Jump to content
Dogomania

marzikopter

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About marzikopter

 • Rank
  Newbie

Converted

 • Location
  Rzuchów
 • Interests
  Psy, szkolenie psów, jazda konna :)
 1. Chciałam kupić mojej suni szelki... lecz niewiem jakie. Jest dużo rodzajów szelek. Może coś doradzicie i powiecie jakie wy macie szelki ??
 2. Mój piesek to suczka Labradora Kora ,a kolegi pies rasy Akita Amerykańska Rico ♥ :) [attachment=2580:10314.attach] [attachment=2581:10315.attach] [attachment=2582:10316.attach] [attachment=2583:10317.attach] I co sądzicie o pieskach ?? P.S : Jak zrobić żeby dodać większe zdjęcia ??
 3. Dziękuję i pozdrawiam :) Jeśli znajdę dziś czas wieczorem dodam zdjęcia pieska AA mojego znajomego :D
 4. Ja nie wiedziałam czy pies może mieć takie plamki czy nie ale dostałam rade od jednego z hodowcy że jeśli są małe plamki to zasypać, ale było mi to podejrzane więc wolałam zapytać się na forum a nie sugerować się opinią jednego z hodowców :) Dziękuję za wytłumaczenie :)
 5. Coś ty bety :D Nie jestem osobą która kupuje psa bez zastanowienie. :P Nigdy nie kupiłabym psa z dnia na dzień nie zastanawiając się wcale nad tym :D Ale znajomy złożył mi propozycje żebym jechała z nim i jego pieskiem Akita Amerykańska na wystawę :D Więc orientuje się w tych sprawach gdyż jestem bardzo podekscytowana :D Bo myślałam nad tym czy nie zasypać mu tych czarnych plamek czymś ale jak piszesz że może mieć to po co to robić :D Dziękuję za tyle cennych informacji :)
 6. Witam .! Chciałam zapytać się wszystkich którzy choć raz wystawiali psa, najlepiej akitę lub akitę amerykańską. Mam zamiar w październiku po raz pierwszy wystawić mojego pieska ale muszę się jeszcze trochę dowiedzieć. Proszę mi powiedzieć jak to jest na ringu?Na samym początku wychodzi się na środek i robi się kółeczka i co potem ?? Czy sędzia może o coś się zapytać wystawiającego na ringu?? Jak tak to jakie są najczęstsze pytania ?? Czy mógłby mi ktoś opisać cały pokaz jak wygląda ?? Czy wystawiany pies rasy Akita Amerykańska może mieć na białej nodze lekko widoczne czarne plamki ??
×
×
 • Create New...