcie we wrześniu zawitał do naszego domu wyczekiwany szczeniaczek. Totalnie zawrócił nam w głowie, przeorganizował sporą część życia. Bardzo go kochamy, a Muffin kocha póki co wszystko i wszystkich. Biega, szaleje, łobuzuje, nie wiem skąd on bierze na to siły. ;) I wreszcie fotki, tu kilka dni po odebraniu z hodowli. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EzlrSZRyAHY/Ui9DxqahZVI/AAAAAAAAPas/KlXigqgXDAA/w800-h533-no/muffin1c.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nXL5vu_2BG8/Ui9Dx0kW2zI/AAAAAAAAPaw/QDNsaZeoRvE/w533-h800-no/muffin2a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WbEmoXy8nmI/Ui9D2B_679I/AAAAAAAAPa4/JD765tTrbww/w800-h533-no/Muffin3a.jpg[/IMG] I w wieku 8 tygodni. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bnDQVOaijR8/UjWdyz_pMhI/AAAAAAAAPcY/6o2Iw0IW8q8/w533-h800-no/muffin4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lc2TkGvRpRc/UjWdzbC_mSI/AAAAAAAAPc0/E72MDYm6avs/w800-h533-no/muffin6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wiMFRTR5LGs/UjWdzieAvRI/AAAAAAAAPcs/mM_cOj7HZ4U/w800-h533-no/muffin7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M38TlL6M_i4/UjWd0uk0jHI/AAAAAAAAPc4/x2yzpfBGFgo/w800-h533-no/muffin8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wKr73_4VVFY/UjWd0y255vI/AAAAAAAAPdE/y_Sa_yE8hMY/w800-h533-no/muffin9.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PSGV4Wy2PTU/UjWdy_lBNoI/AAAAAAAAPcc/YseLQyCBKyA/w800-h533-no/muffin10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eREoGgZvKEs/UjWdyp4jVXI/AAAAAAAAPcg/QYzsoZSPh_0/w800-h533-no/muffin11.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...