Jump to content
Dogomania

amel

New members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

amel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Tyle, że on nie ma kojca... (kiedyś miał odrodzoną część z tyłu ogrodu, ale szybko poradził sobie z tamtą siatką, więc daliśmy sobie spokój). A czy dałoby się u niego jakoś wypracować odpowiednie zachowanie czy raczej w tym przypadku nie ma na to szansy? A i jeszcze mam takie pytanie- czy to była moja wina czy właściciela tamtego pieska, bo jakby nie patrzeć mój pies był za płotem, gdzie między nim, a bramą (i pod nią) ma jedynie szparę gdzie może najwyżej zmieścić pysk. Co znaczy, że tamten psiak musiał wtargnąć swoją łapą na nasz teren...
  2. Witam. Niedawno po powrocie z pracy na podwórku czekała na mnie niemiła niespodzianka, a mianowicie psia łapa (mała, może jakiegoś jorka). Z kolei mój pies (mieszaniec kaukaza) uważał to za świetne trofeum i nawet się nią bawił :-( Ogólnie mój pies (jak to kaukazy) jest bardzo terytorialny, oprócz tego na spacerach często nie lubi wielu psów- no, ale wtedy go mogę przypilnować i pilnować żeby je olewał. No, ale podczas mojej nieobecności, broniąc własnego terenu widocznie jest inaczej... Co prawda nikt się do mnie nie zgłosił z pretensjami, jednak niepokoi mnie ten problem. Myślicie, że mój pies ma jakieś problemy (psychiczne) czy mogło być to jakoś sensownie uwarunkowane zachowanie i dałoby się to jakoś wytłumaczyć? Co zrobić by to się więcej nie powtórzyło- mogę wgl coś zrobić?
×
×
  • Create New...